Racjonalista - Strona głównaDo treści
skąd wstyd

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
31-05-2021 10:33okragly (21676 punktów)skąd wstyd
dzieci biegaja gołe bezwstydne, niewinnie, są z raju,
w razie śmierci, pójdą prosto do nieba.
skąd wstyd?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)dziateczki niewinne
>dzieci biegaja gołe bezwstydne, niewinnie, są z raju,
>w razie śmierci, pójdą prosto do nieba.
>skąd wstyd?

Do jakiego "nieba"?
31-05-2021 11:11 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)Odp: dziateczki niewinne
>>dzieci biegaja gołe bezwstydne, niewinnie, są z raju,
>>w razie śmierci, pójdą prosto do nieba.
>>skąd wstyd?
>Do jakiego "nieba"?
jakbyś wędrował nago po łonie natury, wiedziałbyś,
inaczej to profanacja,
Arminius (25555 punktów)boso po rosie

>jakbyś wędrował nago po łonie natury, wiedziałbyś,
>inaczej to profanacja,

Zdarza mi się czasem wędrować boso po "łonie natury". To rodzaj masażu stóp oraz hartowania ducha i ciała. Co do dziatek jak umierają, materia ich ciała ulega rozkładowi na czynniki pierwsze i później jest "resajklingowana" przez przyrodę. Stąd koncept spopielania ciał a potem rozrzucania popiołów po łąkach czy lasach jest osobliwie piękny - bo później ci którzy odeszli są obecni w liściach drzew, płatkach kwiatów czy źdźbłach traw.
romaro (25211 punktów)Odp: dziateczki niewinne
>>Do jakiego "nieba"?
Do tego co bez nie przelatują ptaki.
Łono natury zaś, to miejsce gdzie przelotnie odpoczywają

>jakbyś wędrował nago po łonie natury, wiedziałbyś,inaczej to profanacja,
Bo dla ludzi łono natury jest w centrum miasta. Nie kazdy ma odwagę na nagusa gonić po parku.
31-05-2021 17:18 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Do jakiego "nieba"?
>Do tego co bez nie przelatują ptaki.
>Łono natury zaś, to miejsce gdzie przelotnie odpoczywają
łono jako gniazdo

>>jakbyś wędrował nago po łonie natury, wiedziałbyś,inaczej to profanacja,
>Bo dla ludzi łono natury jest w centrum miasta. Nie kazdy ma odwagę na nagusa gonić po parku.
by wsadzili do więzienia
w raju czuli sie nago jak wychodzili bez nakrycia głowy (nie nosili opaski biodrowej)

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365