Więc węgiel to jakaś smolista substancja stała. O wzorze chmiecznym C12. Nikt nie wie jaką budowe ma ATOM węgla C14. Znane są natomiast odmiany aletropowe, jak fularen, diament, czy grafit. Pytanie jakie nasuwa się samo jak węgiel może być atomem, skoro ATOM to nie podzielna cząstka materii. Tylko skąd to wiadomo. Na przykładzie cytryny odkryłem że owoc cytryny to KOMÓRKA. Ponieważ zachodzi w niej proces OSMOZY.
Jak można traktować takie rzeczy poważnie. Dlatego mi się nie chce dyskutować jużo nauce.Bo ja pisze brednie, a pan michał anioł, albo leonardo da vinci towrzyli wiedzę. |