>Wiekszosc for tonhipokryzja, a te portale tylko dołuja wyształconych ludzinktorzybjuz nie pamietaja >szczegolowo, coscczego uczyli sie dawno. >Robia to po to >1. Czuł się głupi >2. Nievmiał motywacji do nauki. >3. Depresja >Handzlik z armaty czestochowy, to zalezy jak kto zna historie.
Zwykle są czytane i pisane przez pół wyedukowanych na Twoim przykładzie, po pierwsze. Po drugie to o co Tobie w końcu chodzi?
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|