Racjonalista - Strona głównaDo treści
Aksjomat zbioru pełnego

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
09-09-2020 22:02Hamerlik Konopka (19903 punktów)Aksjomat zbioru pełnego
0 na 4
Istnieje zbiór taki, że należy do niego jeden element i nie należy do niego zbiór pusty.

Naturalne zbiory pełne:
- woda
- powietrze
- materia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wenancjusz (16441 punktów)
>Istnieje zbiór taki, że należy do niego jeden element i nie należy do niego zbiór pusty.
>Naturalne zbiory pełne:
>- woda
>- powietrze
>- materia

I co dalej? To jakiś wstęp do jakichś rozważań? Jakich? Rozumiem, że przesłania Twego nie wynika iż odpowiedzi oczekujesz. Więc w tym temacie nie będę odpowiadał, bo nie wiadomo o co znów Tobie chodzi i czego dociekasz. Widać zagadałeś, bo się Tobie nudzi, no i przecież musisz robić kurz na tym forum oraz przewracać meble w tym co zna fizyka i matematyka (dziedziny Tobie odległe jak Warszawa i Pekin). Forum nie jest senne i apatyczne, co się Tobie nie podoba. Więc znów prowokujesz, ale tylko po to by Ciebie znów skopano. Albo Ty masochista, albo prowokator, albo zwyczajny nieuk. Więc do zbioru pustego zaliczałbym to co masz w swojej główce. Bist du zufrieden? Geh schlafen, weil du überarbeitet bist. Dieses "Forum" ist zu schwer für dich. Niemand respektiert dich und du bist so engagiert. Du versuchst es und es ist nur Müll. Auch auf Englisch können Sie dieses Forum nicht verlassen. Sie hatten also Ihre 5 Minuten und haben sie durcheinander gebracht.
Ty po polsku nie rozumiesz co się pisze do Ciebie, to może po niemiecku? Napisałem tak, jak umiałem.
Sie werden rücksichtslos aus deutschen Foren geworfen. Ihre Philosophie, Ihr wirtschaftliches und allgemeines Wissen sind es nur wert, einem Hund den Arsch zu zerschlagen. Dies wurde von den Deutschen gezeigt. Und wir streicheln dich, als ob du mental so zart getroffen wurdest, weil es doch ein Pole ist. Und du bringst den Polen solche Schande. Du bist wirklich intellektuelles Elend.
I to by było na tyle. Amen taterka.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
10-09-2020 07:42 
 Ocena-2 na 4
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Istnieje zbiór taki, że należy do niego jeden element i nie należy do niego zbiór pusty.
>>Naturalne zbiory pełne:
>>- woda
>>- powietrze
>>- materia
>I co dalej?

Mogę stwierdzić jego pierwszą właściwość.

Zbiór pełny jest niepoliczalny.
10-09-2020 16:25 
 Ocena-1 na 3
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I co dalej?

Coś co chodzi mi po głowie od wielu lat.

0 i 1 nie są liczbami.

To dwa elementarne zbiory niepoliczalne, z których złożone są zbiory policzalne.

Istnieje taka właściwość.
Zbiór pusty jest jedynym zbiorem, do którego nie należy zbiór pełny.
Zbiór pełny jest jedynym zbiorem, do którego nie należy zbiór pusty.
maaco (19 punktów)
>Istnieje zbiór taki, że należy do niego jeden element i nie należy do niego zbiór pusty.
I co z tego wynika?
smailing v (21 punktów)
>Istnieje zbiór taki, że należy do niego jeden element i nie należy do niego zbiór pusty.
>Naturalne zbiory pełne:
>- woda
>- powietrze
>- materia

Czy woda to pierwiastek? Jak ziemia czy powietrze?

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365