>W raju nie było aut, dlatego auta ponosza odpowiedzialność za zabicie bezbronnego pieszego, >szczególnie na pasach >auto ... nie może potrącic bezbronnego pieszego na pasach, no jak? szykuje sie ciekawe rozwiazanie problemu dzieki technologi 5G, auto będzie wiedzieć więcej niż kierowca, znać wszystkich kierowców dokoła i pieszych i wiedzieć co planują. Samochody będą się porozumiewać, pokazują sobie lokalizację i prędkość, łączy sieć komórkowa Dlatego samochód pędzący może zacząć zwalniać o wiele wcześniej, zanim będzie widać wypadek O wypadku powie mu inny samochód, który brał udział w zdarzeniu, albo który musiał gwałtowanie hamować Samochód dostanie też komunikat od sygnalizatora że mamy czerwone i uruchomi hamowanie Piesi wyposażeni w telefony będą widoczni przez auto My prowadzimy a auto wie o każdym kierunkowskazie wrzuconym w promieniu kilkuset metrów i o każdym z setek pieszych na pobliskich chodnikach i reaguje
szukanie raju, moim celem
|