Racjonalista - Strona głównaDo treści
JESZCZE RAZ PODUSMOWANIE WSZYSTKIEGO

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
12-11-2020 03:49Kosma Kwaśniewski (21 punktów)JESZCZE RAZ PODUSMOWANIE WSZYSTKIEGO
Ocena 1 na 1
www.facebo(*)078134779381/3464542390299595/

Przepraszam wszystkich, że wrzucam jeszcze raz (chciałem usunąć poprzednie wersje, ale nie wiem jak to zrobić), ta wersja jest kompletna i nic nie będę w niej zmieniał. Dodałem ilustracje, każda stanowi odrębną całość. Włożyłem w to dużo "pracy" i siebie. Jestem robinsonem (bycie filozofem łączy się z byciem samotnym, choć ja wolę filozofem się nie określać, bo większość ludzi psuje to określenie). Śmiem twierdzić, że jestem mądry (szalony). Pozdrawiam. Odzew!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Przyjemne, ja wybieram te
www.facebo(*)53078134779381/879851642102029
www.facebo(*)53078134779381/753079088112619
www.facebo(*)164935104018/3196244140462756/
www.facebo(*)164935104018/3135892949831209/

dla mnie na pewno odpadają motywy religijne, religia umiera, bogowie już nie ekscytują, diabły okazały się zwykłymi ludźmi.

zamiast religii poleciłbym Ci człowieka w pustce, człowieka w próżni, człowieka naprzeciw otchłani, człowieka naprzeciw nieskończonej pustyni, słońce, niebo i jego cień.

Już widzę to oczami swojej wyobraźni, w tonacji czerwonej, w granatowej, czarnobiałe.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365