 |
Co wydarzyło się w okolicy Siewierodwińska? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 12-08-2019 17:33 | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) | Co wydarzyło się w okolicy Siewierodwińska?
1 na 1 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | okragly (21676 punktów) | spowodował okresowo wzrost promieniowania jonizującego co było a nie jest, nie pisze się w rejestr 
szukanie raju, moim celem
|
|
 | 1 na 1 Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Dlatego pytam o to, co się wydarzyło, a nie o to, co się dzieje. www.newsci(*)sion-has-spread-beyond-russia/
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
2 na 2 | Duch Prawdy (14788 punktów) | |
|
 | 1 na 1 Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Nadal wiadomo, że niewiele wiadomo. Dlatego uznaję, że pytanie tytułowe wątku pozostaje bez odpowiedzi. 
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
|  | 3 na 3 |
| |  | 1 na 1 Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Zakładając, że rzeczywiście doszło tam do eksplozji, pytam, co wybuchło: napęd (paliwo), głowica (ładunek) czy reaktor? Co przedstawia ten film? youtu.be/nyxUNyLKSSM
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
| | |  | 1 na 1 | salek (4701 punktów) | > Zakładając, że rzeczywiście doszło tam do eksplozji, pytam, co wybuchło: napęd (paliwo), głowica (ładunek) czy reaktor?
Zapytaj ruskich. Tylko oni są dość kompetentni.
|
|
| | | |  | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
> Zapytaj ruskich. Tylko oni są dość kompetentni. Sądząc po efektach specjalnych, to dość kompetentni to oni są. Trzeba z tym się liczyć. www.paa.go(*)_monitoringu_radiacyjnego.html
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
| | | | |  | | salek (4701 punktów) | >>Zapytaj ruskich. Tylko oni są dość kompetentni. >Sądząc po efektach specjalnych, to dość kompetentni to oni są. W kwestii co się stało nikogo kompetentniejszego raczej nie znajdziesz.
|
|
| | | | | |  | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
> W kwestii co się stało nikogo kompetentniejszego raczej nie znajdziesz. Niektórzy są innego zdania. www.defenc(*)dziej-zaawansowana-technologie Czy reaktor zniszczyła niekontrolowana reakcja łańcuchowa? 
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
| | | | | | |  | 2 na 2 | salek (4701 punktów) | > >W kwestii co się stało nikogo kompetentniejszego raczej nie znajdziesz.> Niektórzy są innego zdania.Wiedzą lepiej od ruskich, co się stało u ruskich? No to szacun
|
|
| | | | | | | |  | 1 na 1 Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
> Wiedzą lepiej od ruskich, co się stało u ruskich? No to szacun  Świat jest mały. Niektóre rzeczy widać gołym okiem, nawet z dużych odległości. youtu.be/vK_WDxjhu0Y
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
 | 1 na 1 Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) | |
|
|  | 1 na 1 | salek (4701 punktów) | Można sobie pospekulować.. ale pewności nie będzie prędko, jeżeli w ogóle. Była mowa o reaktorze będącym częścią zespołu napędowego - zapewne coś podobnego, jak i Amerykanie, i Rosjanie próbowali opracować w latach 60-tych : rakieta z przepływowym silnikiem zasilanym ciepłem z reaktora. Wtedy okazało się to ślepą ulicą. Widać Rosjanie jednak pracują nad rozwinięciem technologii..
|
|
| |  | 1 na 1 Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) | |
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|