..... odpowiem ci tak: nie będę się rozwodził nad tym skąd ty bierzesz wodę na kawę, ale ja z pewnością biorę wodę na kawę z innego wymiaru i z tamtego miejsca przesyłam ci pozdrowienia ..... ..... dla mnie akurat jest to bez znaczenia kim jesteś i ile masz tu punktów na tym portalu i jak dużą cieszysz się tutaj popularnością ..... ..... zostaw te banalne, aby nie powiedzieć dziecinne ( bo to dziecko ma lepsze teksty niż ty ) wypowiedzi dla siebie ..... ..... na tym zakończę mój krótki komentarz, bo szkoda mi akurat na to czasu, aby podejmować dalszą dyskusję z tobą ..... ..... i przestań prowokować, bo to nie jest dobry pomysł ..... ..... mam tylko nadzieję, że znajdzie się ktoś rozsądniejszy na tym portalu i cię trochę delikatnie mówiąc przystopuje ...... ..... rozmowę uważam za zakończoną .....
|