Ja ledwie mogłem wytrzymać z polskim chłopem przez dwa dni, a co dopiero z chłopem i z dzieckiem przez kilka albo kilkanaście lat?! Co to za oderwany pomysł, że pedały chcą mieć dzieci na karku?! Ja czasami sam ze sobą nie wytrzymuję, na chłopa nie mogę patrzeć, a mam marzyć o adopcji jakiegoś bachora?  Ta adopcja dzieci przez pedałów to taki witz propagandowy, ale słaby. Lepszy witz polityczny to debata o prawie do życia i szczęścia. Amerykanie robili na tym całe konstytucje 250 lat temu!  Może powinni coś ukręcić na prawie do oddychania? Oj, przepraszam, przecież już był smog. To może powiedzą coś o piciu wody? Oj, przepraszam, już mieliśmy pić wodę z kranu i mieć sraczkę. ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|