Do Polski leci 30 osób z Chin. Trafią do Wrocławia. Zostaną poddani obserwacji w miejscu, które obecnie nie jest znane ale raczej poza miastem. (Podało radio TOK FM) Moja opinia. Nie dajmy się zwariować. Na tę chorobę umiera (jak się wydaje) zaledwie co 50-ty zarażony. Można prawie na pewno uchronić się stosując starannie normalne zalecenia higieniczne. Np Mycie rąk po każdym powrocie do domu a poza domem trzymanie rąk daleko od ust i oczu. I MASECZKA. "W przypadku koronawirusa z Chin ważnym czynnikiem jest również to, jak łatwo się on przenosi - drogą kropelkową, z człowieka na człowieka. Czyli tak jak grypa. Wystarczy, że ktoś na nas kichnie albo kaszlnie i już jest duża szansa, że się zakazimy."Oczywiście pojawiają się teorie spiskowe i "filozoficzne" na temat takich zaraz. Poniekąd mamy już przeludnioną planetę a to co się dzieje w Nigerii to rozrodczy skandal. Ten kraj wybuchowo zwiększa od kilkudziesięciu lat liczbę ludności, a brak kar za trzecie dziecko mu nie szkodzi bo nadwyżki ludności opuszczają go i idą w świat. Czyli problem przerzuca na inne kraje. *** Oczywiście kler, Watykan jest przeciwko karaniu za 3-cie dziecko czyli kler szkodzi planecie BARDZO! *** Bill Gates jest zamieszany w sprawę (według niektórych). Jak widać: scontent-f(*)28f90307e8499e6813&oe=5EBD7A49Miłego dnia |