Witam, proszę o kontakt Pana Mariusza Gawlika, powtarzam proszę o kontakt Pana Mariusza Gawlika.
Tutaj jego mózg, proszę mu przekazać, że agnostycyzm wyżarł mu wszystkie komórki i zostawił - handicaped. Narcyzm to choroba ale leczy się, dla Pana Mariusza, ją psychiatrycznie. Polecam przychodnię na ul. Iwaszkiewicza, w Legnicy. Dlaczego tam? Chyba będzie miał Pan najbliżej z Miłkowic.
Proszę nie zapomnieć czapki z folii aluminiowej jak Pan będzie wychodził, bo jeszcze nie daj Bóg Pana przewieje!
Oj i co my wtedy bez Pana zrobimy? Chyba znajdziemy jakieś pożyteczne zajęcie, zamiast czytać wpisy to zaczniemy czytać ciekawe książki, byle nie z księgarni tutaj, bo przecież jest nieczynna! Jeszcze gotów ktoś czas i pieniądze marnować, takie głupstwa, a jednak dużo znaczą dla niektórych...
Oczywiście świadomym jestem, że ma Pan dużo czasu by ciągle przesiadywać na forum, więc nie zna jego wartości. |