>>>> szympans nie ma tyłka >>>Za to pawian ma. >>Pawiany tyłkiem "mówią" kocham cię, albo, mam cię w dupie >Co się kupy słabo trzyma, naszła myśl, napisałem, Twój wpis sprowadza na ziemie, i o to chodzi
> bo czym to samo mówią szympansy? szympansice zwyczajne (bonobo) najbliższe nam, maja nabrzmiałe, zaczerwienione genitalia, którymi komunikują umiącym je czytać, co jest
kobiety sygnalizują co jest, mężczyźni nie potrafią je czytać, jesteśmy za mało zwierzęcy (za bardzo odeszliśmy od raju)
czerwony (STOP), czemu?
|