Racjonalista - Strona głównaDo treści
tyłek jest seksi

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
01-01-2021 15:42okragly (21676 punktów)tyłek jest seksi
czemu kobiety zwracają uwagę na nasze tyłki?
Tyłek to mięsień, do biegania. W raju tym mięśniem zabijaliśmy antylopę (zaganiając na śmierć). Tyłek mięśniem przeżycia, w raju.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)bieg po...antylopę?
>czemu kobiety zwracają uwagę na nasze tyłki?
>Tyłek to mięsień, do biegania.

Ale parę innych mięśni ( uda, łydki...) w tym bieganiu odgrywa chyba większą rolę?
01-01-2021 23:09 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: bieg po...antylopę?
>>czemu kobiety zwracają uwagę na nasze tyłki?
>>Tyłek to mięsień, do biegania.
>Ale parę innych mięśni ( uda, łydki...) w tym bieganiu odgrywa chyba większą rolę?
chyba nie... on nas trzyma w pionie, daje nam przewagę
szympans nie ma tyłka
01-01-2021 23:32 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)kawał drogi
>>>czemu kobiety zwracają uwagę na nasze tyłki?
>>>Tyłek to mięsień, do biegania.
>>Ale parę innych mięśni ( uda, łydki...) w tym bieganiu odgrywa chyba większą rolę?
>chyba nie... on nas trzyma w pionie, daje nam przewagę

OK. Ale od trzymania w pionie do szybkiego czy długiego biegania to jeszcze...kawał drogi do pokonania przez inne mięśnie.
02-01-2021 14:13 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: kawał drogi
>>>>czemu kobiety zwracają uwagę na nasze tyłki?
>>>>Tyłek to mięsień, do biegania.
>>>Ale parę innych mięśni ( uda, łydki...) w tym bieganiu odgrywa chyba większą rolę?
>>chyba nie... on nas trzyma w pionie, daje nam przewagę
>OK. Ale od trzymania w pionie do szybkiego czy długiego biegania to jeszcze...kawał drogi do pokonania przez inne mięśnie.
Maratończycy z Afryki, kolebki raju, nie maja mięśni, tylko zgrabne tyłki (jest wśród nas specjalista od męskich tyłków, może sie wypowie)
szympans jest od nas 2x mniejszy i 2x silniejszy ale nie umie biegać wyprostowany. My nie zabijaliśmy jak drapieżniki np rozrywając ofiarę, tylko bieglismy w samo południe, (upał leje sie z nieba) za jakimś byczkiem (mecz piłkarski, zamiast piłki byczek) on z przegrzania (mózgu) padał wtedy strzałem z łuku konczylismy mecz (1:0). Drapieżniki polują wieczorem albo z ranka (z powodu upału a i tak przebiegnie 100m i pasuje). Piłkarz na meczu przebiega 12km, za antylopa wystarczyło 8km
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: bieg po...antylopę?

> szympans nie ma tyłka
Za to pawian ma.


cr
02-01-2021 15:15 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> szympans nie ma tyłka
>Za to pawian ma.
Pawiany tyłkiem "mówią" kocham cię, albo, mam cię w dupie (u nich tam znajduje się serce

lubimy kobiece tyłki, małpie dziedzictwo? (po kształtach doszukujemy sie seksu) a kobiety lubia męskie z powodu sprawnego narzędzia do polowania (pieniądz). Świat kręci sie wokół d..y i pieniędzy
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>> szympans nie ma tyłka
>>Za to pawian ma.
>Pawiany tyłkiem "mówią" kocham cię, albo, mam cię w dupie
Co się kupy słabo trzyma, bo czym to samo mówią szympansy?

cr
02-01-2021 17:39 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>> szympans nie ma tyłka
>>>Za to pawian ma.
>>Pawiany tyłkiem "mówią" kocham cię, albo, mam cię w dupie
>Co się kupy słabo trzyma,
naszła myśl, napisałem, Twój wpis sprowadza na ziemie, i o to chodzi

> bo czym to samo mówią szympansy?
szympansice zwyczajne (bonobo) najbliższe nam, maja nabrzmiałe, zaczerwienione genitalia, którymi komunikują umiącym je czytać, co jest

kobiety sygnalizują co jest, mężczyźni nie potrafią je czytać, jesteśmy za mało zwierzęcy (za bardzo odeszliśmy od raju)

czerwony (STOP), czemu?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> czerwony (STOP), czemu?
No pomyśl...


cr

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365