>Jak pan myśli, Europa jest biedna czy Afryka??? Pytanie jest z gatunku wyjątkowo trudnych. Ale natęż pan intelekt - może będzie pan miał farta i strzeli poprawną odpowiedzią
No nie wiem właśnie, dlatego, że Pan to napisał. To problem dla Europy. Na tym świecie nie ma sprawiedliwości, bo idą do Europy a nie do Chin. Biedna Europa bo znów jest areną wędrówek ludów. Tak można też to rozumieć. Gdyby napisał Pan: "Biedni Afrykańczycy, Na świecie nie ma sprawiedliwości!"
To bym zrozumiał. Musi Pan popracować nad formułowaniem myśli, bo niech Pan zgadnie... Inni nie są Panem. Klarowność przekazu jest ważna.
|