>Zbliża się rocznica, ale to już było... Wydawałoby się jak by to było wczoraj.
Rządy PiS-u "falandyzują" prawo na potęgę i psują system - ale ciągle jeszcze daleko do "zomowskich" sytuacji jak na podlinkowanym zdjęciu. Albo pan celowo podrajcowuje przekaz - albo nie ma zielonego pojęcia jak wyglądały starcia z ZOMO?
>Zbliża się rocznica, ale to już było... Wydawałoby się jak by to było wczoraj. Miłość nie jest dana raz na zawsze, trzeba jej strzec w każdej sekundzie ( "godzinie" ) życia...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Arminius pisz co chcesz, ale w swoim temacie. Nie żebym cię cenzurował.... Ja tamte czasy pamiętam z autopsji, także nie potrzeba mi tu wykładów. Powiem tylko tyle, że wtedy też byli ludzie którzy nie widzieli zagrożenia. Durni nie sieją
>Arminius pisz co chcesz, ale w swoim temacie. Nie żebym cię cenzurował....
Nie, nie cenzuruje pan? A co pan robi??? Jesteś pan żałosny,prezentujesz pan styl pisowskiej TV albo i gorszy i mienisz się obroncą demokracji i wolności?