 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 13-08-2019 20:20 | okragly (21676 punktów) | zaorać społeczeństwo
1 na 1 | rolnicy przewracają ziemie dla lepszych plonów (orka), tak i my przewróćmy społeczeństwo. a co? (tylko szukam raju) – Za ile zgodzilibyście się być bezdomnymi na swoim osiedlu? Spac w kanalach, w odchodach, marznąc zawszawionymi, bez wody, internetu, kanalizacji, jedząc odpadki z śmietników, być gwałconym, bitymi (zabijanymi) przez grupy wyrostków, żebrać przed waszym sklepem i tak umierać - za ile zgodzilibyście się być prezydentem? prezesem?
ile żądacie za - bycie bezdomnym na waszym osiedlu - bycie prezydentem kraju, prezesem PKO | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Gorilla (1205 punktów) | >Za ile zgodzilibyście się być bezdomnymi na swoim osiedlu? Spac w kanalach, w odchodach, >marznąc zawszawionymi, bez wody, internetu, kanalizacji, jedząc odpadki z śmietników, być gwałconym, >bitymi (zabijanymi) przez grupy wyrostków, żebrać przed waszym sklepem i tak umierać
Za.... flaszkę. Przecież taki los wybierają sobie ludzie dobrowolnie. Nikt im przemocą alkoholu do gardeł nie wlewał, stoczyli się na własne życzenie. Pracy jest dość, tylko chętnych do pracy coraz mniej.
>- za ile zgodzilibyście się być prezesem PKO?
Nie w tym kraju. W kraju prawackim za długie lata spędzone nad książkami i w pracy bankowej.
Ale w tym zlewaczałym kraju za służalczość wobec cwanego złodzieja, który dorwał się do koryta przekupując leni i durniów socjalem.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) |
>Za.... flaszkę. >Przecież taki los wybierają sobie ludzie dobrowolnie. ja chcę byc dobrowolnie prezydentem >Nikt im przemocą alkoholu do gardeł nie wlewał, prezydenci pija więcej (10000szt 100 gr zamówionych przez prezydenta Kaczyńskiego)
>stoczyli się na własne życzenie. zostali wepchnieci. Jest taka zabawa w przedszkolu, 11 dzieci 10 krzesełek, na znak każdy ma usiąść, zawsze zabraknie krzesla, taki mamy ustrój >Pracy jest dość, tylko chętnych do pracy coraz mniej. pracy zawsze było np budowa mieszkań, dróg a czego 2 mln wyjechalo za pracą, ciągle emigrują
szukanie raju, moim celem
|
|
|  | | Gorilla (1205 punktów) |
>prezydenci pija więcej (10000szt 100 gr zamówionych przez prezydenta Kaczyńskiego)
Ale to chyba nie Kaczor miał chorą goleń, tylko inny prezio na "K"?
>>stoczyli się na własne życzenie. >zostali wepchnieci. Jest taka zabawa w przedszkolu, 11 dzieci 10 krzesełek, na znak każdy ma usiąść, zawsze zabraknie krzesla, taki mamy ustrój
A wlewanie przemocą alkoholu do gardła to na którym etapie tej przedszkolnej zabawy?
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> >>stoczyli się na własne życzenie.> >zostali wepchnieci. Jest taka zabawa w przedszkolu, 11 dzieci 10 krzesełek, na znak każdy ma usiąść, zawsze zabraknie krzesla, taki mamy ustrój> A wlewanie przemocą alkoholu do gardła to na którym etapie tej przedszkolnej zabawy?ludzie pija z beznadziei, chcą zapomnieć, znieczulić. Swiat jest tak urządzony żeby byli bezdomni, bezrobotni, zadłużeni, żebyś nie podskoczył bo wylądujesz z nimi w rynsztoku. Oni są batem na ciebie, cwaniaczku 
szukanie raju, moim celem
|
|
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> ile żądacie za >- bycie bezdomnym na waszym osiedlu A ktoś aspiruje?
>- bycie prezydentem kraju, prezesem PKO A ktoś proponuje?
Nie wszystko czego nie rozumiemy jest błędem.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | >> ile żądacie za >>- bycie bezdomnym na waszym osiedlu >A ktoś aspiruje? >>- bycie prezydentem kraju, prezesem PKO >A ktoś proponuje?
właśnie, chodzi o to, żeby się wyrównało, jak woda w naczyniach połączonych.
byłabyś dobrym prezydentem
szukanie raju, moim celem
|
|
|  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> byłabyś dobrym prezydentemW raju? 
Nie wszystko czego nie rozumiemy jest błędem.
|
|
| |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > >byłabyś dobrym prezydentem> W raju?  w raju będziesz wiedźmą 
szukanie raju, moim celem
|
|
2 na 2 | farmer (22440 punktów) |
>(tylko szukam raju)
Żyj na ziemi gdzie jest ponad siedem miliardów ludzi. Wejdź na Racjonalistę gdzie są qrewsko sceptyczni ludzie. Próbuj im opowiadać o raju że szukasz. Po niemal 10 latach jestem zajebiście poinformowany.
Muszę tylko uwierzyć w Boga bo nie boga.....ale też nie wierzyć w niego gdyż religie sa fałszywe i coś tam jest prawdą.
Ziemia jest płaska ale czy to na niej odbywały się wojny atomowe Zbyszka z Wawy czy na nie płaskiej...
Na ziemi już nie ważne jakiej można żyć w specjalnej strefie Krystkona....ale czy to się nie gryzie z RAJEM?
Czy kogoś coś pominąłem?
Ah wait....PDK
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | >>(tylko szukam raju) >Żyj na ziemi gdzie jest ponad siedem miliardów ludzi. to może być szansa, 7mld ludzi. Ilość może przejść w jakość. Ty masz 7mld szarych komórek, mając 1 mld byłbyś szympansem.
>Wejdź na Racjonalistę gdzie są qrewsko sceptyczni ludzie. wygonili nas z raju i kazali pracować w pocze czoła co jest nienormalne w czasie gdy 1 farmer wyżywi 150 ludzi. Ja nie wiem o co chodzi w tym świecie.
>Muszę tylko uwierzyć w Boga bo nie boga.....ale też nie wierzyć w niego gdyż religie sa fałszywe i coś tam jest prawdą. uwierz w raj, aby zaistniał muszą być spełnione tylko 3 warunki 1) staś sie ssakami (nie jesteśmy) 2) stadnymi (nie jesteśmy) i terytorialnymi (nie jesteśmy) a w raju właśnie to mieli
>Ziemia jest płaska ale czy to na niej odbywały się wojny atomowe to wynik patriarchatu (w raju matriarchat)
szukanie raju, moim celem
|
|
|  | 3 na 3 | farmer (22440 punktów) |
>uwierz w raj
I w co jeszcze. W boga, a może w Boga. W płaską ziemię? W Krystkonizm? Twój Raj?
Siedem miliardów ludzi.....i wybierasz najgorsze miejsce....i nawet jak to wiesz to brniesz dalej.
|
|
| |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | >>uwierz w raj >I w co jeszcze. W boga, a może w Boga. W płaską ziemię? W Krystkonizm? Twój Raj? czemu hodujemy szczęśliwe kury, wygrzewają się one dowoli na słońcu, grzebią w ziemi ich jajka sa znacznie bogatsze w wart odżywcze. A co robimy z naszymi dziećmi? malutkie bezbronne istoty zawozimy do żłobka, przedszkola. Dzieci widza mniej slonca niż wieźniowie na spacerniaku. Raj to hodowla szczęśliwych ludzi. Szczęśliwi ludzie może nie zniosą smaczniejszych jajek nie dadza lepszego mięsa ale będą zdrowsi, inteligentniejsi, mądrzejsi, silniejsi szczęśliwsi
można hodować szczęśliwe krowy (lepsze mleko i mięso) i szczęśliwe świnie, widzialem filmik z Hiszpani na ten temat, Cena miesa tych świn jest x 10 naszej. Świnie te żyją na wolnym wybiegu, częściowo w lesie, robią to co świnie lubią, taplaja sie w blocie, ryja w ziemi szukajac zołędzi, trufli, wygrzewaja na sloncu itp
szukanie raju, moim celem
|
|
1 na 1 | mancziz (1830 punktów) | > rolnicy przewracają ziemie dla lepszych plonów (orka), tak i my przewróćmy społeczeństwo. a co?www.youtube.com/watch?v=cwVz7oeB2Tw
"Ciężko powiedzieć co jest niemożliwe, gdyż wczorajsze marzenie to dzisiejsza nadzieja a jutrzejsza rzeczywistość." - Robert H. Goddard
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > >rolnicy przewracają ziemie dla lepszych plonów (orka), tak i my przewróćmy społeczeństwo. a co?> www.youtube.com/watch?v=cwVz7oeB2Tw6 główek lenina i putina, To nie tak. Putin uratował Rosje. Rosja mimo że izolowana wychodzi i zwycięży. My jako pieski Trumpa przegramy.(jest powiedzenie wrogów szukaj daleko, przyjaciół blisko) my placimy podatki na armię, policje, sądy, więzienia, propagandę ale decydentami ich jest Elita (wczoraj wyleciało 150 zołnierzy do Iraku) za nasze pieniądze robią z nami co chca (np z Rosji (Putina) uczynili wroga). Tak było zawsze, chłop pańszczyźniany tyrał a oni (elita) robili co chcieli (np powstanie warszawskie) a co? kto im zabroni? zgineło ogrom ludzi ale nie ci co je wywołali. "Ciężko powiedzieć co niemożliwe, wczorajsze rojenia o raju to dzisiejsza nadzieja a jutrzejsza rzeczywistość." J S Okrągły 
szukanie raju, moim celem
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|