Racjonalista - Strona głównaDo treści
działania na IQ

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
09-02-2021 18:57okragly (21676 punktów)działania na IQ
czy można wykonawać działania na inteligencji IQ, wiadomym że mamy ja nie najwyższą, może da sie poprawic ją prostymi działaniami? przykładowo;

A i B sa bliźniakami i mają IQ po 100
a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?

A i B sa kochającą sie parą i IQ po 100
a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?

A i B sa obcymi sobie ludźmi i IQ po 100
a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?

A i B nienawidzą się i mają IQ po 100
a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?

czy kobieta (A) w ciąży (AB) ma IQ większe/ takie samo/ a może mniejsze niż A?

A i B sa kochającą sie parą, IQ po 100 i małe dzieci C
a jak rozwiązują test razem to IQ (ABC) = ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14788 punktów)
>czy można wykonawać działania na inteligencji IQ, wiadomym że mamy ja nie najwyższą, może da sie poprawic ją prostymi działaniami? przykładowo;
>A i B sa bliźniakami i mają IQ po 100
>a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?
Jednojajowymi?
>A i B sa kochającą sie parą i IQ po 100
>a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?
Hetero czy homo?
>A i B sa obcymi sobie ludźmi i IQ po 100
>a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?
Mają wspólnych znajomych?
>A i B nienawidzą się i mają IQ po 100
>a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?
Za co?
>czy kobieta (A) w ciąży (AB) ma IQ większe/ takie samo/ a może mniejsze niż A?
W którym miesiącu?
>A i B sa kochającą sie parą, IQ po 100 i małe dzieci C
>a jak rozwiązują test razem to IQ (ABC) = ?
W jakim wieku dzieci?

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
GrzeTor (1279 punktów)
Np. jedzenie mięsa i nie praktykowanie weganizmu zwiększa zdolności intelektualne.

www.bbc.co(*)could-affect-your-intelligence

Plus takie proste sprawy jak sen - brak snu to spowolnienie działania.
10-02-2021 13:12 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Np. jedzenie mięsa i nie praktykowanie weganizmu zwiększa zdolności intelektualne.
>Plus takie proste sprawy jak sen - brak snu to spowolnienie działania.
mam IQ=90, spotykam sie w interesach z Żydem o IQ=120. Nie uznaje liberalizmu (indywidualizm, wolność) bez problemu wchodzę w działania wspólnotowe, dlatego pytam czy zabierając kogoś podwyższam moje IQ i o ile (może trzeba nas trzech?) i z kim? może z kobietą? Kobieta może inteligencje Żyda obniżyć do mojego poziomu? i tez będzie OK
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> mam IQ=90, spotykam sie w interesach z Żydem o IQ=120. Nie uznaje
> liberalizmu (indywidualizm, wolność) bez problemu wchodzę w
> działania wspólnotowe, dlatego pytam czy zabierając kogoś podwyższam moje IQ

Zabierając kogoś gdzie? Na biznes party?


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> A i B sa kochającą sie parą, IQ po 100 i małe
> dzieci C jak rozwiązują test razem to IQ (ABC) = ?

Niżej niż 100. Dziecko domaga się uwagi i rozprasza.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
12-02-2021 17:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> A i B sa kochającą sie parą, IQ po 100 i małe
>> dzieci C jak rozwiązują test razem to IQ (ABC) = ?
>Niżej niż 100. Dziecko domaga się uwagi i rozprasza.
wynika z błędu w wychowaniu (dziecko niedokochane?) co nie dziwne, spanie w oddzielnych pokojach, żłobki, przedszkola, oddalają rodzica od dziecka. W raju dzieci ciągle (24g) skóra do skóry, ciało do ciała, na biodrze, plecch, było niekłopotliwe, obserwowało środowisko. Takie dziecko wpływa na inteligencje matki
haish (2905 punktów)
>czy można wykonawać działania na inteligencji IQ, wiadomym że mamy ja nie najwyższą, może da sie
>poprawic ją prostymi działaniami? przykładowo;
>A i B sa bliźniakami i mają IQ po 100
>a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?
>A i B sa kochającą sie parą i IQ po 100
>a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?
>A i B sa obcymi sobie ludźmi i IQ po 100
>a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?
>A i B nienawidzą się i mają IQ po 100
>a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?

>A i B sa kochającą sie parą, IQ po 100 i małe dzieci C
>a jak rozwiązują test razem to IQ (ABC) = ?

Rozwiązywanie problemu wspólnie ma większe szanse powodzenia niż w pojedynkę, tego nie trzeba udowadniać matematycznie, tak po prostu jest. Rozwiązując problem czy test wspólnie zachodzi zjawisko w którym dwa umysły to dwa rozwiązania + element konsultacji dają w efekcie kwantyzację procesu udzielenia odpowiedzi(a dokładnie drugi stopień kwantyzacji, - pierwszym jest pojedynczy umysł).

>czy kobieta (A) w ciąży (AB) ma IQ większe/ takie samo/ a może mniejsze niż A?

W okresie prenatalnym płód posiada świadomość, z całą pewnością nie posiada samoświadomości, a co za tym idzie zdolności myślenia.

Matematyka posługuje się językiem liczb, kiedyś była królową nauk, jednak w świetle najnowszych badań królową nauk jest lingwistyka. Zmierzamy w kierunku informatyki kwantowej, a nie zero jedynkowej(binarnej).
13-02-2021 08:37 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>czy można wykonawać działania na inteligencji IQ, wiadomym że mamy ja nie najwyższą, może da sie poprawic ją prostymi działaniami? przykładowo;
>>A i B sa bliźniakami i mają IQ po 100
>>a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?
>>A i B sa kochającą sie parą i IQ po 100
>>a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?
>>A i B sa obcymi sobie ludźmi i IQ po 100
>>a jak rozwiązują test razem to IQ (AB) = ?
>Rozwiązywanie problemu wspólnie ma większe szanse powodzenia niż w pojedynkę, tego nie trzeba udowadniać matematycznie, tak po prostu jest.
pokutuje w społeczeństwie liberalizm (indywidualizm i wolność) może warto liberałom uświadomic że to głupie, że powiedzenie, że z rodziną to tylko na zdjęciu, że myślenie stadne jest głupie. Gdyby matematycznie udowodnić że inteligencja przyjaciół którzy zakładają biznes sie podwaja

przypomnialem sobie, że załozyłem temat o głupich gesiach www.racjonalista.pl/forum.php/s,784221 Bądźmy jak gęsi, ptaki zbierają się w stada celem wykonania długiego przelotu w nieznanym (każdemu z osobna) kierunku. Przy wystarczającej ich ilości, zwierzętami zaczyna kierować coś wyższego, nieprzejawiającego się w żaden sposób w jednym lub kilku tylko osobnikach, to stadomyślenie I wtedy ludzie zaczynają działać tak, że całkowicie ignorują swoją indywidualność, swoje interesy, bezpieczeństwo, podporządkowując się wspólnej woli. Organizując się w stado ludzkie, ogromnie wzrasta twoja moc, dlatego w raju nie pracowali, dlugo spali, często sie śmiali

>Rozwiązując problem czy test wspólnie zachodzi zjawisko w którym dwa umysły to dwa rozwiązania + element konsultacji dają w efekcie kwantyzację procesu udzielenia odpowiedzi(a dokładnie drugi stopień kwantyzacji, - pierwszym jest pojedynczy umysł).
u mnie w mózgu sie takie procesy dzieja, np ide ulicą, jedna część mózgu mówi idź w prawo, druga w lewo, miedzy soba sie kłuca, któraś opcja przeważa i nogi niosą wskazaną drogą
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>poprawic ją prostymi działaniami?

Jacek i Placek mają po 150cm wzrostu.
Na ich drodze stoi mur o wysokości 250cm.
Żaden z nich nie potrafi pokonać tego muru samodzielnie.
Czy mogą pokonać go współdziałając?

Zbiór A jest zbiorem liczb nieparzystych.
Zbior B jest zbiorem liczb parzystych.

Porównajmy moce zbiorów powstałych w wyniku działan
AxA
BxB
AxB
14-02-2021 12:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>poprawic ją prostymi działaniami?
>Jacek i Placek mają po 150cm wzrostu.
>Na ich drodze stoi mur o wysokości 250cm.
>Żaden z nich nie potrafi pokonać tego muru samodzielnie.
>Czy mogą pokonać go współdziałając?
w raju na polowane chodziło minimum 4 przyjaciół (mak 8). 50 000 lat póżniej zachowania z raju stały sie dewiza 4 muszkieterów - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Tak było w raju. Dzieło było kilkadziesiąt razy przenoszone na ekran, dotyka bowiem naszej męskiej istoty (zanim nie zapanował liberalizm (indywidualizm i wolność)

Trzej muszkieterowie, trylogia o 4 muszkieterach - Atosie, Portosie, Aramisie i d'Artagnanie
14-02-2021 17:37 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Okragly, Ty piszesz chyba coś o przyjaźni

pl.m.wikip(*)łwność,_braterstwo

Pomyliły Ci się czasy, teraz panuje kapitalizm.

Znasz to?

"w biznesie nie ma przyjaciół"
15-02-2021 10:47 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>Okragly, Ty piszesz chyba coś o przyjaźni
>pl.m.wikip(*)łwność,_braterstwo
>Pomyliły Ci się czasy, teraz panuje kapitalizm. w biznesie nie ma przyjaciół"
"Wolność, równość, braterstwo albo śmierć" - hasło 1793r. Wielkiej Rewolucji Francuskiej
"Wolność, równość, braterstwo" jest też mottem wolnomularstwa.
dla mnie to jest sprzeczne, albo wolność albo równość i braterstwo. Nie da sie pożenić wolności z braterstwem czy równością a braterstwo oznacza równość
w raju nie było wolności a było braterstwo i równość

wolność nam patoelity wmówiły abyś się przemieszczał za ich potrzebami (za pracą dla nich), tam gdzie oni Ciebie potrzebuj. Jesteś wolnym niewolnikiem. Patoelity sa genialne, czy możemy wnioskowac o Nobla dla nich?

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365