 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-02-2020 04:38 | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) | Twarze HIV/AIDS
2 na 2 | Od kilkudziesięciu lat żyją z HIV, firmując swoimi nazwiskami organizacje i kampanie rozpowszechniające wiedzę o chorobie, zbierające fundusze na walkę z nią, edukację zdrowotną i profilaktykę, działalność charytatywną. Reklamują świetne - jakoby - leki antywirusowe, produkowane przez światowe koncerny farmaceutyczne, które trzymają ich przy życiu w dobrej kondycji. Zostają osobowościami medialnymi i publicznymi, występując w roli autorytetów, sław, bohaterów itp. HIV/AIDS to dla nich narzędzie totalnej autopromocji. Czego nie wiemy o przemyśle HIV/AIDS? ****** ******* | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Zdobywają leki, respekt, wsparcie, sens działania.
Co w zamian?
Nic?
Po to żeby koncern nie zarobił kupy hajsu, nic w zamian?
Przyjęty przez nas model społeczny najwyżej wyróżnia zarobienie kupy hajsu. Kto zarabia kupę hajsu jest najlepszy.
|
|
 | 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | > Kto zarabia kupę hajsu jest najlepszy.W Berlinie "robol" pracuje od świtu do nocy przy taśmie i "pomieszkuje" na cudzym, a w Polsce 18-letnia dziewczyna bez matury parę lizaków ukręci i po trzech kontynentach podróżuje (po jednym z tatusiem, którego sponsoruje). Wniosek? W Polsce są najlepsi ludzie!! 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
|
|
|  | Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | > >Kto zarabia kupę hajsu jest najlepszy.> W Berlinie "robol" pracuje od świtu do nocy przy taśmie i "pomieszkuje" na cudzym, a w Polsce 18-letnia dziewczyna bez matury parę lizaków ukręci i po trzech kontynentach podróżuje (po jednym z tatusiem, którego sponsoruje).> Wniosek? W Polsce są najlepsi ludzie!!  > Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.Co za pogarda dla tych, którzy ukrecaja codziennie tysiące lizakow i nie stać ich na bilet autobusowy do sąsiedniej wsi? Kto by się takimi ludźmi przejmował? Elita nimi głęboko gardzi.
|
|
| |  | | szarley (54913 punktów) | >w Polsce 18-letnia dziewczyna bez matury parę lizaków ukręci i po trzech kontynentach podróżuje (po jednym z tatusiem, którego sponsoruje). >Co za pogarda dla tych, którzy ukrecaja codziennie tysiące lizakow i nie stać ich na bilet autobusowy do sąsiedniej wsi?
Przeczytałem ostatnio w gazecie o przypadku ojca, który po dopalaczach udusił niemowlę. Jak nie przestaniesz jarać tego gówna, po którymm nie masz kontaktu ze światem, to zrobisz komuś krzywdę. Szkoda twoich dzieci
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | |  | Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | >>w Polsce 18-letnia dziewczyna bez matury parę lizaków ukręci i po trzech kontynentach podróżuje (po jednym z tatusiem, którego sponsoruje). >>Co za pogarda dla tych, którzy ukrecaja codziennie tysiące lizakow i nie stać ich na bilet autobusowy do sąsiedniej wsi? >Przeczytałem ostatnio w gazecie o przypadku ojca, który po dopalaczach udusił niemowlę. >Jak nie przestaniesz jarać tego gówna, po którymm nie masz kontaktu ze światem, to zrobisz komuś krzywdę. Szkoda twoich dzieci
Twierdzisz zatem, że wszyscy mają na bilet do sąsiedniego miasta?
Zatem możemy ujawnić mienie, bo okazuje się, że wszytko jest sprawiedliwie podzielone, nie ma czego taic.
Czy jednak nie?
|
|
| | | |  | 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | > Zatem możemy ujawnić mienie, bo okazuje się, że wszytko jest> sprawiedliwie podzielone, nie ma czego taic.> Czy jednak nie?Masz co taić i nie chcesz ujawnić swojej historii mienia, wówczas mogłoby się okazać HIPCIOKRYTCIU, że parę rzeczy idzie nie po twojej myśli. A taj sobie dalej: www.racjonalista.pl/forum.php/s,808205#w809818
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
|
|
| | | |  | | szarley (54913 punktów) | >Twierdzisz zatem, że wszyscy mają na bilet do sąsiedniego miasta? 1 Tak. Nie znam nikogo kto pracuje i nie stać go na taki bilet
2 TY napisałeś, że twoje córka podróżuje po Afryce i Azji (pokazywałeś zdjęcia!!!) i TY napisałeś że utrzymuje się z wyrobu lizaków
I TY napisałeś że ktoś kto kręci dziennie tysiące lizaków nie ma na bilet do sąsiedniej wsi
Więc w końcu W KTÓREJ TWOJEJ WYPOWIEDZI JEST PARSZYWE ŁGARSTWO?
Czy Łżesz pisząc, że ktoś kto kręci lizaki podróżuje po trzech kontynentach Czy łżesz pisząc, że kogoś kto kręci lizaki nie stać na bilet do sąsiedniej wsi
Kiedy bardziej łżesz ?
>Zatem możemy ujawnić mienie... Zatem znów uciekasz w zmianę tematu
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | > Kiedy bardziej łżesz ?To nie łgarstwa. To po prostu zabijanie własnego czasu na forum bełkotem (zaśmiecanie go) wierząc, że to złota manna dla ludzkości.Pamięć dobra, ale krótka. I taki człowiek chce zbawiać świat.... 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
|
|
| |  | 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | > nie stać ich na bilet autobusowy do sąsiedniej wsi
Nie stać ich na bilet autobusowy do sąsiedniej wsi, ale stać ich na podróże do Jordanii i Maroka (do tego drugiego państwa również na bilet dla tatusia). Bez komentarza.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|