Obajtek się szczyci tym, że Orlen ma olbrzymie zyski. Znacie jakiś supermarket który w żywe oczy chwali się, że zdziera ze swoich klientów tak jak nikt inny nie potrafi?Przecież takim kanciarzem zajęłyby się odpowiednie służby. Takie coś możliwe jest na Białorusi, Rosji... i w Polsce PiS. Jednak to nie jedyny PiSowski zdzierca. Nie inaczej się ma sytuacja gdy chodzi o ceny prądu w PiS Polsce.  |