Racjonalista - Strona głównaDo treści
W kłamstwie niema ziarenka prawdy.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
30-11-2019 17:00wymysliszcos (3 punktów)W kłamstwie niema ziarenka prawdy.
Prawda na dzień dzisiejszy jest taka ze prawdy to my już od kłamstwa nie rozróżniamy oczywiście nie mowie o życiu osobistym tylko o tym co się dziej na świecie. Na każde tematy polityczne i o rządach niema co dużo mówić.Ukrywaja prawdę czyli to ze robią nas za ch... tak w skrócie
Druga sprawa to wolność człowieka, jest bujdą . Nasza wolność jest ostro ograniczona moge to sobie jak szary obywatel założyć rodzinę kupić mieszkanie i auto i toczyć te bagno dalej i do tego praca która jest niewyborem ale obowiązkiem .Nie niemowie praca to musi chyba byc ale nie mamy wyboru tylko miesiąc bez niej i już jesteśmy mocno w duup. Jest tyle ķłamstwa wokół pełno tych teori spiskowych dzienne chyba coś nowego wymyślają... Ja sam nawet w te globalne ocieplenia niewierze.. kolejna wizja apokalipsy końca swiata ... oni sami niewiedza jaka jutro pogoda będzie ale globalne ocieplenie będzie. na pewno mają rację wierz w co chcesz ją tego wpajane go syfu na pewno nie będę wciągał.Koniec bo mnie zjecie żywcem jak będę dalej pisał hh .Pozdro .
Ps sory za takie pisanie jednym ciągiem i błędy ale niema weny .
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
> prawdy to my już od kłamstwa nie rozróżniamy nie mowie o życiu osobistym tylko o tym co na świecie.
prawda byla w raju, żyliśmy w malych grupach ok 40os w bezpośrednim kontakcie każdy z każdym, znaliśmy sie jak "łyse konie" Dzisiaj o prawdzie decyduje np jakiś gość w Nowym Yorku mówiąc np Irak jest zły, napadamy zabijamy, niszczymy, innym razem wmawiaja nam że Białoruś jest zla choć to nasz sąsiad, mieszka tam wiele naszych rodaków i są najbardziej pokojowe, pracowite spoleczenstwo na swiecie

>Druga sprawa to wolność, jest bujdą. wolność jest ostro ograniczona moge to sobie jak szary obywatel założyć rodzinę kupić mieszkanie i auto i toczyć te bagno dalej i do tego praca która jest niewyborem ale obowiązkiem .Nie niemowie praca to musi chyba byc ale nie mamy wyboru tylko miesiąc bez niej i już jesteśmy mocno w duup.
wg Maslova wolność ma 6% ludzi (w roku 1960), wspolcześnie przypuszczam 4%
z drugiej str jesteśmy stadni co wyklucza wolność
wmawianie nam wolności jest po to żeby nas indywidualnie oslabić, jesteśmy silni tylko w stadzie indywidualnie jesteśmy slabi i głupi, łatwi do wykorzystania, zniewolenia

szukanie raju, moim celem

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365