To jest starcza hebefrenia. Gdyby był normalny, to prowadzałby krowy na pastwisko, dawałby paszę kurkom i przysypiał na ławeczce. Niestety, miał Jutuby, to błaznuje. Gdyby miał prasę, to sam drukowałby sobie dolary. Wtedy wiedziałby, o czym mówi, a nie wydziwiał. ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|