> >Zgadzam Tobą całkowicie.> >Autor tej teorii to jakiś oszołom  > 'i w tym cały jest ambaras, aby dwoje chciało na raz'> Ja tak jakby chciałbym wyjaśnić (chociaż nie muszę), że JA NIE CHCĘ. Jak komuś tu się wydaje, że jestem kimś kogo zna i nawet w przypadku jeżeli to prawda to spieszę zapewnić o swojej niechęci. Jestem tu przypadkowo ale zakładając, że nie to zapewniam, że nawet gdyby ktoś mi zapłacił za oplucie tego hipotetycznego kogoś to bym nie wział bo nie będę brał kasy za dobre uczynki. Więc jakby chyba możemy zamknąć fazę imputacji.
|