Racjonalista - Strona głównaDo treści
Skąd się biorą zwolennicy teorii spiskowych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
28-09-2019 17:42MaxGolonko3 (3459 punktów)Skąd się biorą zwolennicy teorii spiskowych
Wyłapałem to: "Dysonas poznawczy powoduje nie uznawanie teorii ewolucji bo ludzie znają z dzieciństwa akt stworzenia świata i ludzi w kilka dni".
***
Przemknęła się też słuszna myśl, że niektórzy zarabiają na opisywaniu bzdur, w które sami nie wierzą.
(podam przykład - na reklamach na portalach UFOlogicznych).
***
Jest tam też o antyszczepionkowcach i zwolennikach teorii spiskowych*
___
*
Podam przykłady t.s.
"ludzie wcale nie wylądowali na Księżycu", "globalne ocieplneie powodują wulkany, a nie spalanie paliw kopalnych".

youtu.be/bzd3CVWw82k


Miłego dnai
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)
>Przemknęła się też słuszna myśl, że niektórzy zarabiają na opisywaniu bzdur, w które sami nie wierzą.

Tracz, Rydzyk, Jędraszewski.
No i Artur Mazur. Cyniczny manipulant lepszy w tym nawet od Rydzyka.

Zieloni ekoterroryści i ekołapwnicy. Ciekawe za jaką kwotę "na rzecz ochrony środowiska" zrezygnują z protestów przeciw budowie S7
Stawiam , że za milion złotych łapówki Traczowa i Mazur zapomną o jakimś tam chomiku

Ciekawe czy Ty Maxiu jesteś cynicznym kanalią próbującym, manipulować ludźmi dla kasy zielonych czy też naiwnym zielonym debilkiem. Co powoduje że unikasz odpowiedzi na pytania. Cynizm czy religiancka głupota?

****

Ostatnio modny stał się "strajk klimatyczny" podczas którego młodzi ludzie uczą się sztuki hipokryzji

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-10-2019 02:04 
 Ocena 3 na 3
-jad- (18783 punktów)

>Ostatnio modny stał się "strajk klimatyczny" podczas którego młodzi ludzie uczą się sztuki hipokryzji

Ostatnio w tv puszczają reklamę pewnego banku, w której dzieci terroryzują rodziców robiąc im ekopsikusy. Ich zatroskane miny i spojrzenia przywodzą na myśl kilka filmów grozy, "Rok 1984" i inne złe wróżby. Szaleństwo.

Powinienem być teraz w szkole ale musiałem tu przybyć, żeby się wypowiedzieć. Jak śmieliście mnie do tego zmusić!

lp.2o@1daj
02-10-2019 04:16 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Ostatnio w tv puszczają reklamę pewnego banku, w której dzieci terroryzują rodziców robiąc im ekopsikusy. Ich zatroskane miny i spojrzenia przywodzą na myśl kilka filmów grozy, "Rok 1984" i inne złe wróżby. Szaleństwo.
A jak obecnie po blisko 11 latach oceniasz poziom kultury tutaj, podniósł się, czy opadł, spotkałeś się z chamstwem i debilami przez te lata?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,159177#w164303

Pozdrawiam ... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
-jad- (18783 punktów)

>A jak obecnie po blisko 11 latach oceniasz poziom kultury tutaj, podniósł się, czy opadł

Czasem się podnosi a czasem opada. Zdarzały się wielkie awantury, w których poległo wielu forumowiczów- ban permanentny.
Ja sam też przez ten czas zmieniałem niektóre poglądy i trochę sposób bycia. Sam też poległem w czasie jednej z tych awantur a później zmartwychwstałem i funkcjonuję teraz jako zombie

Jeśli chodzi o poziom, to na pewno zmniejszył się puryzm językowy. Raczej nikt nie wypomina już braku przecinka czy pisania bez polskich znaków jak kiedyś.

>spotkałeś się z chamstwem i debilami przez te lata?

No jasne. Sam też chamskim debilem bywałem.


lp.2o@1daj

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365