 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-05-2020 20:59 | hanging_bishop (1112 punktów) | Zagadka | Buduje swój kapitał polityczny na resentymencie. Uwielbiają go starsze kobiety. Jest aseksualny. Jest niski. Jest brzydki. Mlaska, pluje, robi gorzkie miny. Lubuje się w symbolice. Niezły taktyk, słaby strateg. Wierzy w siły wyższe, jednak sam chce sprawować kontrolę. Ceni lojalność ponad wszystko. Nie ma przyjaciół, jedynie bliższych lub dalszych współpracowników. Kawaler. Socjalista.
Kto to taki? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | Kulmin (4007 punktów) | Może pingwin?
|
|
 | 2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | może nie? | >Może pingwin?
Pingwin nie jest brzydki.
|
|
|  | 2 na 2 | hanging_bishop (1112 punktów) | Odp: może nie? | > >Może pingwin?> Pingwin nie jest brzydki.
|
|
1 na 1 Nie Śpie Co Noc (338 punktów) (zablokowany) | Odp: Zagadka |
Stalin albo Pepin Mały. Ale on był onanistą.
Było to dawno i nikt o tym nie wie nic. - Tycie Varaldo
|
|
2 na 2 | Gruby Rycho (532 punktów) | >Buduje swój kapitał polityczny na resentymencie. >Uwielbiają go starsze kobiety. >Jest aseksualny. >Jest niski. >Jest brzydki. >Mlaska, pluje, robi gorzkie miny. >Lubuje się w symbolice. >Niezły taktyk, słaby strateg. >Wierzy w siły wyższe, jednak sam chce sprawować kontrolę. >Ceni lojalność ponad wszystko. >Nie ma przyjaciół, jedynie bliższych lub dalszych współpracowników. >Kawaler. >Socjalista. >Kto to taki?
Może to mały podziemny zjadacz kamieni? No bo chyba o mnie nie pisałeś. Stanowczo za trudne.
Ich bin besser als mein Ruf
|
|
1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | urok opcji alternatywnej | >Buduje swój kapitał polityczny na resentymencie. >Uwielbiają go starsze kobiety. >Jest aseksualny. >Jest niski. >Jest brzydki. >Mlaska, pluje, robi gorzkie miny. >Lubuje się w symbolice. >Niezły taktyk, słaby strateg. >Wierzy w siły wyższe, jednak sam chce sprawować kontrolę. >Ceni lojalność ponad wszystko. >Nie ma przyjaciół, jedynie bliższych lub dalszych współpracowników. >Kawaler. >Socjalista. >Kto to taki?
Rzecz jasna chodzi o prezesa, wiadomo jakiego. Ale banalność takiej odpowiedzi jest tak irytująca, iż kusi do alternatywnych opcji.
|
|
 | 2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: urok opcji alternatywnej | >Rzecz jasna chodzi o prezesa, wiadomo jakiego. Ale banalność takiej odpowiedzi jest tak irytująca, iż kusi do alternatywnych opcji. Ojciec dyrektor.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| hanging_bishop (1112 punktów) | Odp: Zagadka | 1:1 to Kaczyński - Hitler
Bez wyglądu to będzie Jezus xD
Chodzi mi o pewien rys psychologiczny.
|
|
 | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | młodsze też. | >1:1 to Kaczyński - Hitler
Zdziwi się pan - Hitlera uwielbiały też młodsze kobiety.
|
|
|  | | hanging_bishop (1112 punktów) | Odp: młodsze też. | Chodzi o punkty wspólne. Hitler poślubił Niemcy, a nie Ewę Braun (ich ślub był symboliczny, patrz cechy). Jarek poślubił Polskę.
Chociaż Kacziego też uwielbiają młodsze. Kobiety tracą szacunek do żonatych, tak samo mężatki i matki nie są już tak atrakcyjne dla mężczyzn.
|
|
2 na 2 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Zagadka | >Buduje swój kapitał polityczny na resentymencie. Broni polskości. Dla współczesnych wielkomiejskich japiszonów, nad umysłami których panuje żądza pieniądza, polskość to NIC.
>Uwielbiają go starsze kobiety. Wszedł w rolę opiekuna, typowy patriarcha. Słabi ludzie, od których nigdy nic nie zależało uwielbiają patriarchów, którzy dają im poczucie bezpieczeństwa.
>Jest aseksualny. Typowe u księży. Ożenił się z grupą, której przewodzi.
>Jest niski. Jak wielu.
>Jest brzydki. Kwestia gustu.
>Mlaska, pluje, robi gorzkie miny. To dość powszechne.
>Lubuje się w symbolice. Typowe u przywódców religijnych.
>Niezły taktyk, słaby strateg. Zależy od wizji celu, na podstawie którego jest oceniany. Jeżeli ktoś cele ma niezgodne, te nie zostaną osiągnięte.
>Wierzy w siły wyższe, jednak sam chce sprawować kontrolę. Wierzy, że w imieniu Boga walczy ze złem.
>Ceni lojalność ponad wszystko. Typowe u władców.
>Nie ma przyjaciół, jedynie bliższych lub dalszych współpracowników. Typowe u władców.
>Kawaler. Typowe u patriarchów. Nie miałby czasu na rodzinę.
>Socjalista. Jak wielu, których nie opanowała gorączka złota.
>Kto to taki? Ten, który jest w konflikcie z polskimi elitami kapitalistyczymi, które uwierzyły, że po upadku komuny złapały Pana Boga za nogi, i że teraz świat będzie do niej należeć.
|
|
1 na 1 | CookyPuss (2 punktów) | > Buduje swój kapitał polityczny na resentymencie.> Uwielbiają go starsze kobiety.> Jest aseksualny.> Jest niski.> Jest brzydki.> Mlaska, pluje, robi gorzkie miny.> Lubuje się w symbolice.> Niezły taktyk, słaby strateg.> Wierzy w siły wyższe, jednak sam chce sprawować kontrolę.> Ceni lojalność ponad wszystko.> Nie ma przyjaciół, jedynie bliższych lub dalszych współpracowników.> Kawaler.> Socjalista.> Kto to taki?Gry są najlepszym sposobem na utrzymanie formy. Wybór gier gry-hazardowe-za-darmo.com/darmowe-spiny/ pod nagłówkiem "Gry" jest gotowy służyć uczniowi w najbardziej ambitnych intencjach. Albo wejdziesz do gier, albo do gier. Gry. Gratulujemy podjęcia kamienia milowego.
|
|
2 na 2 | okragly (21676 punktów) |
>Kto to taki? okragly
szukanie raju, moim celem
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|