Racjonalista - Strona głównaDo treści
13 grudnia zapasem/zapisu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
03-12-2020 14:24romaro (25211 punktów)13 grudnia zapasem/zapisu
Ocena 1 na 1
Zbliża się rocznica, ale to już było... Wydawałoby się jak by to było wczoraj.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

hanging_bishop (1112 punktów)
Będę spał do południa trzynastego grudnia.
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Będę spał do południa trzynastego grudnia.<<

Dał nam przykład Bonaparte..., tzn. kurdupel.
Arminius (25555 punktów)nie, to było dawno temu
>Zbliża się rocznica, ale to już było... Wydawałoby się jak by to było wczoraj.

Rządy PiS-u "falandyzują" prawo na potęgę i psują system - ale ciągle jeszcze daleko do "zomowskich" sytuacji jak na podlinkowanym zdjęciu. Albo pan celowo podrajcowuje przekaz - albo nie ma zielonego pojęcia jak wyglądały starcia z ZOMO?
03-12-2020 15:33 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Odp: nie, to było dawno temu
>Albo pan celowo podrajcowuje przekaz - albo nie ma zielonego pojęcia jak wyglądały starcia z ZOMO?


Mało wyraźne podobieństwo?


Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: 13 grudnia zapasem/zapisu
>Zbliża się rocznica, ale to już było... Wydawałoby się jak by to było wczoraj.
Miłość nie jest dana raz na zawsze, trzeba jej strzec w każdej sekundzie ( "godzinie" ) życia...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
romaro (25211 punktów)
Arminius pisz co chcesz, ale w swoim temacie. Nie żebym cię cenzurował....
Ja tamte czasy pamiętam z autopsji, także nie potrzeba mi tu wykładów.
Powiem tylko tyle, że wtedy też byli ludzie którzy nie widzieli zagrożenia. Durni nie sieją
03-12-2020 20:33 
 0 na 2
Arminius (25555 punktów)jak w TVP Info?
>Arminius pisz co chcesz, ale w swoim temacie. Nie żebym cię cenzurował....

Nie, nie cenzuruje pan? A co pan robi??? Jesteś pan żałosny,prezentujesz pan styl pisowskiej TV albo i gorszy i mienisz się obroncą demokracji i wolności?
romaro (25211 punktów)Odp: jak w TVP Info?
Co się Pan tak spinasz. Nie rusza mnie pan, zwłaszcza pan.
03-12-2020 21:11 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)spięty?
>Co się Pan tak spinasz.

Spina się raczej bardziej ten, kto robi cięcia cenzuralne.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365