Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szanse opozycji na odzyskanie władzy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
31-08-2020 00:26MaxGolonko3 (3459 punktów)Szanse opozycji na odzyskanie władzy
To jest post o szansach partii politycznych w Polsce na dojście do władzy.

Upór partii opozycyjnych przy równości małżeńskiej dla gejów zakończy się tym, że Kościół będzie rządził Polską, za pomocą PIS, przez kolejne tysiąc lat.
Ludzie bowiem są mądrzy i doskonale wiedzą to co już, od niedawna, wiedzą naukowcy.
Chłopiec nie powinien być eksponowany na entuzjastyczny przekaz lub wizerunek seksu męsko-męskiego bo może to (w 17% przypadków)zmienić jego potencjalny życiorys na pozbawiony możliwości posiadania naturalnego potomka w typowym związku ("kastracja psychiczna").
Odbiera to chłopcu opcję życiową decyzją podjętą przez kogoś innego. To narusza jego prawa człowieka w sposób oczywisty. Chłopiec nie jest przedmiotem, który można przydzielać gejom i nie gejom na zasadzie równego dostępu jak chleb czy krzesło. Jest człowiekiem.

Nie wierzę w ani w Jahwe ani w Jezusa - dodam dla porządku.

GRAFIKA
scontent-f(*)f4727c8afa2811201e&oe=5F73B02A
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Konowal (6291 punktów)
To jest temat zastępczy i nie determinuje wygrania wyborów przez partie polityczne.

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>To jest temat zastępczy i nie determinuje wygrania wyborów przez partie polityczne.
>
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie


To są bzdury kolego
- niestety ale temat nie jest zastępczy
- nie wiesz jak szkodliwy jest socjalizm (ludzie w kocu trawę jedzą z głodu)


To nie jest stanowisko partii Zieloni ani jej przewodniczących.

To jest sugestia wynikająca z mojej troski o Zielonych i obserwacji, że PIS dokładnie tym straszakiem niezwykle skutecznie przeraża Polaków i może wyeliminować w następnych wyborach Zielonych całkowicie z Sejmu. Zamiast stu posłów z partii Zieloni, co mogłoby zdarzyć się w normalnym kraju, będzie dokładnie zero.

02-09-2020 11:39 
 Ocena 1 na 1
Konowal (6291 punktów)
W normalnym kraju ani jednego "Zielonego" by nie było

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
MaxGolonko3 (3459 punktów)
c.d.
Polacy boją się, że akurat ich syn lub dziecko z domu dziecko może zostać "przeinaczone" na homoseksualistę i nie będą mieli wnuków.
Boją się zatem, że ich trud wychowawczy (wychowywanie chłopca to 20 lat ciężkiej pracy) nie zaowocuje powtórzeniem się w następnym pokoleniu.
Na to gra PIS i jest to bardzo skuteczna informacyjna bomba atomowa na opozycję. Zmiata ją z ziemi całkowicie.
Michał Sykutera (454 punktów)
Sądzę, że jeżeli w kolejnych wyborach PiS nie osiągnie trzeci raz z rzędu większości, to mogą stać się opozycją, mimo dużej ilości miejsc w sejmie. Wszystko oczywiście zależy od dokładnego wyniku, ale sądzę, że inne partie nie są skore do współpracy z PiSem, stąd trudno będzie zawiązać koalicję.

Prowadzę bloga filozoficznego: filozofia.blog
01-09-2020 14:12 
 Ocena 2 na 2
bartech (554 punktów)
To nie inne partie nie są skore do współpracy z PiSem, tylko PiS nie jest skory do współpracy z nimi, bo ich do niczego nie potrzebuje. Jeśli po kolejnych wyborach będą musieli szukać koalicjanta poza Zjednoczoną Prawicą, to się zdziwisz, jakie cyrki się odjaniepawlą
Konowal (6291 punktów)
po 3 latach wielu z opozycji zacznie się zastanawiać czy nie przejść do rządzących

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
Kulmin (4007 punktów)
>To jest post o szansach partii politycznych w Polsce na dojście do władzy.
>Upór partii opozycyjnych przy równości małżeńskiej dla gejów zakończy się tym, że Kościół będzie
>rządził Polską, za pomocą PIS, przez kolejne tysiąc lat.
>Ludzie bowiem są mądrzy i doskonale wiedzą to co już, od niedawna, wiedzą naukowcy.

Jacy naukowcy, gdzie?
01-09-2020 11:05 
 Ocena 1 na 1
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>To jest post o szansach partii politycznych w Polsce na dojście do władzy.
>>Upór partii opozycyjnych przy równości małżeńskiej dla gejów zakończy się tym, że Kościół będzie
>>rządził Polską, za pomocą PIS, przez kolejne tysiąc lat.
>>Ludzie bowiem są mądrzy i doskonale wiedzą to co już, od niedawna, wiedzą naukowcy.
>Jacy naukowcy, gdzie?
>

Badanie objęło wszystkich bliźniaków w Szwecji (z podziałem na jedno i niejednojajowych) a więc nie było ankietowe
(wydali gigantyczne pieniądze) a raport uzyskał wysoki Impact Factor !!!

Nie wierzę w boga.
Niemniej tej najnowszej, solidnie zweryfikowanej prawdy naukowej (może niewygodnej dla "rutynowej" lewicy) nie należy ukrywać.
Dywagacje, że można kogoś dorosłego "wyleczyć" z homoseksualizmu to bzdury.
Co innego z rozwojem chłopców. Nie należy eksponować ich na entuzjastyczne mówienie o miłości homoseksualnej bo można w ten sposób wpłynąć na ich życiorys (brak szans na dzieci w klasycznym związku - jeśli wpływy społeczne wykierują chłopca na homoseksualistę ).
Męski homoseksualizm nie u wszystkich chłopców jest wrodzony.
Były społeczności (przychylne bardzo męskiemu homoseksualizmowi), w których aż 20% mężczyzn wyrastało na homoseksualistę.
Bliźniaki jednojajowe w Szwecji jak trafiają do homoseksualizmu to zazwyczaj (w około 80%) bez brata który pozostaje heteroseksualny.
Wybrane fragmenty z linkowanego materiału.

Introduction
The prevalence of same-sex (or homosexual) sexual behavior
varies over time and geographical region; population-based
surveys suggest lifetime estimates of 3-20% for men and 2-
9% in women (Caceres, Konda, Pecheny, Chatterjee, & Lyerla,
2006; Sell, Wells, & Wypij, 1995).
Abstract
There is still uncertainty about the relative
importance of genes and environments on human sexual orientation.
One reason is that previous studies employed selfselected,
opportunistic, or small population-based samples.
We used data from a truly population-based 2005-2006 survey
of all adult twins (20-47 years) in Sweden to conduct the
largest twin study of same-sex sexual behavior attempted so
far. We performed biometric modeling with data on any and
total number of lifetime same-sex sexual partners, respectively.
The analyses were conducted separately by sex. Twin
resemblancewas moderate for the 3,826 studied monozygotic
and dizygotic same-sex twin pairs. Biometric modeling
revealed that, in men, genetic effects explained .34-.39 of the
variance, the shared environment .00, and the individualspecific
environment .61-.66 of the variance. Corresponding
estimates among women were .18-.19 for genetic factors,
.16-.17 for shared environmental, and 64-.66 for unique
environmental factors. Although wide confidence intervals
suggest cautious interpretation, the results are consistent with
moderate, primarily genetic, familial effects, and moderate to
large effects of the nonshared environment (social and biological)
on same-sex sexual behavior.

"Genetic and environmental effects on same-sex sexual behavior: a population study of twins in Sweden."
Langström N1, Rahman Q, Carlström E, Lichtenstein P.

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18536986

BTW

Sondaż opinii Polaków o aspiracjach Śmiszka i Biedronia i ich bezmyślnych lub rutynowych politycznych sympatyków
wiadomosci(*)etni-postulatom-osob-lgbt.html

^^^
MaxGolonko3 (3459 punktów)
To jest taktyka polityczna PIS na obrzydzenie Polakom głosowania na opozycję w myśl zasady, że opozycja pozwoli adoptować chłopców gejom i w inny sposób eksponować chłopców na zachęty do homoseksualizmu. Ludzie boją się o swoje dzieci płci męskiej więc jest to bardzo skuteczna taktyka. Opozycja powinna dementować te insynuacje czyli ogłosić, że jest tylko za związkami partnerskimi, a w szkołach podstawowych nie będzie omawiania homoseksualizmu.Bowiem skoro o homoseksualizmie w szkole nie można mówić inaczej niż entuzjastycznie (mimo, że seks analny powoduje raka odbytu) to najlepiej nie mówić wcale.

Grafika mocna:
scontent-f(*)616084de7446f13921&oe=5F746DE5

Miłego dnia
Konowal (6291 punktów)
> Opozycja powinna dementować te insynuacje czyli ogłosić, że jest tylko za związkami partnerskimi, a w szkołach podstawowych nie będzie omawiania homoseksualizmu.Bowiem skoro o homoseksualizmie w szkole nie można mówić inaczej niż entuzjastycznie (mimo, że seks analny powoduje raka odbytu) to najlepiej nie mówić wcale.
ależ to nie są insynuacje

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365