Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy są tu jacyś racjonaliści płci żeńskiej?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
11-01-2021 22:20honotu (70 punktów)
(zablokowany)
Czy są tu jacyś racjonaliści płci żeńskiej?
Ocena 1 na 1
Które są w stanie zrozumieć moją potwierdzoną doświadczalnie teorię?
Głosi ona, że jeżeli nie podobam się jakiejś kobiecie to musi być głupia i w związku z tym nie ma sensu się nią interesować.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Które są w stanie zrozumieć moją potwierdzoną doświadczalnie teorię?
>Głosi ona, że jeżeli nie podobam się jakiejś kobiecie to musi być głupia i w związku z tym nie ma sensu się nią interesować.
A po czym poznajesz, że zachodzi bezsensowność Twojego interesowania się?

cr
12-01-2021 13:28 
 Ocena 1 na 1
honotu (70 punktów)
(zablokowany)
>>Które są w stanie zrozumieć moją potwierdzoną doświadczalnie teorię?
>>Głosi ona, że jeżeli nie podobam się jakiejś kobiecie to musi być głupia i w związku z tym nie ma sensu się nią interesować.
>A po czym poznajesz, że zachodzi bezsensowność Twojego interesowania się?
>
cr

>

PO tym, że jest głupia
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Które są w stanie zrozumieć moją potwierdzoną doświadczalnie teorię?
>>>Głosi ona, że jeżeli nie podobam się jakiejś kobiecie to musi być głupia i w związku z tym nie ma sensu się nią interesować.
>>A po czym poznajesz, że zachodzi bezsensowność Twojego interesowania się?
>PO tym, że jest głupia
Bezsensowność?

cr
12-01-2021 20:51 
 Ocena 1 na 1
abewu (12 punktów)
(zablokowany)
Zgadzam Tobą całkowicie.
Autor tej teorii to jakiś oszołom
haish (2904 punktów)
>Zgadzam Tobą całkowicie.
>Autor tej teorii to jakiś oszołom

'i w tym cały jest ambaras, aby dwoje chciało na raz'
13-01-2021 16:38 
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
>>Zgadzam Tobą całkowicie.
>>Autor tej teorii to jakiś oszołom
>'i w tym cały jest ambaras, aby dwoje chciało na raz'
>

Całkowicie się zgadzam z powyższym a nawet z poniższym
13-01-2021 16:49 
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Czy ma jakiś związek ze zjawiskiem paranormalnym odnotowywanym wielokrotnie w wojsku poborowym?
Amba fatima było i ni ma?
13-01-2021 16:39 
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Tylko co to właściwie jest ten "ambaras"?
13-01-2021 17:31 
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
>>Zgadzam Tobą całkowicie.
>>Autor tej teorii to jakiś oszołom
>'i w tym cały jest ambaras, aby dwoje chciało na raz'
>

Ja tak jakby chciałbym wyjaśnić (chociaż nie muszę), że JA NIE CHCĘ.
Jak komuś tu się wydaje, że jestem kimś kogo zna i nawet w przypadku jeżeli to prawda to spieszę zapewnić o swojej niechęci.
Jestem tu przypadkowo ale zakładając, że nie to zapewniam, że nawet gdyby ktoś mi zapłacił za oplucie tego hipotetycznego kogoś to bym nie wział bo nie będę brał kasy za dobre uczynki.
Więc jakby chyba możemy zamknąć fazę imputacji.
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Jakbym kogos szukał to wybrałbym się na inna stronę internetową albo w ogóle gdzie indziej i nie wasza sprawa gdzie.
Pomijam spotkanie z misiem ale będzie miało charakter biznesowy

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365