 |
Czym jest system operacyjny? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 13-06-2021 01:00 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Czym jest system operacyjny? | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Wenancjusz (16441 punktów) | |
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Czyli hamerlikowego p*****lenia ciąg dalszy. Spadaj.
Czy ty nie potrafisz z kulturą odpowiedzieć na pytanie?
Jak sądzisz, gdzie ty jesteś, że się tak zachowujesz?
Sądzisz, że wszystko ci wolno? Że, wszystko jest dla ciebie? Że, jak zechcesz, to możesz przyjść i komuś narobić na stół przy obiedzie?
Zdabadz chamie trochę kultury, bo tu nie Jarmark Europa, tu nie obowiązują standardy szczytu waszych możliwości.
Odpowiadaj mi z kulturą albo lepiej zamilcz!
|
|
1 na 1 | Michał Dziedzic (188 punktów) | |
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Znalazłem coś, co lepiej wyjaśnia ten temat. Wydaje mi się, że znakomicie uzasadnia większość, a może wszystkie twoje teorie.Tu piszą o ego tak: > Ta część osobowości decyduje o przystąpieniu do działania, które popędy i w jaki sposób zostaną zaspokojone,pl.m.wikipedia.org/wiki/EgoCo ta kobieta ma na myśli mówiac o wyzwoleniu się po upadku struktury ego? To, że przestaniesz zaspokajac się i idziesz do gleby? A to ja dziękuję za takie wyzwolenie
|
|
| romaro (25211 punktów) | > Chciałbym zaproponować pewne spostrzeżenia z tego filmu:> - pierwsze rozróżniające białe od czarnego - strumień od przewodu> - drugie rozróżniające niską częstotliwość od wysokiej - prosty system od złożonego.Skrzydłami owadów poruszają mięśnie w dwojaki sposób: bezpośrednio i pośrednio. W pierwszym wypadku mięśnie przyczepione są wprost do nasady skrzydeł, w drugim natomiast grupa mięśni grzbietowo - brzusznych powoduje spłaszczenie ścian tułowia, przez co skrzydła podnoszą się do góry. Można śmiało powiedzieć, że muchę napędzają dwa systemy operacyjne... Co ja q**a będę tłumaczył jak działają. youtu.be/-8uedG1fs2Q
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > >Chciałbym zaproponować pewne spostrzeżenia z tego filmu:> >- pierwsze rozróżniające białe od czarnego - strumień od przewodu> >- drugie rozróżniające niską częstotliwość od wysokiej - prosty system od złożonego.> Skrzydłami owadów poruszają mięśnie w dwojaki sposób: bezpośrednio i pośrednio. W pierwszym wypadku mięśnie przyczepione są wprost do nasady skrzydeł, w drugim natomiast grupa mięśni grzbietowo - brzusznych powoduje spłaszczenie ścian tułowia, przez co skrzydła podnoszą się do góry. Można śmiało powiedzieć, że muchę napędzają dwa systemy operacyjne... Co ja q**a będę tłumaczył jak działają.> youtu.be/-8uedG1fs2QNo tak ale te systemy/strumienie muszą być związane inaczej mucha nigdzie nie poleci. A do związania dwóch systemów/strumieni potrzeba wspólnego przewodu. sjp.pwn.pl/sjp/;2523511Tu mamy taki przykład sprzężonych układów materii gdzie ruch jednego jest związany z ruchem drugiego. pl.m.wikipedia.org/wiki/TelegrafAle jak się właściwie określa związek czynności dwóch układów materii? Aaaa już sobie przypomniałem, przecież to jest splatanie. pl.m.wikipedia.org/wiki/Stan_splątanyTak se tylko gadam do siebie, bo i tak to nikogo nie obchodzi  Świat nie widzi tego, że hardware jest materią a software jest ruchem, choć przez kilka lat pokazuje to paluchem. A czy Ty rozpoznajesz, że software jest ruchem? Czy dostrzegasz, że procesor Intel jest materią i występuje w przestrzeni natomiast proces Windows jest ruchem i występuje w czasie? Nie żartuję. Piszę śmiertelnie poważnie  Wszelkie oprogramowanie to falowy system ruchu. Wszelki osprzęt to cząsteczkowy układ materii. Podział na software i hardware ma swoje źródło w dualnej postaci energii ruchu i materii.
|
|
|  | 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | > >>Chciałbym zaproponować pewne spostrzeżenia z tego filmu:> >>- pierwsze rozróżniające białe od czarnego - strumień od przewodu> >>- drugie rozróżniające niską częstotliwość od wysokiej - prosty system od złożonego.> >Skrzydłami owadów poruszają mięśnie w dwojaki sposób: bezpośrednio i pośrednio. W pierwszym wypadku mięśnie przyczepione są wprost do nasady skrzydeł, w drugim natomiast grupa mięśni grzbietowo - brzusznych powoduje spłaszczenie ścian tułowia, przez co skrzydła podnoszą się do góry. Można śmiało powiedzieć, że muchę napędzają dwa systemy operacyjne... Co ja q**a będę tłumaczył jak działają.> >youtu.be/-8uedG1fs2Q> No tak ale te systemy/strumienie muszą być związane inaczej mucha nigdzie nie poleci.> A do związania dwóch systemów/strumieni potrzeba wspólnego przewodu.> sjp.pwn.pl/sjp/;2523511> Tu mamy taki przykład sprzężonych układów materii gdzie ruch jednego jest związany z ruchem drugiego.> pl.m.wikipedia.org/wiki/Telegraf> Ale jak się właściwie określa związek czynności dwóch układów materii?Ty idioto pierwej wyjaśnij co to jest układ materii. Potem wyjaśnij jak widzisz dwa niezależne układy materii. Wyjaśnij więc co widzisz jako strumień w przewodzie i w ogóle o co chodzi. > Aaaa już sobie przypomniałem, przecież to jest splatanie.> pl.m.wikipedia.org/wiki/Stan_splątany> Tak se tylko gadam do siebie, bo i tak to nikogo nie obchodzi  Czy trzeba tyle pisania by to stwierdzić? > Świat nie widzi tego, że hardware jest materią a software jest ruchem, choć przez kilka lat pokazuje to paluchem.> A czy Ty rozpoznajesz, że software jest ruchem?> Czy dostrzegasz, że procesor Intel jest materią i występuje w przestrzeni natomiast proces Windows jest ruchem i występuje w czasie?> Nie żartuję. Piszę śmiertelnie poważnie  > Wszelkie oprogramowanie to falowy system ruchu. Wszelki osprzęt to cząsteczkowy układ materii.> Podział na software i hardware ma swoje źródło w dualnej postaci energii ruchu i materii.Co ma w końcu tą energię? Ruch czy materia? No co za piękny bełkot na "Racjonaliście". Gdzie moderator? Poszedł pewnie na wódkę, bo nie reaguje na trolle. Co Ty znów p*****lisz bez sensu? Co z tego Twojego p*****lenia wynika? Nic, tylko kurz na tym forum robisz. I Ty chcesz/ żądasz szacunku dla siebie i swojej wartości? No to składam pokłon idiotyzmowi. Nie jesteś godzien! Seans idioty więc za chwilę będzie. Będzie z pięć postów nie wiadomo o czym. Jak Ty idioto nic nie rozumiesz. Po prostu bredzisz.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Co ma w końcu tą energię? Ruch czy materia?
Ruch i materia to dwupostaciowa energia.
"ma" to relacja podporządkowania a tu mamy tożsamość.
Energia to ruch i materia.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >wyjaśnij co to jest układ materii.
Za układ materii należy uznać każdy zbiór ciał związany wspólnym/łącznym polem oporu, przejawiającym łączny/wspólny środek i wspólną/łączna granicę.
Za układ materii należy uznać wszystko w przestrzeni dla czego potrafisz ustalić środek i granicę.
W uzupełnieniu postaci energii powinniśmy powiedzieć także o systemie ruchu.
Za system ruchu należy uznać każdy zbiór czynnosci związany wspólnym/łącznym polem siły, przejawiajacym wspólny/łączny moment, który można określić jako przełom fazowy i wspólną/łączna granicę.
Za system ruchu należy uznać wszystko w czasie dla czego potrafisz ustalić wspólny moment określony jako ekstremum oraz wspólny początek i koniec.
Doskonale wiem, że moja odpowiedź zupełnie zignorujesz i dlatego prawdopodobnie nie odpowiadam tobie lecz sobie samemu.
|
|
| |  | 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | > Co Ty znów p*****lisz bez sensu? Co z tego Twojego p*****lenia wynika? > Nic, tylko kurz na tym forum robisz.
To nie jest do końca prawda. Wyciąga z ciebie emocje, miesiąc za miesiącem. Tym się żywi typowy troll.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
|
|
| | |  | 2 na 2 | uxbridge (5980 punktów) | >> Co Ty znów p*****lisz bez sensu? Co z tego Twojego p*****lenia wynika? >> Nic, tylko kurz na tym forum robisz. >To nie jest do końca prawda. Wyciąga z ciebie emocje, miesiąc za miesiącem. >Tym się żywi typowy troll. On żebrze o jakiekolwiek zainteresowanie. Nawet negatywne. To głeboko skrzywiony, samotny człowiek. Ale my nie jesteśmy tu od tego aby go diagnozować czy leczyć. Powinien udać się po pomoc do specjalisty. Odpowiadając, dyskutując, tylko to utrudniamy. Szkodzimy mu. Tym bardziej, że jego problem może potencjalnie zmienić sie w coś niebezpiecznego. Dla niego, ale przede wszystkim dla innych.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|