Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wstyd

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
30-01-2021 12:04romaro (25211 punktów)Wstyd
Ocena 6 na 6
Mam Pytanie do Agnosiewicza, który mocno udzielał się na tym forum za czasów PO, piętnując ich poczynania. Gdzie teraz jesteś panie Agnosiewicz?

Zca RPO Machińska: Stosowanie nadmiernych środków przemocy przez komisariat na Wilczej: osoby są rozbierane, narażone na bardzo wulgarne uwagi, pozbawione dostępu do wody i do jedzenia, trzymane wiele godzin w kajdanach.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Elasp (6859 punktów)
>Mam Pytanie do Agnosiewicza, który mocno udzielał się na tym forum za czasów PO, piętnując ich
>poczynania. Gdzie teraz jesteś panie Agnosiewicz?
>Zca RPO Machińska: Stosowanie nadmiernych środków przemocy przez komisariat na Wilczej: osoby są
>rozbierane, narażone na bardzo wulgarne uwagi, pozbawione dostępu do wody i do jedzenia, trzymane
>wiele godzin w kajdanach.

Wartość tego, co mówi RPO lub jego ludzie = 0.
30-01-2021 18:07 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Wartość tego, co mówi RPO lub jego ludzie = 0.

Wiesz co?.....

Wy towarzyszu potraficie ronić łzy gdy krzywda się dzieje Niemkom czy Szwedkom. Często takie tematy tu poruszaliście
Pseudo patrioci z tego forum mają w dupie polskie kobiety. Taka prawda.
30-01-2021 19:07 
 Ocena 3 na 3
Elasp (6859 punktów)
>>Wartość tego, co mówi RPO lub jego ludzie = 0.
>Wiesz co?.....
>Wy towarzyszu potraficie ronić łzy gdy krzywda się dzieje Niemkom czy Szwedkom. Często takie tematy tu poruszaliście
>Pseudo patrioci z tego forum mają w dupie polskie kobiety. Taka prawda.
>

Nikomu nie dzieje się żadna krzywda. Suchanow, Lempart i im p. robią wszystko, by sprowokować policję, ta się jednak nie daje. We Francji czy Ameryce z nimi by się tak nie patyczkowano. Rzeczone panie są albo oszolomkami, albo inspirowanumi z zewnątrz agentkami obcych mocarstw (stawiam na Rosję).Tak czy owak działają na szkodę własnego państwa i to w trudnej dla niego sytuacji. Na szczęście nikt już nie kupuje ich bezładnej, aroganckiej i wulgarnej narracji - w ostatniej demonstracji w Warszawie wzięły udział 2 tysiące osob, czyli, lekko licząc, 0,01% mieszkańców Warszawy.
31-01-2021 11:58 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Pseudo patrioci z tego forum mają w dupie polskie kobiety. Taka prawda.
> Nikomu nie dzieje się żadna krzywda.
www.facebo(*)7&set=a.100953271824075&type=3

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
31-01-2021 12:13 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
Szkoda czasu. Podobne typy w Rosji usprawiedliwiają poczynania Putina względem Nawalnego i jego obrońców.
31-01-2021 12:54 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Szkoda czasu. Podobne typy w Rosji usprawiedliwiają poczynania Putina względem Nawalnego i jego obrońców.
Wiem, że ten typ tak ma, ale właśnie trzeba pokazać, że tak ma.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Elasp (6859 punktów)
>>>Pseudo patrioci z tego forum mają w dupie polskie kobiety. Taka prawda.
>> Nikomu nie dzieje się żadna krzywda.
>www.facebo(*)7&set=a.100953271824075&type=3
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.


Jak się ktoś szarpie z policją musi być przygotowany na to, że zostaną zastosowane środki przymusu bezpośredniego. Zobacz jak wyglądają demonstranci we Francji czy Holandii.

Demonstranci zaatakowali i zwyzywali prawicową dziennikarkę, co dokumentuje nagranie: dorzeczy.p(*)karka-ma-uszkodzony-sluch.html
31-01-2021 15:16 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>> Nikomu nie dzieje się żadna krzywda.
>>www.facebo(*)7&set=a.100953271824075&type=3
> Jak się ktoś szarpie z policją musi być przygotowany na to, że zostaną zastosowane środki przymusu bezpośredniego.
Pani Olivia Masoja się nie szarpała, policjant rzucił nią o ścianę.
>Zobacz jak wyglądają demonstranci we Francji czy Holandii.
Ale o co chodzi, chcesz usprawiedliwić bandytyzm polskiej policji przykładami z Francji ..?


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Elasp (6859 punktów)
>>>> Nikomu nie dzieje się żadna krzywda.
>>>www.facebo(*)7&set=a.100953271824075&type=3
>> Jak się ktoś szarpie z policją musi być przygotowany na to, że zostaną zastosowane środki przymusu bezpośredniego.
>Pani Olivia Masoja się nie szarpała, policjant rzucił nią o ścianę.

Proszę o nagranie pokazujące moment tego rzucenia.

>>Zobacz jak wyglądają demonstranci we Francji czy Holandii.
>Ale o co chodzi, chcesz usprawiedliwić bandytyzm polskiej policji przykładami z Francji ..?

Nie, chcę pokazać, że jest to rutynowe działanie w przypadku policji.
31-01-2021 16:14 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Pani Olivia Masoja się nie szarpała, policjant rzucił nią o ścianę.
> Proszę o nagranie pokazujące moment tego rzucenia.
Nie dysponuję nagraniem, jest publiczna relacja Pani Masoji, więc mam nadzieję, że prokuratura się tym zajmie.
>>Ale o co chodzi, chcesz usprawiedliwić bandytyzm polskiej policji przykładami z Francji ..?
> Nie, chcę pokazać, że jest to rutynowe działanie w przypadku policji.
Łamanie rąk i nosów kobietom to rutynowe działania..., czy ty siebie słyszysz?


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Elasp (6859 punktów)
>>>Pani Olivia Masoja się nie szarpała, policjant rzucił nią o ścianę.
>> Proszę o nagranie pokazujące moment tego rzucenia.
>Nie dysponuję nagraniem, jest publiczna relacja Pani Masoji, więc mam nadzieję, że prokuratura się tym zajmie.

Nie ma w internecie ani jednego nagrania z tego publicznego incydentu?

>>>Ale o co chodzi, chcesz usprawiedliwić bandytyzm polskiej policji przykładami z Francji ..?
>> Nie, chcę pokazać, że jest to rutynowe działanie w przypadku policji.
>Łamanie rąk i nosów kobietom to rutynowe działania..., czy ty siebie słyszysz?

Nie, nie jest to rutynowe działanie, lecz jest to coś, co może zdarzyć się w jego trakcie. Policja ma prawo stosować środki przymusu bezpośredniego. To, że przedmiotem tego przymusu jest kobieta nie ma znaczenia wobec prawnej równości kobiet i mężczyzn. To, że policjant obezwładnia kobietę nie dzieje się dlatego, że jest to kobieta, ale bez względu na to, czy osoba stawiająca opór jest kobietą czy mężczyzną.
31-01-2021 17:59 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Łamanie rąk i nosów kobietom to rutynowe działania..., czy ty siebie słyszysz?
> Nie, nie jest to rutynowe działanie, lecz jest to coś, co może zdarzyć się w jego trakcie.
Nie ma prawa się zdarzyć skoro kobieta nie przejawiała żadnej agresji fizycznej.
>Policja ma prawo stosować środki przymusu bezpośredniego.
Rzucanie o ścianę kobietą, która nie jest agresywna to bandytyzm, a nie środek przymusu bezpośredniego.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Elasp (6859 punktów)
>>>Łamanie rąk i nosów kobietom to rutynowe działania..., czy ty siebie słyszysz?
>> Nie, nie jest to rutynowe działanie, lecz jest to coś, co może zdarzyć się w jego trakcie.
>Nie ma prawa się zdarzyć skoro kobieta nie przejawiała żadnej agresji fizycznej.

Mogła stosować bierny opór, np. siedzieć w jakimś miejscu mimo polecenia ze strony policjanta. Co Ty, jako policjant, zrobiłbyś np. z osobą siedzącą na jezdni i nie chcącą jej opuścić pomimo Twoich poleceń?

>>Policja ma prawo stosować środki przymusu bezpośredniego.
>Rzucanie o ścianę kobietą, która nie jest agresywna to bandytyzm, a nie środek przymusu bezpośredniego.

Na razie o tym, że do takiego zdarzenia doszło, wiadomo tylko od rzekomo poszkodowanej. Poczekajmy na nagrania, które powinny wypłynąć, jeżeli to, co mówi, jest prawdą.
Elasp (6859 punktów)
>>>Łamanie rąk i nosów kobietom to rutynowe działania..., czy ty siebie słyszysz?
>> Nie, nie jest to rutynowe działanie, lecz jest to coś, co może zdarzyć się w jego trakcie.
>Nie ma prawa się zdarzyć skoro kobieta nie przejawiała żadnej agresji fizycznej.
>>Policja ma prawo stosować środki przymusu bezpośredniego.
>Rzucanie o ścianę kobietą, która nie jest agresywna to bandytyzm, a nie środek przymusu bezpośredniego.
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.


wydarzenia(*)-naruszenie-nietyk,nId,5025147
03-02-2021 12:28 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
> wydarzenia(*)-naruszenie-nietyk,nId,5025147
wyborcza.p(*)m-miesiecy-kolonii-karnej.html

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Arminius (25555 punktów)kajdanki versus kajdany?
>Mam Pytanie do Agnosiewicza, który mocno udzielał się na tym forum za czasów PO, piętnując ich
>poczynania. Gdzie teraz jesteś panie Agnosiewicz?
>Zca RPO Machińska: Stosowanie nadmiernych środków przemocy przez komisariat na Wilczej: osoby są
>rozbierane, narażone na bardzo wulgarne uwagi, pozbawione dostępu do wody i do jedzenia, trzymane
>wiele godzin w kajdanach.

W kajdanach, czy w kajdankach, bo to mimo wszystko ogromna różnica.
Problem z panem, panie Romaro polega na tym, iż pan et consortes, po ewentualnym dojściu do władzy - zrobilibyście zamordyzm większy niż pisowski, tylko o odcieniu hunwejbińsko - lewackim. Stawiać takie prognozy można, bazując na pańskim jezyku i skali manipulacji jakich się pan dopuszcza. Konstatuję jak wyżej jako zadeklarowany krytyk pisowskiej władzy.
31-01-2021 09:51 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Odp: kajdanki versus kajdany?
>Stawiać takie prognozy można, bazując na pańskim jezyku i skali manipulacji jakich się pan dopuszcza. Konstatuję jak wyżej jako zadeklarowany krytyk pisowskiej władzy.
Skalą upadku tego portalu są pana cykle o tematyce żydowskiej.
Jeżeli sam Agnosiewicz, jak oficjalnie odniósł się do mojej uwagi o pańskiej wrogiej "działalności" w stosunku do innych nacji, nie może się pana pozbyć, to kim pan jest panie naziołku?
Twoje popisy na tematy żydowskie, powiedzieć, że są manipulacją, to bardzo, bardzo niewiele by mówiło tym, którzy twoich pomyj nie czytali.
Ile osób tutaj prosto w "gębe" ci napluło za twoje "popisy"? Przypomnisz?
01-02-2021 08:49 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)who is who?
>to kim pan jest panie naziołku?

O proszę, znów wyborny przykład pańskiej mowy nienawiści. Panu już ta patologia weszła w nawyk. Pisze pan hejtem.

>Twoje popisy na tematy żydowskie, powiedzieć, że są manipulacją, to bardzo, bardzo niewiele by >mówiło tym, którzy twoich pomyj nie czytali.

Cokolwiek sadzić o moich "popisach" jak wyżej - nigdy w nich nie postoponowałem Żydów tak, jak Pan postponuje swoich polemistów.

>Ile osób tutaj prosto w "gębe" ci napluło za twoje "popisy"? Przypomnisz?

Bardzo wiele. Gdyż niestety - zwłaszcza w przeszłości - na tym forum roiło się od osobników pańskiego pokroju.


hanging_bishop (1112 punktów)Odp: Wstyd
Najbardziej dyskryminowana mniejszość to najmniejsza mniejszość. Chciałbym dożyć czasów, gdy ta mniejszość będzie chroniona przez państwo i tylko ona. A runą mury... Dziękuję.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365