Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
18-05-2021 02:55Dariusz Salamon (102 punktów)Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
Ocena 3 na 3
Dzisiaj za pacjenta płaci budżet i jest traktowany wiadomo jak a z drugiej strony wiele osób "Lata do lekarza po próźnicy".

Wystarczy dać każdemu Polakowi wirtualne pieniądze, ale nie wirtualne dla lekarza, by sam za siebie płacił a lekarze będą go traktować tak samo jak w prywatnych gabinetach.

Jeśli pacjent nie wykorzysta swojego przydziału na rok to należy mu dać np 50% zaoszczędzonych pieniędzy.

Oczywiście są potrzebne równoległe rozwiązania / pule dla np chorych na raka czy przewlekle chorych.

Rzecz w tym, by zarówno pacjent jak i lekarz widział realne, konkretne pieniądze a wówczas pojawi się "Czarodziejska różdżka", która nie tylko uzdrowi naszą służbę zdrowia, ale wręcz wyniesie ją na wyżyny.

I jeszcze coś, jak to się dzieje, że mając najmniej lekarzy w UE kształcimy osoby z zagranicy na naszych medycznych uczelniach?

Płacą? Mam to gdzieś skoro zajmują miejsca podczas, gdy my nie mamy lekarzy a ponadto podejrzewam, że gdy MY - Budżet płacimy podobno za wykształcenie lekarza 1.5 miliona złotych to cudzoziemcy płacą 20% tej sumy, ale już do rąk uczelni - rektora -

/Zapraszam do znajomych na FB - www.facebook.com/darius.salamon.9

/Nasza Klasa - nk.pl/#profil/9848233/

/Twitter - twitter.com/darius_salamon

cd na moim blogu: www.salon2(*)mozemy-miec-bdb-sluzbe-zdrowia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 Dalej..
#31
22-05-2021 07:13
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Trzy godziny temu zamieściłem wpis w którym wytykam ci kłamstwa na mój temat
>>I co?
>>Ucieczka
>>Nakłamać , wymyślić dorobić gębę, ale jak ktoś Hamerlikowi wypomni coś co sam Hameekik napisał, ojjjjj zjadł nerkę
>Niewiele o tobie nie wiem, nie wiem nawet gdzie żyjesz.

Nie wiesz. I TO W NAJMNIEJSZYM STOPNIU NIE USPRAWIEDLIWIA WYMYŚLANIA KŁAMSTW NA MÓJ TEMAT
Zrozumiałeś?

>Ja nie kłamię
To pokaż te moje kamienice
Pokaż pracowników, których oszukałem na budowie
Pokaż lokaja Wenancjusza
Pokaż tych "roboli" na koszt których najmowałem mieszkanie

Ty nie kłamiesz?
Ty łżesz

>dlatego też nie mam problemu z jawnością kapitału
Znów łżesz

>ale ty masz z tym problem.
Znów łżesz

>Wiem, wiem tylko się ujawisz a przyjdą i wszystko ukradną magiczni zlodzieje, którymi jak rozumiem są wasi poborcy podatkowi, których poszczuliscie na biedotę.
Znów łżesz

Wielekroć wypominałem twoje konfabulacje , kłamstwa na których cię publicznie przyłapano i co na to Hamerlik?
"Ja nie kłamię"

Ty już nie odróżniasz prawdy od kłamstwa.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Ale ja czekam kiedy ty zaczniesz płacic podatek? Zapłacisz go kiedyś ?
>Prawie połowa mojego wynagrodzenia to podatek a to jeszcze zanim zacznę opłacac VAT.
>Chodzi ci o podatek od własności, którego nie ma?
>Mam nadzieję, że gdy już powstanie zastępując podatki od biedy to zapłacę go jak najwięcej. Taki mam plan.

Człowiekowi zabrano pieniądze na podatek a w zamian dano mu kartkę do głosowania.
Zostawiono mu tyle pieniędzy, żeby sobie mógł kupić opodatkowane jedzenie, kupić opodatkowane materiały budowlane i wybudować prywatny hotel robotniczy, kupić opodatkowaną energię.
Zebranymi pieniędzmi zarządza CENTRALNIE wygrana partia, podatnikowi dano możliwość przeznaczyć JEDEN PROCENT na cel z zatwierdzonej listy.
Stworzono iluzję, że poprzez wybory mamy wpływ i za wszystko odpowiadamy. Z prawnego punktu to ponosimy konsekwencje za skutki działań osób, które wybraliśmy nawet wtedy gdy one robią co chcą a nie to czym otumaniały społeczeństwo przed "wyborami".
Załóżmy, że partie pozakładają nam obcy agenci i co wtedy ?

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi farmer
>No.fajnie ale kiedy masz zamiar zapłacić ten podatek?
>Podatek masz zapalcic od własnosi. A ta trzeb posiadać . Bo chyba nie wyczarujesz ja.
>A ty powinieneś pierwszy zapłacić ten podatek .
>W tym momencie nic nie masz. Więc nie wiesz jaki to jest.

Sądzę, że ludzi którzy mają niewiele jest wiele i uważam, że to nie jest sytuacja ani przypadkowa ani sprawiedliwa ani dobra.

Jestem właśnie na ścieżce do odzyskania świata od taki arogantow jak ty, którzy uważają, że skoro sami wszystko posiadają, to nikt spoza grupki właścicieli nie może obciazyc ich posiadania podatkiem, natomiast wasi urzędnicy mogą pod przymusem nałożyć potężne podatki na biedotę, opodatkowując jej pracę i konsumpcję.

farmer (22440 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>No.fajnie ale kiedy masz zamiar zapłacić ten podatek?
>>Podatek masz zapalcic od własnosi. A ta trzeb posiadać . Bo chyba nie wyczarujesz ja.
>>A ty powinieneś pierwszy zapłacić ten podatek .
>>W tym momencie nic nie masz. Więc nie wiesz jaki to jest.
>Sądzę, że ludzi którzy mają niewiele jest wiele i uważam, że to nie jest sytuacja ani przypadkowa ani sprawiedliwa ani dobra.
>Jestem właśnie na ścieżce do odzyskania świata od taki arogantow jak ty, którzy uważają, że skoro sami wszystko posiadają, to nikt spoza grupki właścicieli nie może obciazyc ich posiadania podatkiem, natomiast wasi urzędnicy mogą pod przymusem nałożyć potężne podatki na biedotę, opodatkowując jej pracę i konsumpcję.

Pytam kiedy zamierzasz zapłacić podatek?

Kiedy zaczniesz płacic podatek?

Znów cię zatkalo. A jest to bardzo proste.

Zapłać podatek to cię odetka. Narazie nie masz od czego. A domagasz się go od milionów Polaków.

Więc pytam kiedy Hamerlik zapalci PODAaTEK.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi farmer
>Pytam kiedy zamierzasz zapłacić podatek?
>Kiedy zaczniesz płacic podatek?
>Znów cię zatkalo. A jest to bardzo proste.
>Zapłać podatek to cię odetka. Narazie nie masz od czego. A domagasz się go od milionów Polaków.
>Więc pytam kiedy Hamerlik zapalci PODAaTEK.

Nie martw się.
Zanim jeszcze powstanie publicznie jawna księga kapitału, zawierająca spis wszelkiej własności i zacznie obowiązywać podatek od własności okreslany w jawnej demokracji bezpośredniej, przekazywany bezpośrednio na rzecz pracowników najemnych bez mienia nabędę własność.

Przecież nie będę waszym niewolnikiem do śmierci!

Nie ma mowy!

#36
22-05-2021 13:18
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>Zanim jeszcze powstanie publicznie jawna księga kapitału, zawierająca spis wszelkiej własności i zacznie obowiązywać podatek od własności okreslany w jawnej demokracji bezpośredniej, przekazywany bezpośrednio na rzecz pracowników najemnych bez mienia nabędę własność.

Znów manipulujesz kłamco
Nie taki jest twój program

>Przecież nie będę waszym niewolnikiem do śmierci!
A jesteś?
W Berlinie tylko 14% ludzi mieszka w swoim mieszkaniach
W Gorzycach 100% ludzi mieszka w swoich domach

Robotnik w Berlinie mieszka w niedogrzanej piwnicy i nie stać go na wyjazd do sąsiedniego miasta

Robotnik w Gorzycach mieszka we własnym domu i jeździ na wakacje
Ty masz ćwierć miliona złotych rocznego dochodu i nie stać cię na 100 zł. mandatu

Na ch.j uciekałeś z Lądka do takiego siedliska nędzy!!!

A własności nigdy miał nie będziesz, bo nawet najbogatszy zaczyna od jednego : od LICZENIA. Ty zamiast liczenia pieniędzy konfabulujesz o rzekomym kredycie, za który urzędnik w banku poszedłby do więzienia

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

farmer (22440 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Pytam kiedy zamierzasz zapłacić podatek?
>>Kiedy zaczniesz płacic podatek?
>>Znów cię zatkalo. A jest to bardzo proste.
>>Zapłać podatek to cię odetka. Narazie nie masz od czego. A domagasz się go od milionów Polaków.
>>Więc pytam kiedy Hamerlik zapalci PODAaTEK.
>Nie martw się.
>Zanim jeszcze powstanie publicznie jawna księga kapitału, zawierająca spis wszelkiej własności i zacznie obowiązywać podatek od własności okreslany w jawnej demokracji bezpośredniej, przekazywany bezpośrednio na rzecz pracowników najemnych bez mienia nabędę własność.
>Przecież nie będę waszym niewolnikiem do śmierci!
>Nie ma mowy!

Człowieku. Pytanie jest kiedy zapalcisz podatek a nie co ty se tam kiedy kupisz. Gówno mnie to obchodzi . Kupuj se co chcesz.

Ty chcesz od milionów Polaków podatku. Ja się więc pytam kiedy ty go zapalcisz?

Rozumiesz ty swoje słowa?
Masz płacić podatek od własności .więc nie belkocz tylko mów kiedy to zrobisz.

#38
22-05-2021 14:44
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Trzy godziny temu zamieściłem wpis w którym wytykam ci kłamstwa na mój temat
>>I co?
>>Ucieczka
>>Nakłamać , wymyślić dorobić gębę, ale jak ktoś Hamerlikowi wypomni coś co sam Hameekik napisał, ojjjjj zjadł nerkę
>Niewiele o tobie nie wiem, nie wiem nawet gdzie żyjesz. Poznałem podane przez ciebie imię i nazwisko, którego nie ma w sieci pomimo, że byłeś ponoć prezesem, masz ponoć opatentowane urządzenie i przekładasz ponoć książki. Prawdopodobieństwo, że to wszystko jest prawdą, że masz znajomych na całym świecie zarabiających po kilkaset tysięcy euro rocznie, mówisz kilkoma językami jest bardzo niskie.
>Nie wierzę ci, natomiast ziemię, księgę wieczysta do ktorej podobno jest publiczny dostęp, egzekucje, w której została sprzedana z łatwością odnajdziesz w sieci na odpowiednie zapytania.
>Ty powiedz mi za ile została sprzedana to jest ponoć publicznie jawne Ja nie wiem ale ty może się dowiesz.
>Ja nie kłamię dlatego też nie mam problemu z jawnością kapitału ale ty masz z tym problem. Ciekawe czemu
>Wiem, wiem tylko się ujawisz a przyjdą i wszystko ukradną magiczni zlodzieje, którymi jak rozumiem są wasi poborcy podatkowi, których poszczuliscie na biedotę.

Kłamiesz, kłamiesz, bo sam Wenancjusz przyłapał Ciebie na ewidentnym kłamstwie.
Przestań więc na tym forum udawać, że znasz się na wszystkim, bo to też pełnowymiarowe ohydne kłamstwo, tak samo jak Ty sam stajesz się ohydą. Przyjedź do Polski, załóż swoją partię, wejdź do Sejmu i wtedy forsuj swoje chore pomysły na uzdrowienie gospodarki państwa. Takie jest właściwe rozwiązanie. A Ty wykłócasz się na tym forum o bzdury jakie wymyślasz, które tylko Ty "rozumiesz". Bo jesteś kopalnią bzdur. Władze naszego państwa kłamią bez przerwy, więc i Polacy rozpoznają bardzo szybko kłamstwa. No bo tylko trening rodzi mistrza. Zostań więc mendowata naturo w tych Niemczech i nie wpierdalaj się do polskich spraw, bo się Polski i Polaków wyrzekłeś. Niemców szybciej i łatwiej oszukasz. A może ja się mylę? Przecież Twoje wystąpienia na portalach niemieckich skutkują tylko zbanowaniem i to za pierwszym daniem głosu. No więc i Niemcy nie cierpią idiotów.. Więc i Twoje skamlanie o jakiś gest przyjazny, słowo cieplejsze jest bezprzedmiotowe. Nikt Ciebie nie poprze, bo kłamiesz bez przerwy. No i oczywiście będziesz tępiony na każdym kroku, bo moderacja na tym portalu jest w biologicznym zaniku.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi szarley
>Ty zamiast liczenia pieniędzy konfabulujesz o rzekomym kredycie, za który urzędnik w banku poszedłby do więzienia

Taaa
Zrób jeszcze z waszych lichwiarzy, którzy garną do siebie ile wlezie, urzędników

Urzędnik bankowy pracujący w prywatnej korpo dla zagranicznego rodu - ale jaja

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi farmer
>Gówno mnie to obchodzi

Sądzę, że to jest meritum.

#41
22-05-2021 15:55
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Gówno mnie to obchodzi
>Sądzę, że to jest meritum.

Dokładnie. Kupuj co chcesz za swoją wypłatę.
I za oprocentowanie też

Wycieczki do Rumunii majówki do Polski jakieś przyrządy do badania na eBayu czy gdzie tam.
Możesz nawet wydacwac swoją wypłatę na najem mieszkania w Berlinie jakiemuś funduszowi .
Gówno mnie to obchodzi.

Tak. Gówno. Bo to jest fundamentalne. Inni wolą swoją wypłatę wydać w Polsce . Inni jak ty w Berlinie

Ale to ty masz płacić podatek. Bo to ty tego chcesz.

Więc się pytam kiedy zapłacisz podatek?

Niech zgadnę nigdy nie zapalcisz podatku.
A jednocześnie napierdalasz na innych ludzi że za swoją wypłatę nie pojechali do Rumunii tylko najmowali mieszknie w Polsce a za oszdznosci o ciężka pracę kupili mieszknie.
Ity domagasz się od nich podatku.

Qrwa więc ja się pytam kiedy Hamerlik ma zamiar płacić podatek?

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi farmer
>Wycieczki do Rumunii majówki do Polski jakieś przyrządy do badania na eBayu czy gdzie tam.
>Możesz nawet wydacwac swoją wypłatę na najem mieszkania w Berlinie jakiemuś funduszowi .
>Gówno mnie to obchodzi.

Zamierzam jeszcze zwiedzić Azję i Afrykę dlatego nie mogę pozwolić wam uwięzić się w waszej fabryce.

Zamierzam tez żyć we własnym domu a nie w waszym.

Takie mam plany i co mi zrobisz?

Mam uznać wasza utajniona i nieopodatkowana własność, bo tak chcecie?

Nie uznam jej.

Nie zaszczepisz mi poczucia winy z tego powodu, że z moją dorastajaca córka samochodem 1.4 na gaz, sypiając w hotelach 4-gwiazdowych po 20 EUR za nocleg pojechałem na trip po Rumunii.

Nie czuj się znowu taki lepszy z tego powodu, że sam w kółko kręcisz się wokół własnych posiadłości i czaisz się żeby znowu coś przewlaszczyc.

Albo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!

farmer (22440 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Wycieczki do Rumunii majówki do Polski jakieś przyrządy do badania na eBayu czy gdzie tam.
>>Możesz nawet wydacwac swoją wypłatę na najem mieszkania w Berlinie jakiemuś funduszowi .
>>Gówno mnie to obchodzi.
>Zamierzam jeszcze zwiedzić Azję i Afrykę dlatego nie mogę pozwolić wam uwięzić się w waszej fabryce.
>Zamierzam tez żyć we własnym domu a nie w waszym.
>Takie mam plany i co mi zrobisz?
>Mam uznać wasza utajniona i nieopodatkowana własność, bo tak chcecie?
>Nie uznam jej.
>Nie zaszczepisz mi poczucia winy z tego powodu, że z moją dorastajaca córka samochodem 1.4 na gaz, sypiając w hotelach 4-gwiazdowych po 20 EUR za nocleg pojechałem na trip po Rumunii.
>Nie czuj się znowu taki lepszy z tego powodu, że sam w kółko kręcisz się wokół własnych posiadłości i czaisz się żeby znowu coś przewlaszczyc.
>Albo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!

Kiedy zaplacisz podatek?

Pytanie jest proste. Kiedy Hamerlik zapalci podatek.

A ja się będę cibie pytał kiedy zapłacisz podatek.

A ty będziesz uciekał. Jesteś prosty jak budowa cepa.

Gówno mnie obchodzi co se kupisz albo kto ci to zafunduje.
Ja się pytam kiedy zapalcisz podatek.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Wenancjusz
>Takie jest właściwe rozwiązanie.

Nie ufam waszym racjom, nie wierzę waszym "radom". Stworzyliście świat, w którym nie chce żyć.

>Przecież Twoje wystąpienia na portalach niemieckich skutkują tylko zbanowaniem i to za pierwszym daniem głosu.

Przecież uwielbiacie idiotow. Budujecie w ten sposób swoje poczucie wyższości. Banować idiotę? Bez sensu. Lepiej nakarmić się na poniżeniu idioty.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi farmer
>Kiedy zaplacisz podatek?
>Pytanie jest proste. Kiedy Hamerlik zapalci podatek.
>A ja się będę cibie pytał kiedy zapłacisz podatek.
>A ty będziesz uciekał. Jesteś prosty jak budowa cepa.

Podczas eksperymentu społeczno-gospodarczego, w którym wezmę udział i na który mi ostatecznie pozwolicie, bo nie będziecie mieli innego wyjścia.

Wasza moc słabie z każdym dniem.

1 2 3 4 5 6 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365