Sądzę, że to dobrze, że ludzie myślą o niepełnosprawnych. Jednak z drugiej strony jak dużo w waszej miejscowości jest niepełnosprawnych? Jeżeli postawienie takiej huśtawki kosztowało ok. 50 tys. zł a korzysta z niej maksymalnie dwie osoby tygodniowo, to bez wątpienia jest to marnotrawienie pieniędzy.
Prowadzę bloga filozoficznego: filozofia.blog
|