Racjonalista - Strona głównaDo treści
Memento morii - aktualne? niepotrzebne? śmieszne? żałosne?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
01-11-2020 11:17Leonardoo (1099 punktów)Memento morii - aktualne? niepotrzebne? śmieszne? żałosne?
Ocena 1 na 3
W zacofanej Polsce odbywają się demonstracje kobiet pod hasłami "moja sperma, moja sprawa" oraz "nasikaj babci do znicza".
A tymczasem w najbardziej postępowym kraju Europy politycy mają inne priorytety:

www.tvp.in(*)l-przed-programem-telewizyjnym

www.tvp.in(*)e-zyje-polityk-razony-piorunem

www.forbes(*)r-popelnil-samobojstwo/fkk2es9

Kiedy wreszcie będziemy zachowywać się jak prawdziwy Europejczycy?

Czy naprawdę musi tak być, że gdy słyszysz w mediach "minister finansów popełnił samobójstwo", to wiesz, że to na pewno nie w Polsce?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14788 punktów)
>żałosne?
żałosne

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
romaro (25211 punktów)
>W zacofanej Polsce odbywają się demonstracje kobiet...
I CHWAŁA IM ZA TO, MNIE TEŻ SIĘ NIE PODOBA ZYĆ W ZACOFANYM KRAJU.
DyktaFon (9281 punktów)

>Kiedy wreszcie będziemy zachowywać się jak prawdziwy Europejczycy?

Mam nadzieję, że nigdy. Bo to najkrótsza droga do upadku. Nie bez przyczyny dawna Europa już się nie odrodzi. Zostaniemy trzecim światem, jak będziemy się tak "rozwijać", jak ostatnio...

>Czy naprawdę musi tak być, że gdy słyszysz w mediach "minister finansów popełnił samobójstwo", to
>wiesz, że to na pewno nie w Polsce?

I całe szczęście. Niezrównoważone osoby u szczytu władzy to prosta droga do upadku całego państwa. Nie mówię, że tak teraz nie jest... ale na życie najczęściej targają się niezrównoważeni nastolatkowie, a takich przy władzy to bym nie chciał widzieć. Przynajmniej przy władzy, od której jestem bezpośrednio zależny.
Berzerac (5671 punktów)
Jeśli chodzi o "Memento mori" to jak najbardziej aktualne, zwłaszcza dzisiaj i jutro. Myślami jesteśmy z naszymi bliskimi i przyjaciółmi, których już z nami nie ma, a których grobów nie możemy nawet odwiedzić. O polityce i politykach dziś i jutro nie chcę słyszeć, bo to czas na zadumę, przemyślenia i refleksje.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365