 |
Uadek nauki o ociepleniu (geologia i inne) przez pandemię Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-03-2020 21:54 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Uadek nauki o ociepleniu (geologia i inne) przez pandemię
2 na 2 | To zrozumiałe, że dziś koronawirus odsunął na daleki plan temat walki z globalnym ociepleniem. Może jednak to wspólne nieszczęście skłoni potem ludzi do starannej walki z ociepleniem czyli do ograniczenia spalania paliw, prokreacji, gdyż inaczej, finalnie, emisje z przegrzanych oceanów zabiją nie co trzydziestego, nie co drugiego lecz każdego człowieka na tej planecie. Znamienne zdjęcie z drona! scontent-f(*)b49917b0fe535c19ed&oe=5E93F1B8Pamiętajmy, że PIS lekceważy i jedno i drugie z tych zagrożeń skoro po znanych, wielodniowych dyskusjach z Episkopatem ugiął się i zgodził na masze aż 50-cio osobowe. W małych miejscowościach i na wsiach nie jest to prawie żadnym ustępstwem ze strony Krk. W dużych też szkoda narażać każdego z tej 50-tki, tym bardziej, że kościołów bywa wiele w dużym mieście. Miłego wieczoru | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | epidemiczna pieredyszka | >To zrozumiałe, że dziś koronawirus odsunął na daleki plan temat walki z globalnym >ociepleniem.
Jednakże dzięki koronawirusowi - cokolwiek by o nim nie sądzić - przyroda dostała w prezencie rodzaj pieredyszki. Mniej się spala paliw kopalnych i mniej emituje dwutlenku węgla. W miastach jest mniej smogu (i korków), bo mniej aut jeździ.
|
|
| Pawel077 (1855 punktów) | Odp: Uadek nauki o ociepleniu (geologia i inne) przez pandemię | >emisje z przegrzanych oceanów zabiją nie co trzydziestego, nie co drugiego lecz każdego człowieka na tej planecie.
Takie właśnie głupie wpisy są paliwem dla negacjonistów klimatycznych, którzy powołując się na nie, określają ludzi dostrzegających problem globalnego ocieplenia, mianem oszołomów i histeryków klimatycznych.
|
|
1 na 1 | farmer (22440 punktów) | > To zrozumiałe, że dziś koronawirus odsunął na daleki plan temat walki z globalnym ociepleniem.> Może jednak to wspólne nieszczęście skłoni potem ludzi do starannej walki z ociepleniem czyli do> ograniczenia spalania paliw, prokreacji, gdyż inaczej, finalnie,> emisje z przegrzanych oceanów zabiją nie co trzydziestego, nie co drugiego lecz każdego człowieka na> tej planecie.> Znamienne zdjęcie z drona!> scontent-f(*)b49917b0fe535c19ed&oe=5E93F1B8Twój wpis plus ten malunek to ile CO2. Czym oni robili ten malunek ? Trawę pod ten malunek to krowy jadły czy skoszono to dieslem i barwniki to sadza czy przemysłowa chemia? > Pamiętajmy, że PIS lekceważy i jedno i drugie z tych zagrożeń skoro po znanych, wielodniowych> dyskusjach z Episkopatem ugiął się i zgodził na masze aż 50-cio osobowe.> W małych miejscowościach i na wsiach nie jest to prawie żadnym ustępstwem ze strony Krk. W dużych> też szkoda narażać każdego z tej 50-tki, tym bardziej, że kościołów bywa wiele w dużym mieście.> Miłego wieczoruNa zdjęciu jest ze setka ludzi.....fajnie tam mają tak się mogą spotykać nie to co u nas max 50
|
|
2 na 2 | Duch Prawdy (14788 punktów) | >To zrozumiałe, że dziś koronawirus odsunął na daleki plan temat walki z globalnym ociepleniem. Może jednak to wspólne nieszczęście skłoni potem ludzi do starannej walki z ociepleniem czyli do ograniczenia spalania paliw, prokreacji, gdyż inaczej, finalnie, emisje z przegrzanych oceanów zabiją nie co trzydziestego, nie co drugiego lecz każdego człowieka na tej planecie. SPISKOWE TEORIE: 1. Miliarderzy dostrzegli globalne ocieplenie i do walki wypuścili wirusa. >Pamiętajmy, że PIS lekceważy i jedno i drugie z tych zagrożeń skoro po znanych, wielodniowych dyskusjach z Episkopatem ugiął się i zgodził na masze aż 50-cio osobowe. W małych miejscowościach i na wsiach nie jest to prawie żadnym ustępstwem ze strony Krk. W dużych też szkoda narażać każdego z tej 50-tki, tym bardziej, że kościołów bywa wiele w dużym mieście. 2. PiS i Krk świadomi niewydolności ZUSu dostrzegli 50-cio osobowe grupki emerytów uczestniczących w mszach. Z HISTORII SPISKOWYCH TEORII: 3. Przywódcom światowym nie chciało się przylecieć na pogrzeb, więc wymyślili pyły wulkaniczne. >Miłego wieczoru Miłego poranku
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Arystokracja promuje swoją młodą psychopatkę na przyszłą przywódczynię. To nie ochrona środowiska, to gra o interesy. ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
 | 1 na 1 | Duch Prawdy (14788 punktów) | > Arystokracja promuje swoją młodą psychopatkę na przyszłą przywódczynię. To nie ochrona środowiska, to gra o interesy. >****** ******* Poziom racjonalności zamulił...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
|  | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Nie znasz się, Duchu, na nordyckiej kulturze politycznej. Nordycy zawsze tak robili. Arystokracja toruje medialnie swoje psychopatyczne pociechy już od wczesnej młodości. Później ludzie traktują to jako coś naturalnego, że je widzą na ekranie - w telewizji i internecie. Nie znasz bliźniaczych przykładów z ojczystego podwórka? ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|