 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-12-2020 16:03 | okragly (21676 punktów) | Tusk złożył życzenia | Tusk złożył życzenia. "Niech ta szczepionka uodporni nas też na kaczora" Okragły by chciał, żeby była szczepionka na liberalizm (Balcerowicza i Tuska) Niech jadą doradzac wrogom np Putinowi, wtedy tam będzie indywidualizm i wolność, Wilno zdobędziemy, odpoczniemy w Leningradzie. Jak nie zakazimy ich (Rosji Białorusi) liberalizmem, przegramy. Jelcyn wróć Lwów zakazilismy śmiertelnym jadem liberalizmu, możemy go wziąć
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | DyktaFon (9281 punktów) | >Tusk złożył życzenia. "Niech ta szczepionka uodporni nas też na kaczora" Okragły by chciał, żeby >była szczepionka na liberalizm (Balcerowicza i Tuska) Niech jadą doradzac wrogom np Putinowi, wtedy >tam będzie indywidualizm i wolność, Wilno zdobędziemy, odpoczniemy w Leningradzie. Jak nie zakazimy >ich (Rosji Białorusi) liberalizmem, przegramy. Jelcyn wróć >Lwów zakazilismy śmiertelnym jadem liberalizmu, możemy go wziąć > Przed wpisem na tym forum powinno się mierzyć gorączkę... Mamy już doświadczenie w tym zakresie.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>Tusk złożył życzenia. "Niech ta szczepionka uodporni nas też na kaczora" Okragły by chciał, żeby >>była szczepionka na liberalizm (Balcerowicza i Tuska) Niech jadą doradzac wrogom np Putinowi, wtedy >>tam będzie indywidualizm i wolność, Wilno zdobędziemy, odpoczniemy w Leningradzie. Jak nie zakazimy >>ich (Rosji Białorusi) liberalizmem, przegramy. Jelcyn wróć >>Lwów zakazilismy śmiertelnym jadem liberalizmu, możemy go wziąć >> >Przed wpisem na tym forum powinno się mierzyć gorączkę... Mamy już doświadczenie w tym zakresie. nie sądzisz, że przed 1 rozbiorem Polski mieliśmy umiłowany liberalizm (indywidualizm i wolność). To nasz wkład w myśl społeczno- polityczną, w dorobek swiatowy, wyprzedziliśmy świat o 300 lat, a nikt o tym nie wie, wstańmy z kolan.
|
|
|  | | DyktaFon (9281 punktów) | >>>Tusk złożył życzenia. "Niech ta szczepionka uodporni nas też na kaczora" Okragły by chciał, żeby >>>była szczepionka na liberalizm (Balcerowicza i Tuska) Niech jadą doradzac wrogom np Putinowi, wtedy >>>tam będzie indywidualizm i wolność, Wilno zdobędziemy, odpoczniemy w Leningradzie. Jak nie zakazimy >>>ich (Rosji Białorusi) liberalizmem, przegramy. Jelcyn wróć >>>Lwów zakazilismy śmiertelnym jadem liberalizmu, możemy go wziąć >>> >>Przed wpisem na tym forum powinno się mierzyć gorączkę... Mamy już doświadczenie w tym zakresie. > nie sądzisz, że przed 1 rozbiorem Polski mieliśmy umiłowany liberalizm (indywidualizm i wolność). To nasz wkład w myśl społeczno- polityczną, w dorobek swiatowy, wyprzedziliśmy świat o 300 lat, a nikt o tym nie wie, wstańmy z kolan. > Sądzę, że przed Adamem i Ewą też mieliśmy ekstra osiągnięcia. Np. taki JPII już wtedy był przewidziany do nagrody Nobla, ale podebrał mu ją jakiś Bolek...
Termometr, termometr...
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>Tusk złożył życzenia. "Niech ta szczepionka uodporni nas też na kaczora" Okragły by chciał, żeby> >>>była szczepionka na liberalizm (Balcerowicza i Tuska) Niech jadą doradzac wrogom np Putinowi, wtedy> >>>tam będzie indywidualizm i wolność, Wilno zdobędziemy, odpoczniemy w Leningradzie. Jak nie zakazimy> >>>ich (Rosji Białorusi) liberalizmem, przegramy. Jelcyn wróć> >>>Lwów zakazilismy śmiertelnym jadem liberalizmu, możemy go wziąć> >>>> >>Przed wpisem na tym forum powinno się mierzyć gorączkę... Mamy już doświadczenie w tym zakresie.> > nie sądzisz, że przed 1 rozbiorem Polski mieliśmy umiłowany liberalizm (indywidualizm i wolność). To nasz wkład w myśl społeczno- polityczną, w dorobek swiatowy, wyprzedziliśmy świat o 300 lat, a nikt o tym nie wie, wstańmy z kolan.> >> Sądzę, że przed Adamem i Ewą też mieliśmy ekstra osiągnięcia.życie w raju to bajka, nawet kamienie miały duszę, drzewa, góry, zwierzeta. Wszystko było magiczne a dzisiaj? katastrofa nie wspomnę że nie pracowali, zyli długo i szczęśliwie np smiali sie 4x częściej niz my. Ich stan codzienny można porównać do naszej radości na imprezie z przyjaciółmi, to sa te emocje. w raju osiągneliśmy najwięcej np ogień, dzis z niego np auta (w silniku ogień), nauczylismy sie mówić, śmiac sie. Raj to szczyt osiągnięć. > Np. taki JPII już wtedy był przewidziany do nagrody Nobla, ale podebrał mu ją jakiś Bolek...> Termometr, termometr...ot i wywołany bolek "Stłucz pan termometr, a nie będziesz miał gorączki"
|
|
| | |  | 2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | |
|
| | | |  | 1 na 1 |
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|