Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
18-05-2021 02:55Dariusz Salamon (102 punktów)Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
Ocena 3 na 3
Dzisiaj za pacjenta płaci budżet i jest traktowany wiadomo jak a z drugiej strony wiele osób "Lata do lekarza po próźnicy".

Wystarczy dać każdemu Polakowi wirtualne pieniądze, ale nie wirtualne dla lekarza, by sam za siebie płacił a lekarze będą go traktować tak samo jak w prywatnych gabinetach.

Jeśli pacjent nie wykorzysta swojego przydziału na rok to należy mu dać np 50% zaoszczędzonych pieniędzy.

Oczywiście są potrzebne równoległe rozwiązania / pule dla np chorych na raka czy przewlekle chorych.

Rzecz w tym, by zarówno pacjent jak i lekarz widział realne, konkretne pieniądze a wówczas pojawi się "Czarodziejska różdżka", która nie tylko uzdrowi naszą służbę zdrowia, ale wręcz wyniesie ją na wyżyny.

I jeszcze coś, jak to się dzieje, że mając najmniej lekarzy w UE kształcimy osoby z zagranicy na naszych medycznych uczelniach?

Płacą? Mam to gdzieś skoro zajmują miejsca podczas, gdy my nie mamy lekarzy a ponadto podejrzewam, że gdy MY - Budżet płacimy podobno za wykształcenie lekarza 1.5 miliona złotych to cudzoziemcy płacą 20% tej sumy, ale już do rąk uczelni - rektora -

/Zapraszam do znajomych na FB - www.facebook.com/darius.salamon.9

/Nasza Klasa - nk.pl/#profil/9848233/

/Twitter - twitter.com/darius_salamon

cd na moim blogu: www.salon2(*)mozemy-miec-bdb-sluzbe-zdrowia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 Dalej..
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>Będziemy jednak co jakiś wskazywać, gdzie tkwią twoje nogi.
>Zatajenie tego byłoby nie fair względem nowych czytelników. W przyszłości licz się zatem z kolejnymi przypomnieniami.

Wszystko co o mnie wiesz, wiesz ode mnie.
Jeżeli kogoś to zainteresuje też może się czegoś o mnie dowiedzieć się ode mnie i nie sądzę, żeby potrzebował do tego twoich racji, analiz czy sądów nade mną.

Nie rób z ludzi idiotów.
Nie jesteś jedynym, który rozumie otaczający go świat.

Twoja narracja jest podła i ohydna, służyć ma najwyraźniej twoim korzyściom zbudowanym na stracie innych.

Myśl i mów co chcesz, ja cię przed tym nie powstrzymam, nie mam takich zdolności i nawet nie mam na to ochoty. Ochotę mam za to stawić czoła twojej wrogiej mi narracji.

Nie jestem tym, kogo próbujesz ze mnie zrobić.
Za to ty jesteś tym, kim sądzę, że jesteś.
Jesteś gadem, żmiją, która próbuje mnie zatruć swoim jadem i wciągnąć do swojej nory.

szarley (54913 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>Nie jestem tym, kogo próbujesz ze mnie zrobić.

Napisał specjalista od wymyślania innym poglądów, życiorysów i majątkowego statusu
Napisał specjalista od kłamstw na temat innych ludzi

Gdzie są moje zyski z kamienic?
Gdzie jest lokaj Wenancjusza?
Gdzie posiadłości Jacka?
Kto pracuje na mój dobrobyt, kiedy leżę w sadzie?
Kogo oszukałem budując dom?
Jakie mamy "przywileje" których ty nie masz?



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi szarley
>>Nie jestem tym, kogo próbujesz ze mnie zrobić.
>Napisał specjalista od wymyślania innym poglądów, życiorysów i majątkowego statusu
>Napisał specjalista od kłamstw na temat innych ludzi
>Gdzie są moje zyski z kamienic?
>Gdzie jest lokaj Wenancjusza?
>Gdzie posiadłości Jacka?
>Kto pracuje na mój dobrobyt, kiedy leżę w sadzie?
>Kogo oszukałem budując dom?
>Jakie mamy "przywileje" których ty nie masz?
>

Ze wszystkich najsilniej sprzeciwiasz się odtajnieniu kapitału, opodatkowaniu właścicieli, zwolnieniu z opodatkowania biedoty, niezależności systemu pieniężnego od waszych komorników - co mam o tobie sądzić?

#19
21-05-2021 13:59
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>>Nie jestem tym, kogo próbujesz ze mnie zrobić.
>>Napisał specjalista od wymyślania innym poglądów, życiorysów i majątkowego statusu
>>Napisał specjalista od kłamstw na temat innych ludzi

Gdzie są moje zyski z kamienic?
Gdzie jest lokaj Wenancjusza?
Gdzie posiadłości Jacka?
Kto pracuje na mój dobrobyt, kiedy leżę w sadzie?
Kogo oszukałem budując dom?
Jakie mamy "przywileje" których ty nie masz?

Ucieczka bezhonornego kłamcy
Ucieczka bezhonornego kłamcy
Ucieczka bezhonornego kłamcy

>Ze wszystkich najsilniej sprzeciwiasz się odtajnieniu kapitału,

I znów wymyśliłeś kłamstwo na mój temat
Cytat:
Nie jestem tym, kogo próbujesz ze mnie zrobić.


Domagam się od ciebie, żebyś UZASADNIŁ żądanie ujawnienia własności
Przykład krów teścia - Ucieczka

>opodatkowaniu właścicieli,
I znów wymyśliłeś kłamstwo na mój temat
Cytat:
Nie jestem tym, kogo próbujesz ze mnie zrobić.


UDOWODNIJ, że kataster jako jedyny podatek ma sens
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy - Ucieczka
Pokaż jak w twoim systemie spawacz dorabia się domu - ucieczka
Pokaż jak górnik ma wyprzedawać na starość środki produkcji - jak ma przeżyć 20 lat ze sprzedaży jednej taczki

Kłamca
Kłamca
Kłamca

>zwolnieniu z opodatkowania biedoty,
Kłamstwo. Zawsze twierdziłem, że biedota nie powinna płacić podatków
Cytat:
Nie jestem tym, kogo próbujesz ze mnie zrobić.


Ty powinieneś jako człowiek zamożny

>niezależności systemu pieniężnego od waszych komorników -
Znów kłamstwo

>co mam o tobie sądzić?
Nieważne i tak malujesz chochoła, wymyślasz moje poglądy, życiorys i majątkowy status, a potem piszesz
Cytat:
Nie jestem tym, kogo próbujesz ze mnie zrobić.

Specjalisto od robienia innych innymi niż są naprawdę



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

#20
21-05-2021 15:18
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>Nie jestem tym, kogo próbujesz ze mnie zrobić.

O tym, czym jesteś świadczą fakty a nie czyjeś "robienie" czy "nierobienie".

Jacek: Dziś, kiedy zarabia wyżej niż średnia w Berlinie, nie będzie spłacał długów.
Hamerlik:
- Nie będę? Albo choć nie robię tego?
Jacek:
- Są dwie opcje: albo nie robisz, albo publikujesz tylko wygodne wyciągi z kont
Cytat:
Hamerlik Konopka 19.05.2021 21:00
- Pamiętam jak dziś, jak zarzekales się, że nigdy do tego wyciągu nie zajrzysz, bez względu na to czy go opublikuje czy nie.
szarley 19.05.2021 21:09
- I zajrzałem. I wynika z tego jedno: Żadnych długów nie płacisz


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

#21
21-05-2021 15:23
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
> Jeżeli kogoś to zainteresuje też może się czegoś o mnie dowiedzieć się ode mnie

Dowie się tutaj z tego, co już napisałeś.
Ale być może chciałbyś żeby cię zapytał, wtedy sprokurowałbyś na wprędce nową historię.
Już cię tu wszyscy znają ze zmiany zeznań.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi szarley
>Gdzie są moje zyski z kamienic?

Nie wiem nawet gdzie mieszkasz.

Ludzie kosmicznie kłamią, oszukują i manipulują stąd idea publicznie jawnej księgi kapitału, żeby nikt nie poradził oszukać i sklamac nawet wtedy gdyby pragnął tego każdą komórką swojego ciała.

Nie wierzę w nic co wyrażasz tak jak ty nie wierzysz mi.

Sądzę, że probujesz mnie emocjonalnie zmanipulować.

Uwierzę jak zobaczę w księdze kapitału, kryptograficznie zabezpieczonej o rozproszonym zapisie.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>> Jeżeli kogoś to zainteresuje też może się czegoś o mnie dowiedzieć się ode mnie
>Dowie się tutaj z tego, co już napisałeś.
>Ale być może chciałbyś żeby cię zapytał, wtedy sprokurowałbyś na wprędce nową historię.
>Już cię tu wszyscy znają ze zmiany zeznań.

Nie sądzę, żeby inni potrzebowali ciebie za przestwiciela. Tutejsi ludzie nie są głupi i nie potrzebują, żeby ich ktoś wyręczał.

#24
21-05-2021 18:04
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Gdzie są moje zyski z kamienic?
>Nie wiem nawet gdzie mieszkasz.
Gdzie są moje zyski z kamienic?
co ma wspólnego twoje kłamstwo z twoją niewiedzą gdzie mieszkam?

Lamentujesz,
Cytat:
Nie jestem tym, kogo próbujesz ze mnie zrobić.

a ty wymyślasz moje kamienice
Gdybyś wiedział gdzie mieszkam nie wymyślałbyś kłamstw na mój temat?
Nadal wymyślałbyś brednie, ale dodatkowo okradłbyś mój dom, bo dajesz sobie do tego prawo

Twój ojciec jest straszną kanalią. Ma 100% akcji wonowii a ty musisz płacić mu czynsz
Prawda?
Przecież nie wiem gdzie on mieszka, więc jest właścicielem Wonowii.
Logiczne? Wg Hamerlika logiczne

>Ludzie kosmicznie kłamią,
Tak, zwłaszcza Hamerlik. Nie wolno ci korzystać z dróg, napisałeś po powrocie samochodem z Rumunii
Masz zapłacić 100 zł mandatu i musisz dorobić na to myjąc komuś podłogi bo z ćwierć milionem rocznie cię nie stać na 100 złotych

Więcej kłamstw nie cytuję, bo do zachodu słońca bym miał co pisać

>oszukują i manipulują stąd idea publicznie jawnej księgi kapitału,
Nie, nie stąd! Z zawiści. Twojej zawiści

>Sądzę, że probujesz mnie emocjonalnie zmanipulować.
Znów kłamstwo na mój temat

>Uwierzę jak zobaczę w księdze kapitału,
No to nigdy nie zobaczysz bo taka księga nigdy nie powstanie

Trzy godziny temu zamieściłem wpis w którym wytykam ci kłamstwa na mój temat
I co?
Ucieczka
Nakłamać , wymyślić dorobić gębę, ale jak ktoś Hamerlikowi wypomni coś co sam Hameekik napisał, ojjjjj zjadł nerkę
jak ktoś przyłapie Hamerlika na ewidentnym kłamstwie, to płacz że go nienawidzą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

#25
21-05-2021 18:45
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi szarley

>>Uwierzę jak zobaczę w księdze kapitału,
>No to nigdy nie zobaczysz bo taka księga nigdy nie powstanie

Ale co on tam zobaczy? Swój dom? Czyżby miał zamiar zapłacić podatek?

Na pozycji nr.jeden w tej jego księdze powinna tkwić jego własność...a.podatek powinien otrzymać jakiś bogaty youtuber...taki z milionami na koncie.

No ale on woli płacić najm jakiemuś bogaczowi ...na jeden huj wychodzi. Nie wiem czemu tylko chce obrzydzić innym naturalna chcec posiadania własnego kąta do mieszkania.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi szarley
>Trzy godziny temu zamieściłem wpis w którym wytykam ci kłamstwa na mój temat
>I co?
>Ucieczka
>Nakłamać , wymyślić dorobić gębę, ale jak ktoś Hamerlikowi wypomni coś co sam Hameekik napisał, ojjjjj zjadł nerkę

Niewiele o tobie nie wiem, nie wiem nawet gdzie żyjesz. Poznałem podane przez ciebie imię i nazwisko, którego nie ma w sieci pomimo, że byłeś ponoć prezesem, masz ponoć opatentowane urządzenie i przekładasz ponoć książki. Prawdopodobieństwo, że to wszystko jest prawdą, że masz znajomych na całym świecie zarabiających po kilkaset tysięcy euro rocznie, mówisz kilkoma językami jest bardzo niskie.

Nie wierzę ci, natomiast ziemię, księgę wieczysta do ktorej podobno jest publiczny dostęp, egzekucje, w której została sprzedana z łatwością odnajdziesz w sieci na odpowiednie zapytania.

Ty powiedz mi za ile została sprzedana to jest ponoć publicznie jawne Ja nie wiem ale ty może się dowiesz.

Ja nie kłamię dlatego też nie mam problemu z jawnością kapitału ale ty masz z tym problem. Ciekawe czemu

Wiem, wiem tylko się ujawisz a przyjdą i wszystko ukradną magiczni zlodzieje, którymi jak rozumiem są wasi poborcy podatkowi, których poszczuliscie na biedotę.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi farmer
>No ale on woli płacić najm jakiemuś bogaczowi ...

Jak również 86% innych Berlinczykow.

My wszyscy lubimy ten dreszczyk emocji kiedy w każdej chwili mogą zwolnić cie z roboty, nie masz żadnych oszczędności, prawnicy i komornicy już pala się w boksach a ty jesteś całkowicie zależny od cudzych posiadłości i odpowiedzialny za własną rodzinę w tym maleńkie dzieci.

Ekstaza na krawędzi
youtu.be/IiXykOM5OfU

#28
21-05-2021 21:51
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>No ale on woli płacić najm jakiemuś bogaczowi ...
>Jak również 86% innych Berlinczykow.
>My wszyscy lubimy ten dreszczyk emocji kiedy w każdej chwili mogą zwolnić cie z roboty, nie masz żadnych oszczędności, prawnicy i komornicy już pala się w boksach a ty jesteś całkowicie zależny od cudzych posiadłości i odpowiedzialny za własną rodzinę w tym maleńkie dzieci.
>Ekstaza na krawędzi
>youtu.be/IiXykOM5OfU

Wylazłes spod kamienia i pojechałeś do Berlina się umartwiać? No chyba nie powiesz że wywieźli ci na roboty przymusowe bo wojna się skończyła dawno temu.

A tych "biednych" Berlińczyków to mogłeś obejrzeć jak walczyli o niski czynsz dla ciebie no ale ciebie " bagiety" spisywały gdzieś na zadupiu.

W Polsce wynajmiesz mieszknie od Polaka pracę znajdziesz bez problemu.

Ale ja czekam kiedy ty zaczniesz płacic podatek? Zapłacisz go kiedyś ?

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi farmer
>Ale ja czekam kiedy ty zaczniesz płacic podatek? Zapłacisz go kiedyś ?

Prawie połowa mojego wynagrodzenia to podatek a to jeszcze zanim zacznę opłacac VAT.

Chodzi ci o podatek od własności, którego nie ma?

Mam nadzieję, że gdy już powstanie zastępując podatki od biedy to zapłacę go jak najwięcej. Taki mam plan.

#30
21-05-2021 23:06
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Ale ja czekam kiedy ty zaczniesz płacic podatek? Zapłacisz go kiedyś ?
>Prawie połowa mojego wynagrodzenia to podatek a to jeszcze zanim zacznę opłacac VAT.
>Chodzi ci o podatek od własności, którego nie ma?
>Mam nadzieję, że gdy już powstanie zastępując podatki od biedy to zapłacę go jak najwięcej. Taki mam plan.

No.fajnie ale kiedy masz zamiar zapłacić ten podatek?

Podatek masz zapalcic od własnosi. A ta trzeb posiadać . Bo chyba nie wyczarujesz ja.
A ty powinieneś pierwszy zapłacić ten podatek .
W tym momencie nic nie masz. Więc nie wiesz jaki to jest.

1 2 3 4 5 6 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365