Racjonalista - Strona głównaDo treści
Moherowe berety

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
29-04-2021 11:00romaro (25211 punktów)Moherowe berety
"Mazurek
- przeprosiła pani za nazwanie marszałek Kidawy łajzą?
Żukowska
- nie nazwałam jej łajzą, to nie było o niej!!
Mazurek
- jak to nie? Przecież wszyscy mogą na Tłirerze sprawdzić że to o niej!
Żukowska
- no dooobra, przepraszam"

Ja pier**** ależ to jest zakłamana franca! Jedna i druga.
Polska kultura. Tfu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)bez przesadyzmu
>Ja pier**** ależ to jest zakłamana franca! Jedna i druga.
>Polska kultura. Tfu.

Bez "przesadyzmu". Takie sytuacje zdarzają się pod każdą szerokością geograficzną i w każdej kulturze.
29-04-2021 11:45 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)Odp: bez przesadyzmu
>Bez "przesadyzmu". Takie sytuacje zdarzają się pod każdą szerokością geograficzną i w każdej kulturze.

Gdy ten kraj był jeszcze normalny słowa o moherowych beretach wywołały olbrzymie oburzenie.
W Polsat News Polski minister w godzinie największej oglądalności użył dosłownie słowa "wypierdalać", co prawda przeprosił na Twitterze, gówno jednak sobie przykleił. Znajdę link to wstawię.
Być może moje słownictwo tutaj niektórym może się nie podobać. Wierz mi, są granice których w pewnych sytuacjach/okolicznościach/miejscach bym nie przekroczył.

"Ja nie słyszałam w poprzednich kadencjach, żeby ludzie z jednego obozu mówili o sobie per "ch...", "k..." itd. Tu już lecą nawet w korytarzach wyzwiska, o tym publicznie dotąd nie mówiłam" ~ Dzienikarka Justyna Dobrosz-Oracz

Wstawiłem chyba najbardziej kulturalną wymianę zdań jaką ostatnimi czasy zaobserwowałem w której uczestniczy B. Mazurek.
29-04-2021 12:07 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)zjawisko powszechne
>>Bez "przesadyzmu". Takie sytuacje zdarzają się pod każdą szerokością geograficzną i w każdej kulturze.
>Gdy ten kraj był jeszcze normalny słowa o moherowych beretach wywołały olbrzymie oburzenie.
>W Polsat News Polski minister w godzinie największej oglądalności użył dosłownie słowa "wypierdalać", co prawda przeprosił na Twitterze, gówno jednak sobie przykleił. Znajdę link to wstawię.
>Być może moje słownictwo tutaj niektórym może się nie podobać. Wierz mi, są granice których w pewnych sytuacjach/okolicznościach/miejscach bym nie przekroczył.
>"Ja nie słyszałam w poprzednich kadencjach, żeby ludzie z jednego obozu mówili o sobie per "ch...", "k..." itd. Tu już lecą nawet w korytarzach wyzwiska, o tym publicznie dotąd nie mówiłam" ~ Dzienikarka Justyna Dobrosz-Oracz
>Wstawiłem chyba najbardziej kulturalną wymianę zdań jaką ostatnimi czasy zaobserwowałem w której uczestniczy B. Mazurek.


To wszystko prawda, godna ubolewania, jednakże - powiem niestety - dotyczy to nie tylko kraju nad Wisłą. Upadek kindersztuby to zjawisko uniwersalne - a winę za ten stan rzeczy ponosi w istotnej mierze internet.
romaro (25211 punktów)Odp: zjawisko powszechne
> Upadek kindersztuby to zjawisko uniwersalne - a winę za ten stan rzeczy ponosi w istotnej mierze internet.
Zgadzam się. Myślisz, że w tej sytuacji ten Pan nie powinien na okres pełnienia funkcji zawiesić swoje konto? Zwłaszcza, że nie jest jasne kiedy jego wypowiedzi są przez niego mocno wyważone i "od serca".


29-04-2021 12:38 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)jeżeli tak...
>> Upadek kindersztuby to zjawisko uniwersalne - a winę za ten stan rzeczy ponosi w istotnej mierze internet.
>Zgadzam się. Myślisz, że w tej sytuacji ten Pan nie powinien na okres pełnienia funkcji zawiesić swoje konto? Zwłaszcza, że nie jest jasne kiedy jego wypowiedzi są przez niego mocno wyważone i od "od serca".
>

Jeżeli tak ( chociaż może się tu pojawić problem praw człowieka i obywatela) to zapis tego typu winien dotyczyć wszystkich osób pełniących jakiekolwiek funkcje publiczne czy też biorących publiczne pieniądze.
29-04-2021 13:01 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)Odp: jeżeli tak...
>Jeżeli tak ( chociaż może się tu pojawić problem praw człowieka i obywatela) to zapis tego typu winien dotyczyć wszystkich osób pełniących jakiekolwiek funkcje publiczne czy też biorących publiczne pieniądze.
Prawa człowieka? Akurat ty? Izraelskie wiezienia mam ci przypomnieć? Nie żaartuj. Prawa człowieka? Nie miałem ich nawet w podstawówce gdy nauczycielka jebneła we mnie pękiem kluczy. Wtedy na własnej skórze poczulem, że niema nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
Odp: zjawisko powszechne
>>>
>To wszystko prawda, godna ubolewania, jednakże - powiem niestety - dotyczy to nie tylko kraju nad Wisłą. Upadek kindersztuby to zjawisko uniwersalne - a winę za ten stan rzeczy ponosi w istotnej mierze internet.
>

Co ma do tego internet, cham się wcześniej tuszował a teraz jak dostał "wolności" to wychodzi z niego prawdziwe oblicze.
Już nie wrócą czasy gdy ludzie mieli honor i stosowano kodeks Boziewicza.
Pisałem wcześniej, że istotą rewolucji jest zniszczenie pionowego podziału pomiędzy mądrymi a chamami a wprowadzenie poziomego podziału pomiędzy chamami a mądrymi. Wszelka walka z chamstwem skazana jest na niepowodzenie.
Na pewno "ugruntowanie" demokracji tego nie zmieni.
hanging_bishop (1112 punktów)Odp: bez przesadyzmu
>Bez "przesadyzmu". Takie sytuacje zdarzają się pod każdą szerokością geograficzną i w każdej kulturze.

I wszędzie kradną... Piękna filozofia. Moja ulubiona obok "filozofii mniejszego zła", czyli zła tolerowania. Ktoś coś powiedział - dobra, to pikuś. Chodzi o sposób myślenia. Na Ukrainie jest gorzej - ciesz się, że u nas jest lepiej. Wszędzie kradną - to niech kradną, tylko nie za dużo. Narodowy socjalizm? To mniejsze zło, bo co by było gdyby władzę przejęli komuniści? Itd.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>> Na Ukrainie jest gorzej - ciesz się, że u nas jest lepiej.

Mamy szczęście, że jesteśmy najbliżej niemieckiego śmietnika i możemy jechać na roboty do Niemiec. Jak z Ukrainy zaczną eksportować pszenicę i mięso to polskiego chłopa banki wykończą.

Wszędzie kradną - to niech kradną, tylko nie za dużo.
Narodowy socjalizm? To mniejsze zło, bo co by było gdyby władzę przejęli komuniści? Itd.

Europa dała sobie Amerykanom wykraść fizyków atomowych i dzisiaj mamy tego skutki.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Moherowe berety
>"Mazurek
>- przeprosiła pani za nazwanie marszałek Kidawy łajzą?
>Żukowska
>- nie nazwałam jej łajzą, to nie było o niej!!
>Mazurek
>- jak to nie? Przecież wszyscy mogą na Tłirerze sprawdzić że to o niej!
>Żukowska
>- no dooobra, przepraszam"
>Ja pier**** ależ to jest zakłamana franca! Jedna i druga.
>Polska kultura. Tfu.

Zamiast nazwać Querdenker
de.m.wikipedia.org/wiki/Laterales_Denken
co w znaczeniu tożsame jest z debilem.

Widać, brak im wyższej kultury, żeby kulturalnie wyrazić własną pogardę dla człowieka o sprzecznych przekonaniach.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365