Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dostęp do aborcji jest prawem człowieka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
25-06-2021 14:37romaro (25211 punktów)Dostęp do aborcji jest prawem człowieka
"Parlament Europejski przegłosował rezolucję w kwestii praw dotyczących "zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego" kobiet, w tym prawa do aborcji. Rezolucja stwierdza, że, "legalny i bezpieczny dostęp do aborcji, nowoczesnej antykoncepcji, leczenia bezpłodności i opieki położniczej są prawami człowieka, których nie można naruszać"

Rezolucja - na miarę XXI wieku - jak najbardziej słuszna. Obawiam się, że przybędzie zwolenników wyjścia z Unii i to nie tylko w Polsce. Zwolennicy Polexitu dostali mocny argument za wyjściem. Od teraz będą największymi orędownikami życia nienarodzonego.

wiadomosci(*)leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>"Parlament Europejski przegłosował rezolucję w kwestii praw dotyczących "zdrowia seksualnego i
>reprodukcyjnego" kobiet, w tym prawa do aborcji. Rezolucja stwierdza, że, "legalny i bezpieczny
>dostęp do aborcji, nowoczesnej antykoncepcji, leczenia bezpłodności i opieki położniczej są prawami
>człowieka, których nie można naruszać"
>Rezolucja - na miarę XXI wieku - jak najbardziej słuszna. Obawiam się, że przybędzie zwolenników
>wyjścia z Unii i to nie tylko w Polsce. Zwolennicy Polexitu dostali mocny argument za wyjściem. Od
>teraz będą największymi orędownikami życia nienarodzonego.
>

Powinni jeszcze sex wciągnąć do dyscyplin sportowych.
zeniu73 (6483 punktów)
Polska powinna wyjść z Unii, zabronić całkowicie aborcji, w szkołach uczyć tylko religii i po parunastu latach będziemy mieć 80 milionów Polaków.

Trzeba by tylko jeszcze zakazać domów dziecka (żeby matki Polki inkubatorki) nie mogły oddawać niechcianych dzieci i po problemie. Dwa, trzy pokolenia i coś takiego jak niechciane dziecko nie będzie w katolockiej Polsce znane.

Trochę wiary w boga i świeckich nakazów i zakazów (bo boskie katolicy mają w dupie) i będzie bosko.
okragly (21676 punktów)
> "legalny i bezpieczny dostęp do aborcji
w raju nie było aborcji
> nowoczesnej antykoncepcji
też nie było, kobiety rodziły co 7 lat
>leczenia bezpłodności i opieki położniczej są prawami człowieka, których nie można naruszać"
to było w raju
>Rezolucja - na miarę XXI wieku - jak najbardziej słuszna.
nie bylbym taki pewny

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365