>Istnieje zbiór taki, że należy do niego jeden element i nie należy do niego zbiór pusty. >Naturalne zbiory pełne: >- woda >- powietrze >- materia
I co dalej? To jakiś wstęp do jakichś rozważań? Jakich? Rozumiem, że przesłania Twego nie wynika iż odpowiedzi oczekujesz. Więc w tym temacie nie będę odpowiadał, bo nie wiadomo o co znów Tobie chodzi i czego dociekasz. Widać zagadałeś, bo się Tobie nudzi, no i przecież musisz robić kurz na tym forum oraz przewracać meble w tym co zna fizyka i matematyka (dziedziny Tobie odległe jak Warszawa i Pekin). Forum nie jest senne i apatyczne, co się Tobie nie podoba. Więc znów prowokujesz, ale tylko po to by Ciebie znów skopano. Albo Ty masochista, albo prowokator, albo zwyczajny nieuk. Więc do zbioru pustego zaliczałbym to co masz w swojej główce. Bist du zufrieden? Geh schlafen, weil du überarbeitet bist. Dieses "Forum" ist zu schwer für dich. Niemand respektiert dich und du bist so engagiert. Du versuchst es und es ist nur Müll. Auch auf Englisch können Sie dieses Forum nicht verlassen. Sie hatten also Ihre 5 Minuten und haben sie durcheinander gebracht. Ty po polsku nie rozumiesz co się pisze do Ciebie, to może po niemiecku? Napisałem tak, jak umiałem. Sie werden rücksichtslos aus deutschen Foren geworfen. Ihre Philosophie, Ihr wirtschaftliches und allgemeines Wissen sind es nur wert, einem Hund den Arsch zu zerschlagen. Dies wurde von den Deutschen gezeigt. Und wir streicheln dich, als ob du mental so zart getroffen wurdest, weil es doch ein Pole ist. Und du bringst den Polen solche Schande. Du bist wirklich intellektuelles Elend. I to by było na tyle. Amen taterka.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|