Racjonalista - Strona głównaDo treści
Chińczyki trzymają się mocno

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
19-01-2021 06:51Leonardoo (1099 punktów)Chińczyki trzymają się mocno
Ocena 1 na 1
My tu gadu gadu, a Chiny rosną na potęgę. www.tvp.in(*)wyzszajac-oczekiwania-tvp-info

Druga sprawa, która bulwersuje mnie, Europejczyka, człowieka Zachodu: www.tvp.in(*)ulu-25-roku-wiezienia-tvp-info
Ileż to krokodylich łez wylano z powodu upadku moralnego Azji, że korupcja, gangsterka i tandeta.
A tymczasem pokażcie mi jeden kraj na Atlantykiem, gdzie przywódca globalnej korporacji zostaje wsadzony do więzienia przez zwykły sąd, a nie jakiś tam Wysoki Trybunał.
Nie chodzi nawet o Netanjahu, bo wiadomo, to nadludzie i ich żadne tam prawo nie obowiązuje poza Talmudem.
Chodzi o całą resztę.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Rowerex (859 punktów)
>My tu gadu gadu, a Chiny rosną na potęgę.

Czy Chiny będą wzmacniać swoją potęgę?

1) Nie wiadomo.
2) No ba, w zasadzie robimy wszystko od dziesięcioleci by Chinom w tym "pomagać".
3) Nie, reszta świata nie dopuści do nadmiernego wzrostu potęgi Chin.
4) Nie, Chiny podzielą się z resztą świata swoją potęgą, przez co stracą.
5) Nie, gospodarka Chin i w ogóle cały kraj upadną w ciągu kilku lat.

Zadanie domowe:
  • przypisz każdej odpowiedzi wartość w skali 0-10, gdzie: 0=niemożliwe, 1=najmniej prawdopodobne, 9=najbardziej prawdopodobne, 10=pewne.
  • wybierz najtrafniejszą(*) wg ciebie odpowiedź i napisz artykuł prasowy na ten temat,
  • uzasadnij dlaczego pozostałe odpowiedzi są wg ciebie błędne.
(*)Możesz wymyślić własną odpowiedź.
Henryk.K (2246 punktów)
>
>Zadanie domowe:
>
  • przypisz każdej odpowiedzi wartość w skali 0-10, gdzie: 0=niemożliwe, 1=najmniej prawdopodobne, 9=najbardziej prawdopodobne, 10=pewne.
    >
  • wybierz najtrafniejszą(*) wg ciebie odpowiedź i napisz artykuł prasowy na ten temat,
    >
  • uzasadnij dlaczego pozostałe odpowiedzi są wg ciebie błędne.
(*)Możesz wymyślić własną odpowiedź.

>
Sprawa jest bardziej tragiczna. Chiny powołają pod broń dwa miriady miriad żołnierzy
i runą na świat.
Tak twierdzi Apokalipsa św. Jana.
Obecnie to proroctwo się spełnia.
Dwa miriady miriad to po naszemu 200.000.000.
Tylko one są zdolne wystawić taką armię.
Indie są zbyt pokojowo usposobione.

Trzeba podważyć wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da. Tadeusz Kotarbiński ,, Traktat o dobrej robocie"
20-01-2021 02:52 
 Ocena 1 na 1
Leonardoo (1099 punktów)
>>>Zadanie domowe:
>>
  • przypisz każdej odpowiedzi wartość w skali 0-10, gdzie: 0=niemożliwe, 1=najmniej prawdopodobne, 9=najbardziej prawdopodobne, 10=pewne.
    >>
  • wybierz najtrafniejszą(*) wg ciebie odpowiedź i napisz artykuł prasowy na ten temat,
    >>
  • uzasadnij dlaczego pozostałe odpowiedzi są wg ciebie błędne.
(*)Możesz wymyślić własną odpowiedź.

>>
> Sprawa jest bardziej tragiczna. Chiny powołają pod broń dwa miriady miriad żołnierzy
>i runą na świat.
Moim zdaniem, absolutnie nie. Chiny nigdzie nie "runą". To cały świat będzie stał pokornie przed bramą Chin i prosił o łaskawe ochłapy z pańskiego stołu.
>Indie są zbyt pokojowo usposobione.
Moim zdaniem, też jest inaczej. To Indie są agresywnie ekspansywne, wysyłają swoich ludzi w świat i próbują wejść wszędzie, gdzie się da, najlepiej na kierowniczych stanowiskach. (vice) prezydentem USA jest Hinduska, nie Chinka. - Takie są fakty.
Co rozumiesz przez Indie? - Imho, Indie to kasta rządząca, cyniczna i bezwzględna; biedacy się nie liczą. Chociaż już teraz Hindusów jest chyba więcej niż Chińczyków, bo kto by tam chodził po slamsach w Kalkucie i liczył. To właśnie miliony najbiedniejszych Hindusów mogą "runąć" na Zachód.
Henryk.K (2246 punktów)

>Moim zdaniem, też jest inaczej. To Indie są agresywnie ekspansywne, wysyłają swoich ludzi w świat i próbują wejść wszędzie, gdzie się da, najlepiej na kierowniczych stanowiskach. (vice) prezydentem USA jest Hinduska, nie Chinka. - Takie są fakty.
>Co rozumiesz przez Indie? - Imho, Indie to kasta rządząca, cyniczna i bezwzględna; biedacy się nie liczą. Chociaż już teraz Hindusów jest chyba więcej niż Chińczyków, bo kto by tam chodził po slamsach w Kalkucie i liczył. To właśnie miliony najbiedniejszych Hindusów mogą "runąć" na Zachód.

Indie w swojej historii zostały po raz pierwszy zjednoczone przez kolonialną Anglię.
Nie posiadają one tak zdyscyplinowanego i karnego społeczeństwa jakim są Chińczycy.
Ich rozwój jest powolny.
Kasty rządzące faktycznie są cyniczne i bezwzględne, ale przez to mniej twórcze.
Poza tym Chińczycy zostali ogromnie upokorzeni w swojej dumie przez państwa europejskie
oraz USA.
Ta zniewaga krwi wymaga.
Rosja odebrała im ogromne tereny Syberii w chwili ich słabości.
Na razie przejmują je drogą podboju ekonomicznego, lecz z czasem zapragną postawić kropkę na i.
Rosja pod rządami umiłowanego Władimira Władiymirowicza cofa się nieustannie, przekształcając się w państwo surowcowe.
Jest im również bardzo ciasno.
80 % Chińczyków gnieździ się na 20 % powierzchni swojego kraju.

Trzeba podważyć wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da. Tadeusz Kotarbiński ,, Traktat o dobrej robocie"
20-01-2021 09:25 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

> Sprawa jest tragiczna. Chiny powołają pod broń dwa miriady miriad żołnierzy i runą na świat.
Chiny przez ostatnie 5 000 lat nie napadły na żadne panstwo, USA przez ostatnie tylko 50 lat na 22 panstwa (i nas wciągneły w wojnę w Iraku za "wolnośc naszą i waszą")
Henryk.K (2246 punktów)
>> Sprawa jest tragiczna. Chiny powołają pod broń dwa miriady miriad żołnierzy i runą na świat.
>Chiny przez ostatnie 5 000 lat nie napadły na żadne panstwo, USA przez ostatnie tylko 50 lat na 22 panstwa (i nas wciągneły w wojnę w Iraku za "wolnośc naszą i waszą")

Chiny od samego początku były ogromnym państwem o powierzchni 10 mln kilometrów kwadratowych.
Narody, które tam zamieszkiwały przenosiły się w inne światy, żeby tylko umożliwić
boskim Chińczykom zachowanie tytułu ,, Naród miłujący pokój"


Trzeba podważyć wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da. Tadeusz Kotarbiński ,, Traktat o dobrej robocie"
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

> Sprawa jest bardziej tragiczna. Chiny powołają pod broń dwa miriady miriad żołnierzy
>i runą na świat.

Ilość żołnierzy nie ma znaczenia przy dzisiejszej technice i możliwościach speców od psychologii tłumu.

pl.wikipedia.org/wiki/Jewgienij_Miller

"7 kwietnia 1917 roku aresztowany przez własnych żołnierzy za wydanie rozkazu zakazującego noszenia przez oficerów czerwonych kokardek."

Jakow Swierdłow szef operacji prania mózgów w carskim wojsku w czasach gdy nie było radia i telewizji spowodował, że carskie wojsko zamieniło się w zbiorowisko niebezpiecznych idiotów, które manifestowało to nosząc czerwone kokardki.
Militarne zwycięstwo żydowskiego zamachu stanu w Rosji to głównie zasługa Jakowa Swierdłowa JEDNEGO CZŁOWIEKA.

www.physic(*)afia/cytaty/9788375752205.html

"Tłum nie posiada wielkiej zdolności rozumowania; posiada w zamian wielką zdolność do działania...
jednostka w tłumie nabywa cech wręcz przeciwnych do tych, jakie posiada każdy z nas indywidualnie. Mam tu na myśli podatność na sugestie, której wynikiem jest wyżej wspomniana zaraźliwość...
Siłę socjalizmu w obecnej epoce stanowi to, że jest on jedynym żywotnym jeszcze złudzeniem. Pomimo dowodów naukowych, zbijających i wykazujących niesłuszność socjalizmu, rośnie on nadal w siłę, a najlepszą jego bronią jest to, że prawią o nim umysły, które do tego stopnia nie znają rzeczywistości, iż odważyły się obiecywać szczęście całej ludzkości. Na gruzach przeszłości rozsiadły się złudzenia społeczne, do których należeć będzie przyszłość...
Poglądy tłumu są zawsze narzucane przez ludzi przedstawiających pewną ideę, nigdy zaś przemyślane i oparte na bezstronnym rozważaniu faktów...
Zebranie polityczne, to jedyne miejsce na ziemi, gdzie geniusz lub wielka indywidualność mają jak najmniejsze znaczenie...
Dzieło tłumu jest zawsze gorsze od dzieła jednostki."

Działania wrogich speców od psychologii tłumu poznać po tym, że w propagandzie ciągle słyszymy słowa: wolność, wolność słowa i demokracja.
Kwestia tylko czasu kiedy najlepsi w tym fachu amerykańscy spece od prania mózgów poradzą sobie i z Chińczykami.


Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365