Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Prezydent" o Expose premiera

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
19-11-2019 16:26mrSpock (2845 punktów)"Prezydent" o Expose premiera

I jak to ocenia nasz pan suweren:
<<- Premier i Rada Ministrów dobrze spoglądają w przyszłość i trafnie diagnozują to, co wynika z danych i przewidywań - uznał. Podkreślił, że premier szczególnie mocno podniósł kwestię rodziny, ochrony dzieci i młodzieży przed "złymi wpływami".>>
Ciekaw jestem, jakie to złe wpływy mają na myśli panowie Duda i Morawiecki?

<<Cieszę się, że premier w tak spójny sposób przedstawił zręb swojej polityki i że ta polityka tak mocno nawiązuje do tego, z czym mieliśmy do czynienia przez ostatnie cztery lata. Cieszę się, że premier zaakcentował rzeczy istotne z mojego punktu widzenia, jako prezydenta Rzeczypospolitej: że chcemy, żeby Polska wreszcie stawała się normalnym państwem. To podniesienie tego pojęcia na zupełnie inny poziom - ocenił Duda. >>
Normalnym? Według czyjego pojęcia?
Pytań jest więcej...
www.tvn24.(*)enta-andrzeja-dudy,986586.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Cieszę się, że premier zaakcentował rzeczy istotne z mojego punktu widzenia, jako prezydenta Rzeczypospolitej: że chcemy, żeby Polska wreszcie stawała się normalnym państwem. <<
Czyli Budyń otwarcie przyznał. że Polska normalnym krajem nie jest.
Już nawet nie marzy mu się, że stanie się normalnym krajem, wystarczy że będzie po trochu normalniała.
Czy znormalnieje? Może za jakieś 50 lat, bo przez ostatnie 30 lat się to nie udało. Co rząd to jeśli nie gorzej, to przynajmniej inaczej źle. Czy ten przetrwa tę kadencję? Nie wiem. Nawet jeśli padnie, bo nie będzie w stanie zrabować społeczeństwu na te swoje pińset plus i 13-te oraz 14-te emerytury, to ewentualny kolejny rząd będzie musiał czyścić to szambo po Kaczafim, podnosząc podatki, podwyższając wiek emerytalny itp. A PiSuary z boku będą "suwerenowi" przypominać, jak to o nich dbali. I tak będą ciemnemu ludowi kadzić, że kolejne wybory znowu wygra PiS. A dalej będzie to, co już znamy.
19-11-2019 20:09 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>Czy znormalnieje?
Gdy lewica będzie rządzić... www.msn.co(*)rawieckiego/ar-BBX01Go?ocid=sf
www.youtub(*)1eEfs3BoAghyK_iAFgmyqxLSP-dndg

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
hanging_bishop (1112 punktów)
Chciałbym być fotonem.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365