Racjonalista - Strona głównaDo treści
Chiński łazik na Marsie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
23-05-2021 11:22MaxGolonko3 (3459 punktów)Chiński łazik na Marsie
Ocena 1 na 1
Chiński łazik na Marsie dał radę zjechać z platformy na której wylądował. Sukces!
To kraj ateistyczny, zarazem kraj który zadeklarował wyzerowanie emisji CO2, zarazem kraj który skutecznie wymusza model rodziny 2+2 co jest absolutnie niezbędne zdaniem uczonych we wszystkich krajach świata ale jest torpedowane przez duchownych. Religie szkodą światu.

Zdjęcie:

scontent-f(*)fec80a0841dc37b20d&oe=60CF8620

Miłego dnia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>Chiński łazik na Marsie dał radę zjechać z platformy na której wylądował. Sukces!
>To kraj ateistyczny, zarazem kraj który zadeklarował wyzerowanie emisji CO2, zarazem kraj który
>skutecznie wymusza model rodziny 2+2 co jest absolutnie niezbędne zdaniem uczonych we wszystkich
>krajach świata ale jest torpedowane przez duchownych. Religie szkodą światu.
>

wiadomosci(*)ytacja-tuz-przed-pierwsza.html

"W sobotę 22 maja brytyjska królowa Elżbieta II złożyła wizytę na lotniskowcu Royal Navy - HMS Queen Elizabeth. Stało się to tuż przed pierwszą misją okrętu, który poprowadzi całą flotyllę statków brytyjskich, amerykańskich oraz holenderskich na wody azjatyckie.(...)
Budowa okrętu kosztowała 3 miliardy funtów. Podczas podróży będą mu towarzyszyły dwie fregaty brytyjskie, dwa niszczyciele, dwa statki zaopatrzeniowe, amerykański niszczyciel oraz fregata holenderska. Na pokładzie znajduje się osiem brytyjskich odrzutowców F35B oraz 10 amerykańskich, które są niewykrywalne dla radarów ."

"Duchowni" z Wielkiej Brytanii, Ameryki i Holandii wypowiedzieli wojnę Chinom. Płyną pokazać Chińczykom jaką mają broń, zażądać zwrotu poniesionych kosztów i podać kwotę jaką mają im płacić za BEZPIECZEŃSTWO. Podróż zaplanowano dokładnie w setną rocznicę wypowiedzenia przez Amerykanów wojny Japończykom. Amerykanie ukończyli budowę portu wojennego w Pearl Harbor, w celu kontrolowania drogi zaopatrzenia Japonii w surowce i pobierania opłaty za BEZPIECZEŃSTWO.
Zobaczymy czy się Chińczycy przestraszą i będą chcieli być BEZPIECZNI.
Genialnym rozwiązaniem byłoby to zastosowane przez Amerykanów w Europie. Amerykanie uzbroili Niemców i wysłali na Sowietów, którym dali broń. Jak się Niemcy z Sowietami doprowadzili do agonii to przybyli "ratować" Europę.
Taki plan można byłoby zrealizować w Azji. Dozbroić Rosjan lub Chińczyków i wysłać jednych na drugich. Potem słabszemu dawać na kredyt broń i czekać aż się wykończą. Na końcu wkroczyć w chwale, jako obrońca Azji. Tak się prowadzi i wygrywa wojny na obcym terenie.

Henryk.K (2246 punktów)

>Budowa okrętu kosztowała 3 miliardy funtów. Podczas podróży będą mu towarzyszyły dwie fregaty brytyjskie, dwa niszczyciele, dwa statki zaopatrzeniowe, amerykański niszczyciel oraz fregata holenderska. Na pokładzie znajduje się osiem brytyjskich odrzutowców F35B oraz 10 amerykańskich, które są niewykrywalne dla radarów ."
>"Duchowni" z Wielkiej Brytanii, Ameryki i Holandii wypowiedzieli wojnę Chinom. Płyną pokazać Chińczykom jaką mają broń, zażądać zwrotu poniesionych kosztów i podać kwotę jaką mają im płacić za BEZPIECZEŃSTWO. Podróż zaplanowano dokładnie w setną rocznicę wypowiedzenia przez Amerykanów wojny Japończykom. Amerykanie ukończyli budowę portu wojennego w Pearl Harbor, w celu kontrolowania drogi zaopatrzenia Japonii w surowce i pobierania opłaty za BEZPIECZEŃSTWO.
>Zobaczymy czy się Chińczycy przestraszą i będą chcieli być BEZPIECZNI.
>Genialnym rozwiązaniem byłoby to zastosowane przez Amerykanów w Europie. Amerykanie uzbroili Niemców i wysłali na Sowietów, którym dali broń. Jak się Niemcy z Sowietami doprowadzili do agonii to przybyli "ratować" Europę.
>Taki plan można byłoby zrealizować w Azji. Dozbroić Rosjan lub Chińczyków i wysłać jednych na drugich. Potem słabszemu dawać na kredyt broń i czekać aż się wykończą. Na końcu wkroczyć w chwale, jako obrońca Azji. Tak się prowadzi i wygrywa wojny na obcym terenie.
>

Amerykanie zapłacą za swoje bezeceństwa ogromną cenę.
Jednego dnia zostaną zmieceni z powierzchni Ziemi.
Są oni Wielkim Babilonem z Apokalipsy św. Jana.

Trzeba podważyć wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da. Tadeusz Kotarbiński ,, Traktat o dobrej robocie"
23-05-2021 18:27 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
> Amerykanie zapłacą za swoje bezeceństwa ogromną cenę.
>Jednego dnia zostaną zmieceni z powierzchni Ziemi.
>Są oni Wielkim Babilonem z Apokalipsy św. Jana.
Księga Apokalipsy św. Jana zawiera również wizję Wielkiej Nierządnicy. Kim owa "nierzadnica" jest? W ostatnim wersecie tego rozdziału, mowa jest o wielkim mieście które panuje nad królami ziemi. O jakie miasto chodzi? Rzym miasto cezarów oraz mocarstwa prześladujące Kościół rzymski (tak uważa na przykład sam Kościół...)? A może ta "nierządnica" symbolizuje wyłącznie miasto Papieży, w którym odpowiedzialni za porządek publiczny radni miejscy oraz wpływowi hierarchowie kościelni zajmowali się stopniowym organizowaniem prostytucji, począwszy od XII wieku, przy okazji czerpiąc z tego również własne korzyści. Istniały nawet domy publiczne zakładane przez zakony lub kapituły. Któż nie słyszał o Tullii d'Aragoni, żyjącej w XVI wieku włoskiej kurtyzanie, czy Vannozzie Cattanei, metresie kardynała Rodriga Borgii, późniejszego kontrowersyjnego papieża Aleksandra VI, z którym miała aż pięcioro potomstwa..
A może hitlerowski Berlin albo któreś z Stalinowskich miast? Albo Auschwitz-Birkenau?
Są też tacy, którzy twierdzą, że reprezentuje ona (obecną lub przyszłą) organizację, złożoną z wyznawców wszystkich fałszywych religii.
Jesteś umyslowym ignorantem.
Henryk.K (2246 punktów)

>Księga Apokalipsy św. Jana zawiera również wizję Wielkiej Nierządnicy. Kim owa "nierzadnica" jest? W ostatnim wersecie tego rozdziału, mowa jest o wielkim mieście które panuje nad królami ziemi. O jakie miasto chodzi? Rzym miasto cezarów oraz mocarstwa prześladujące Kościół rzymski (tak uważa na przykład sam Kościół...)? A może ta "nierządnica" symbolizuje wyłącznie miasto Papieży, w którym odpowiedzialni za porządek publiczny radni miejscy oraz wpływowi hierarchowie kościelni zajmowali się stopniowym organizowaniem prostytucji, począwszy od XII wieku, przy okazji czerpiąc z tego również własne korzyści. Istniały nawet domy publiczne zakładane przez zakony lub kapituły. Któż nie słyszał o Tullii d'Aragoni, żyjącej w XVI wieku włoskiej kurtyzanie, czy Vannozzie Cattanei, metresie kardynała Rodriga Borgii, późniejszego kontrowersyjnego papieża Aleksandra VI, z którym miała aż pięcioro potomstwa..
>A może hitlerowski Berlin albo któreś z Stalinowskich miast? Albo Auschwitz-Birkenau?
>Są też tacy, którzy twierdzą, że reprezentuje ona (obecną lub przyszłą) organizację, złożoną z wyznawców wszystkich fałszywych religii.
>Jesteś umyslowym ignorantem.
>

Umysłowy ignorant,tak jak Pan, nie wie kto jest Wielką Nierządnicą?
Ja jednak wiem.
Przyjmuje Pan stare poglądy protestantów, którzy poza nienawiścią do KK nie potrafią uczynić jednego kroku do przodu.
Jak mogą odkrywać prawdę,skoro się jej wyrzekli.
Powoływanie się na zdemoralizowanych ludzi nic nowego nie wnosi do dyskusji.
Kiedy już Pan przejdzie na drugi świat, to ze zgrozą dowie się, iż grzechy tamtych
ludzi na tle tego co się wyczynia we współczesnym świecie są bladziutkie.
Brakuje zapewne Panu odwagi,żeby to odkryć.

Trzeba podważyć wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da. Tadeusz Kotarbiński ,, Traktat o dobrej robocie"
23-05-2021 20:41 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Umysłowy ignorant,tak jak Pan, nie wie kto jest Wielką Nierządnicą?
>Ja jednak wiem.
Skoro nie te które wymieniłem, to już tylko pozostaje Kaja Godek ewentualnie Ordo Iuris.
Ps
Nie jestem żadnym qrwa Panem, ani innym świętym.
Henryk.K (2246 punktów)
>>Umysłowy ignorant,tak jak Pan, nie wie kto jest Wielką Nierządnicą?
>>Ja jednak wiem.
>Skoro nie te które wymieniłem, to już tylko pozostaje Kaja Godek ewentualnie Ordo Iuris.
>Ps
>Nie jestem żadnym qrwa Panem, ani innym świętym.
>

Z formy Pańskiej wypowiedzi w sposób jednoznaczny wynika, iż nie jest Pan żadnym świętym.
Pan bez zmian. Taki zwrot grzecznościowy w naszej kulturze.

Trzeba podważyć wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da. Tadeusz Kotarbiński ,, Traktat o dobrej robocie"
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przyjmuje Pan stare poglądy protestantów, którzy poza nienawiścią do KK nie potrafią uczynić jednego kroku do przodu.

Pomijając organizacje KK, ten jednak opiera się na idei Pana w niebie i pan jako zwolennik KK musi mieć jakiś stosunek do tej idei.

Co pan sądzi o idei Pana w niebie?
Henryk.K (2246 punktów)
>>Przyjmuje Pan stare poglądy protestantów, którzy poza nienawiścią do KK nie potrafią uczynić jednego kroku do przodu.
>Pomijając organizacje KK, ten jednak opiera się na idei Pana w niebie i pan jako zwolennik KK musi mieć jakiś stosunek do tej idei.
>Co pan sądzi o idei Pana w niebie?

Jeśliby nie istniał Bóg, który mieszka w Niebie, to chrześcijaństwo i judaizm nie miałyby sensu.
Zrównałyby się z wszystkimi pogańskimi religiami oraz z ateistami.


Trzeba podważyć wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da. Tadeusz Kotarbiński ,, Traktat o dobrej robocie"
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Co pan sądzi o idei Pana w niebie?
> Jeśliby nie istniał Bóg, który mieszka w Niebie, to chrześcijaństwo i judaizm nie miałyby sensu.
>Zrównałyby się z wszystkimi pogańskimi religiami oraz z ateistami.

Niekoniecznie, bo kazda religia ma inny zestaw norm społecznych, niezależnych od Panów w niebach, każda więc generowac będzie właściwa sobie organizacje.

Jedna organizacja społeczna będzie bardziej efektywna inna mniej. Zatem również bez "dziadka Mroza" w niebie jest różnica.
Berzerac (5671 punktów)
>Chiński łazik na Marsie dał radę zjechać z platformy na której wylądował. Sukces!
>To kraj ateistyczny, zarazem kraj który zadeklarował wyzerowanie emisji CO2, zarazem kraj który
>skutecznie wymusza model rodziny 2+2 co jest absolutnie niezbędne zdaniem uczonych we wszystkich
>krajach świata

I kraj, któremu zawdzięczamy Covid.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Religie szkodą światu.

Za religię można uznać każdą dominującą ideę społeczną.

Tzw "chiński komunizm" czy "amerykański kapitalizm" są w gruncie rzeczy religiami. Co prawda w centrum tych religii nie stoi mityczny "dziadek Mróz", król i sędzia ostateczny ale kwestie "dobra i zła" są w nich fundamentalne.

Naukowcy twierdzą to w co wierzą co ma często związek z aktualnie panującą moda do czasu, aż nie zmienia zdania.

Czy model rodziny 2+2 jest uniwersalnie dobry?
Raczej aktualnie panuje taka moda.

Przez twoje wpisy bardzo wyraźnie przebija się twój emocjonalny stosunek do kościoła rzymskokatolickiego. Zauważ, że twoje emocje czynią ten kościół ważnym.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Za religię można uznać każdą dominującą ideę społeczną.
>Tzw "chiński komunizm" czy "amerykański kapitalizm" są w gruncie rzeczy religiami[...] kwestie "dobra i zła" są w nich fundamentalne.
Jeśli w tych dotyczących różnych sfer społecznego funkcjonowania systemach tylko etykę widzisz, to powinieneś twierdzić, że oba rodzaje systemów są etykami, ale jeśli widzisz, że zawierają coś ponad etykę, no to właśnie w tym czymś powinieneś się dokopać przyczyny podziału na systemy gospodarcze i systemy wierzeń; mające wspólną cechę, nie znaczy takie samo.

cr
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>Tzw "chiński komunizm" czy "amerykański kapitalizm" są w gruncie rzeczy religiami. Co prawda w centrum tych religii nie stoi mityczny "dziadek Mróz", król i sędzia ostateczny ale kwestie "dobra i zła" są w nich fundamentalne.

Tylko Chińczycy potrafią dobrze pracować a cwani Amerykanie z Brytyjczykami dobrze kraść i mordować.
Chińczycy się dorobili więc muszą bronić swojego dorobku. Amerykanie mają departament "OBRONY" USA a ich polityka "obronna" polega na OKRADANIU tych co coś mają. Można ukraść: wybitnych naukowców, złoża surowców, wyszkoloną kadrę np. lekarzy a pieniądze na to czerpać ze sprzedaży uzbrojenia i lichwy.
Współczesny, następca Francisa Drake kilka dni temu wypłynął z Londynu lotniskowcem, który powinien nazywać się Pelican, w towarzystwie korsarzy z Ameryki i Holandii w rejs po łupy do Chin.
Zobaczymy czy Chińczycy się przestraszą i zgodzą się im płacić haracz za tzw. bezpieczeństwo.
Bo jak Chińczycy się postawią to będziemy musieli im też wypowiedzieć wojnę zgodnie z podpisanymi traktami, w OBRONIE NASZEGO SOJUSZNIKA.

>
>Czy model rodziny 2+2 jest uniwersalnie dobry?
>Raczej aktualnie panuje taka moda.

Nie moda a konieczność ekonomiczna i zdziecinnienie społeczeństwa.
alsor (3283 punktów)
>Chiński łazik na Marsie dał radę zjechać z platformy na której wylądował. Sukces!
>To kraj ateistyczny, zarazem kraj który zadeklarował wyzerowanie emisji CO2, zarazem kraj który
>skutecznie wymusza model rodziny 2+2 co jest absolutnie niezbędne zdaniem uczonych

Ta... zatem po co latać w kosmos?
Najwyraźniej ten wielki plan uczonych polega na dożyciu swojego w dobrych warunkach, tu i teraz - nie planują żadnego rozwoju ani postępu.

sami chcą się jedyni nażreć do syta i zgnić tu na zawsze, wraz z resztą świata - świetny plan!

Wiesz ilu ludzi potrzeba żeby zaludnić ten kosmos?
Biliony!

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365