Racjonalista - Strona głównaDo treści
polecam

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
02-01-2020 12:25okragly (21676 punktów)polecam
Ocena 1 na 1
Co polecacie do obejrzana z czarnej dy jaką jest internet i dlaczego?

Ja o nowym trendzie w mieszkaniach (bez mieszkania umieramy) W Nowym Jorku powstał właśnie nowy typ wieżowca - smukłe niczym ołówki apartamentowce 95mln $ za mieszkanie (500 000 zł/m2) www.youtube.com/watch?v=wB-5lZtJy0g

Kiedyś mieszkania były najdroższe na 1 i 2 pietrze (winda nie zawsze działała) dziś te najwyżej, w raju osade też zakladali na wzniesieniu żeby mieć daleki widok, dalekie patrzenie, czujemy się wtedy bezpieczniej, można z daleka dostrzec zagrożenie jak i pożywienie (np. antylopę). Inna cecha ołówkowców to wysokość mieszkań -4.7metra, o 2m wyższe niż nasze. (w przedwojennych kamienicach też były wysokie pokoje)

co polecacie do obejrzenia, posłuchania i dlaczego?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

>W Nowym Jorku powstał właśnie nowy typ wieżowca - smukłe niczym ołówki apartamentowce 95mln $ za mieszkanie

W SZA jest taka inflacja?

(Cicho! Wiadomo, że jest).

PS.

Wygląda jak napędzanie naiwnych inwestorów internetowych na trefny projekt crowdsourcingowy. Dlatego lokale w cenach ofertowych są tak drogie.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

Coś o Fukushimie. Link: youtu.be/TN1km-fqp_s

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
02-01-2020 17:43 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>Coś o Fukushimie. Link: youtu.be/TN1km-fqp_s
elity lubią jak sie boimy od straszenia piekłem po Fukushime. Przed chwilą sluchalem informacji w radio (normalnie nie slucham, ale podstępnie mnie zaskoczyli) pierwsze zdanie było o zabójstwie 41 latka w X. Lubimy sie bać, dzieci lubią sie bac, jak je przestraszysz są posłuszne i chyba o to chodzi naszym elitom, bójcie się! (traktują nas jak dzieci )

szukanie raju, moim celem
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Ja zrozumiałem z tego tyle, że nawet premiera Japonii da się oszukać, gdy chodzi o kontrakty. Dostał dawkę, bo zasłużył.

   Fukushimę pozamiata geologia i meteorologia:
   Link 1, Tajfun Hagibis: youtu.be/7R6IrzT4gP8
   Link 2, Trzęsienie ziemi: youtu.be/SACusIdYM2o


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
02-01-2020 18:37 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

>    Link 2, Trzęsienie ziemi: youtu.be/SACusIdYM2o
żeby zrozumieć ten filmik nie trzeba znać jezyków, to sie wypowiem, ołówkowiec z 1-szego posta pod wpływem wiatru odchylałby się od pioni 4m, dlatego na dachu ma zamontowany tłumik drgań, w Japoni podobne montują celem odporności na trzęsienia ziemi.

z drugiej strony rozkołysane domy moga do snu, będąc w łonie matki czy później na rękach, plecach ciągle falowaliśmy Bym chciał mieszkać w bujanym domu (jak na statku). Czy to nie jest genialny pomysł? bujane domy? kasa naprawdę leży na chodniku. bujane domy.


szukanie raju, moim celem
02-01-2020 18:47 
 Ocena 1 na 1
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Kto bogatemu zabroni?
   Nie zmienia to faktu, że z całej informacji można wiele się domyślać na temat kondycji amerykańskiej gospodarki. Jest to gospodarka fikcyjnych produktów o wysokiej wartości dodanej, która opiera się na urojeniach. Karmi się ona panikarzami, entuzjastami, nadpobudliwcami i łatwo ekscytującymi się epileptykami - dziećmi bogatych rodziców i dziedzicami fortun, którzy umieją tylko przepuszczać pieniądze. Link: youtu.be/AubvkLQPf7c
   Tam są dwa obiegi gospodarcze. W pierwszym przepuszcza się miliony, w drugim - liczy się każdego centa. W jednym jest inflacja, w drugim - stagflacja i deflacja.
   W Japonii jest podobnie.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
02-01-2020 19:40 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>Link: youtu.be/AubvkLQPf7c
krowy są super Przeciętna wydajność w 2019r wyniosła:
8 300 kilogramów mleka
340 kilogramów tłuszczu
280 kilogramów białka
w Tybecie (30 minuta) www.youtube.com/watch?v=X6IGioAKbCI&t=204s mnisi żywią sie pijąc herbatą z masłem -wszystko, dzieki temu maja lekkość bytu.
maslo to tłuszcz i białko a herbata witaminy i inne minerały. Nic więcej nie potrzeba, raj.
Żrąc kartofle, zboża cala energia idzie na uklad pokarmowy (trawienie). Raj jest prymitywny, ci z ołówkowców maja do niego daleko

szukanie raju, moim celem
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Do ziemniaka dobra jest surówka z jakiegoś włóknistego warzywa - kapusty, sałat, ćwikły, lebiody itp., bo inaczej przeczyszcza.
   Mleko prosto od krowy też może.
   Link 1: youtu.be/9GsOAfq9C1k
   Link 2: youtu.be/3R_DBNEmL9M
   Warzywa to nie jest najlepsza dieta dla ssaka.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
02-01-2020 22:17 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>    Mleko prosto od krowy też może.
>    Link 1: youtu.be/9GsOAfq9C1k
w Indiach krowy święte, z ich kup budują domy (lepianki), w Afryce widziałem myją sie w ich moczu
>    Warzywa to nie jest najlepsza dieta dla ssaka.
w USA skazali rodziców na więzienie za śmierć dziecka, karmili tylko surowymi owocami i warzywami


szukanie raju, moim celem
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

>w Indiach krowy święte, z ich kup budują domy (lepianki), w Afryce widziałem myją sie w ich moczu

Nie święte, tylko dają mleko. Co do mycia w moczu - to popularna praktyka. Wielu pije dla zdrowia, ale to się nie nadaje do pokazania na tym forum. Link: youtu.be/tkOsgXHUGs0

>w USA skazali rodziców na więzienie za śmierć dziecka, karmili tylko surowymi owocami i warzywami

Nie dziwię się. Mają duże skażenie radioaktywne i chemiczne gleby. To przez te atomówki, konsumeryzm, seks i rozmnażanie. Natura musi to posprzątać. Link: youtu.be/Zvnmc9-Lr1Y

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
03-01-2020 14:30 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

>Co do mycia w moczu - to popularna praktyka. Wielu pije dla zdrowia
jak byłem pastuszkiem, pokazałem siusiaka, krowy z pożądaniem do niego zaczeły zmierzać (siusiak podobny do ich cycków, może myślały że mnie wydoją?)
sikałem na rośliny których nie chciały jeść (może trujące) po posikaniu zżerały do gołej ziemi. Krowy mnie lubiły


szukanie raju, moim celem
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

Krowy nie lubią ludzi, one tylko tak lubiąco wyglądają.

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
03-01-2020 23:11 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>Krowy nie lubią ludzi, one tylko tak lubiąco wyglądają.
lubią, lubią, są zwierzętami mocno społecznymi. Jak usiądziesz na łące z krowami, nie patrz sie na nie, sama przyjdzie, powącha, jak cię polubi, poliże jęzorem

tu Krowy z Fukushimy www.youtube.com/watch?v=3l4ardXabOk

szukanie raju, moim celem
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

Link 1: youtu.be/bi3OA1tNFfo
Link 2: youtu.be/jFv5yY7pMgQ

Krowy tu. Ostatni romantyk. Link: youtu.be/gs-q-2893uw


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

Hagibis w Japonii.
Link 1: youtu.be/aKHqkHxKUo4
Link 2: youtu.be/VsEpyRKAn5U
Link 3: youtu.be/Ov2i8ZdMsgY


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
02-01-2020 22:25 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>Hagibis w Japonii.
>Link 1: youtu.be/aKHqkHxKUo4
>Link 2: youtu.be/VsEpyRKAn5U
>Link 3: youtu.be/Ov2i8ZdMsgY
walka z żywiołami może zastąpić wojnę. Gdyby u nas były klęski żywiołowe bylibyśmy lepszymi ludźmi np w Japoni niema liberalizmu (wolność indywidualizm), takiego rozwarstwienia co u nas, a my przecież dopiero zaczeliśmy kapitalizm, co będzie za 30 lat?

szukanie raju, moim celem
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

W Japonii nie ma niczego. Jak uda ci się przeżyć, to jakoś unikniesz trzęsienia ziemi, osunięcia ziemi, powodzi, tajfunu, tsunami, trzęsienia ziemi, osunięcia ziemi, powodzi, powodzi, osunięcia ziemi. Wtedy z nieznanego kierunku nadlatuje odłamek budynku gnany wichrem i udaje ci się zasłonić parasolem. Najwyżej ci się fasada budynku oberwie albo domek spłynie z rzeką do dolinki, a następnie do następnej dolinki, a potem do oceanu. Wysypiska śmieci buduje przy rzecze. Jak będzie tajfun - samo się posprząta. To jest piękny kraj mężnych ludzi. Dlatego mają wulkany. Link: youtu.be/UfCs5pOLhbI


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
03-01-2020 15:41 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>W Japonii nie ma niczego. Jak uda ci się przeżyć, to jakoś unikniesz trzęsienia ziemi, osunięcia ziemi, powodzi, tajfunu, tsunami, trzęsienia ziemi Wtedy z nieznanego kierunku nadlatuje odłamek budynku gnany wichrem i udaje ci się zasłonić parasolem. Najwyżej ci się fasada budynku oberwie albo domek spłynie z rzeką do dolinki
jest pojęcie EPIGENETYKA (genami steruje srodowisko), tak i Japończykami.
W raju żyli inni ludzie choć genetycznie tacy jak my. EPIGENETYKA (genami steruje srodowisko)

To jest piękny kraj mężnych ludzi. Dlatego mają wulkany. Link: youtu.be/UfCs5pOLhbI
u nas dziennie ginie 120 ludzi od alkoholu i nic! widać ogłupianie alkoholem jest w interesie elit.

szukanie raju, moim celem
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

Z tym alkoholem to daj spokój elitom. Jak ludzie chcą, to sami sobie wszystko pędzą. Tu po domach są takie laboratoria, że od samego chodzenia ulicami można nie przejść testu narkotykowego.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
03-01-2020 19:29 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>Z tym alkoholem to daj spokój elitom. Jak ludzie chcą, to sami sobie wszystko pędzą.
w raju nie pili, nie czuli takiej potrzeby. Coś jest nienaturalnego, dołującego w życiu społecznym, że pojawia sie potrzeba picia, odreagowania, odchamienia.

szukanie raju, moim celem
03-01-2020 20:50 
 Ocena 1 na 1
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Nie pili, bo nie mieli za co kupić! Byli tak biedni, że po ziemi Eden chodzili - obdartusy! - nago. Kananejczyk Jahwe, właściciel ziemi Eden, widział, że ludzie są gnuśni i leniwi, to nie mają za co się napić. W końcu ich wygnał i zaczął pić ze swoimi sługusami. Wtedy ludzie ich napadali i uczynili sobie tę ziemię poddaną. Ale Kananejczycy wrócili i już w czasach Jezusa to oni trzęśli całym Izraelem. Efekt jest taki, że dziś rząd izraelski sprawuje kontrolę tylko nad niewielkim skrawkiem Tel-Awiwu, ale pod warunkiem, że grzecznie zapłaci czynsz.

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
03-01-2020 21:15 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
> Byli tak biedni, że chodzili nago.
ubranie tworzy sztuczną barierę, dzieli ludzi. Warunkiem powrotu raju jest zrzucenie ubrań, to wszystko zmieni
Wyobraź sobie nagiego nauczyciela, policjanta, prezydenta, prezesa banku czy innego mądrego który


szukanie raju, moim celem
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

Nie ma potrzeby wyobrażać sobie ludzi.
Mozaiki. Link: youtu.be/x_B4yxQz4Fc

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

Dżakarta pod wodą: youtu.be/qOSwBIstZUs


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
02-01-2020 22:31 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Dżakarta pod wodą: youtu.be/qOSwBIstZUs
można włączyc automatyczne tłumaczenie a czy można włączyc czytanie automatycznego tłumaczenia np Iwona, automat czytający. Na pewno gdzies to jest, tylko gdzie?

szukanie raju, moim celem
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Mają mają, tylko nie pokazują. Bombę atomową też mają. Pewnie leżą gdzieś na Pomorzu w silosach. Czesi też mają.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
okragly (21676 punktów)

>co polecacie do obejrzenia, posłuchania i dlaczego?
psie kupy trzeba zbierać! Widziałem wielu zbierających kupy po swoim psie, ale zawsze to były kobiety a naj to młode kobiety. Czy potwierdzacie spostrzeżenie a jeśli tak to o czym ono mówi?


szukanie raju, moim celem
04-01-2020 16:19 
 Ocena 1 na 1
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

   Oglądałem niedawno wywiad z pewnym znanym starym Żydem. Zachwalał suszone psie kupy jako regeneracyjną przekąskę po gwałcie na matce.


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
04-01-2020 17:49 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>    Oglądałem niedawno ...
czy wiesz, że normy promieniowania podniesiono o 1000%

od 1 stycznia, w Polsce podniesiono normy promieniowania elektromagnetycznego o 100x tzw. PEM. konieczny dla wdrożenia 5G


szukanie raju, moim celem
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

Jak nadajnik będzie przeszkadzał ludności, to znajdą się sposoby, żeby go usunąć albo unieszkodliwić.
Poza tym, w ogóle nie wiadomo, o co chodzi z tym 4K i 5G. Można na tym ugotować ryż albo kaszę?


"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
05-01-2020 19:39 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> nie wiadomo, o co chodzi z 5G. Można na tym ugotować ryż albo kaszę?
można ugotować PAŁKĘ? rośnie na bagnach, należy do najważniejszych i najłatwiejszych do pozyskania warzyw, wszystkie części jadalne. Korzenie, grubości kciuka, są jadalne na surowo i gotowane. Najlepiej pozyskiwać tak jak dzisiaj W lecie mają mało składników pokarmowych. Mielili na mąkę, z której przyrządzamy papki, suszymy korzenie. 1 ha pałki to 8 ton mąki z korzeni. Zawierają 70% węglowodanów i piec z niej chleb
Wiosną są smaczne nasady młodych pędów jadalne na surowo, gotowane w zupie. W lecie robią się twarde. Wyglądają jak gigantyczne pory dł 20 cm. rdzeń do użycia ma być miękki Pałka była jedzona przez Kozaków "kozackie szparagi" na surowo
Wyborne są młode kwiatostany pałki, na surowo lub gotowane. Smakują jak kukurydza.


szukanie raju, moim celem
okragly (21676 punktów)

>co polecacie do obejrzenia, posłuchania i dlaczego?
Na fotopułapkę (taka jak na wilki) załapał się dziki człowiek www.youtub(*)v=acUePxYz2g4&feature=emb_logo
Cc zebrali i przeanalizowali dane ze zdjęć lotniczych, od podróżników oraz sąsiednich plemion i oświadczyli, że w strefie tropikalnej całej planety żyje jeszcze 300 nieodkrytych grup koczowniczych, mają oni jakąś wiedzę o świecie zewnętrznym, gdyż są w stałym kontakcie z pozostałymi ludami i dzięki temu wymieniają informacje, jednak pomimo tego faktu żyją swoim życiem, aż do momentu pierwszego kontaktu. Ich izolacja wynika głównie ze złych doświadczeń o ludziach z zewnątrz.

Obszary w których te ludy się znajdują, są na szeroką skalę eksplorowane przez poszukiwaczy złota, ropy, kauczuku, rolników i kłusowników. Większość z nich, po kontakcie ze światem zewnętrznym, nie chce wracać do poprzedniego trybu życia.

a tu inni www.youtube.com/watch?v=5aV_850nzv4


szukanie raju, moim celem
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Co polecacie do obejrzana z czarnej dy jaką jest internet i dlaczego?
>Ja o nowym trendzie w mieszkaniach (bez mieszkania umieramy) W Nowym Jorku powstał właśnie nowy typ
>wieżowca - smukłe niczym ołówki apartamentowce 95mln $ za mieszkanie (500 000 zł/m2)
>www.youtube.com/watch?v=wB-5lZtJy0g
>
>Kiedyś mieszkania były najdroższe na 1 i 2 pietrze (winda nie zawsze działała) dziś te najwyżej, w
>raju osade też zakladali na wzniesieniu żeby mieć daleki widok, dalekie patrzenie, czujemy się wtedy
>bezpieczniej, można z daleka dostrzec zagrożenie jak i pożywienie (np. antylopę). Inna cecha
>ołówkowców to wysokość mieszkań -4.7metra, o 2m wyższe niż nasze. (w przedwojennych kamienicach też
>były wysokie pokoje)

Jakoś nie widać w tej wypowiedzi dumy i poczucia sukcesu. Co jest? Nie cieszysz się?
Przecież to osiągnięcie całej ludzkości jaki kiedyś piramidy.
08-01-2020 09:31 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>> nowy trend w mieszkaniach (bez mieszkania umieramy) W Nowym Jorku powstał właśnie nowy typ
>>wieżowca - smukłe niczym ołówki apartamentowce 95mln $ za mieszkanie (500 000 zł/m2)
>>www.youtube.com/watch?v=wB-5lZtJy0g
>>
>>Kiedyś mieszkania były najdroższe 2 pietrze (winda nie zawsze działała) dziś te najwyżej, w
>>raju osade też zakladali na wzniesieniu żeby mieć daleki widok, dalekie patrzenie, czujemy się wtedy bezpieczniej, można z daleka dostrzec zagrożenie jak i pożywienie (np. antylopę). Inna cecha ołówkowców to wysokość mieszkań -4.7m o 2m wyższe niż nasze.
>Jakoś nie widać w tej wypowiedzi dumy i poczucia sukcesu. Co jest? Nie cieszysz się?
ciekawa rzecz ale niezbyt praktyczne. tak jak auto sportowe. Na pewno robi wrażenie (i o to chodzi) i będzie zyskiwać na wartości (dobro rzadkie). Przy ujemnych stopach w banku to dobra inwestycja i widoczna dla wszystkich z daleka. Mieszkanie 600 m nad poziom terenu
>Przecież to osiągnięcie całej ludzkości jaki kiedyś piramidy.
osiągnięcia powstają w Chinach (np post nad morzem dł 55 km pl.sputnik(*)-na-swiecie-most-morski-Chiny/

internetu jest daleko ponad piramidy, największym i najżarłoczniejszym dziełem Nic, nigdy nie wchłonęło tyle ludzkiej pracy, rozciągniętej na pokolenia i rozproszonej po całym globie Nic nie przerośnie internetu, bo cokolwiek nowego powstaje, zaraz jest do niego przyłączane i jeszcze go zwiększa. Karmisz go, przebywając w nim. Byt informacyjny, zbiera, przechowuje, przetwarza informacje i wysyła dalej.


szukanie raju, moim celem
okragly (21676 punktów)

>co polecacie do posłuchania i dlaczego?
RASPUTIN - Vladimir Putin Love The Way You Move www.youtube.com/watch?v=YgGzAKP_HuM


szukanie raju, moim celem
okragly (21676 punktów)

>co polecacie do obejrzenia, posłuchania i dlaczego?
audycja radiowa do odsłuchania www.polski(*)-jest-starszy-od-ludzkiej-mowy
Patriotyzm jest starszy od ludzkiej mowy I jest zapisany w genach mówi dr M Ryszkiewicz ewolucjonista Odpowiada na pytania np. dlaczego ludzie muszą obcinać włosy i czesać się lub czy krew przechowuje wspomnienie po dawnym oceanie.
Jesteśmy bardzo obciążeni genetycznie i właśnie dlatego tak przedziwnym Wśród różnych osobliwości -człowiek to jakby połączenie ptaków, które tworzą związki monogamiczne, ale już nie społeczności, z mrówkami, które są społeczne, za to jest tam tylko jednak para rodzicielska

albo włosy - Nie są pozostałość po małpach, małpom rosną krótkie, a nasze czemu rosną?

szukanie raju, moim celem

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365