Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przyszły wygląd ludzi

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
06-07-2021 15:58MaxGolonko3 (3459 punktów)Przyszły wygląd ludzi
Według Biblii człowiek (i Jezus) są na podobieństwo jakiegoś boga dlatego taki temat nigdy nie pojawi się na religii, w kościele czy pro-religijnej uczelni czy medium. Podkopałby może wiarę u jakiegoś słuchacza a to nie pasuje i tym księżom którzy potrzebują kasy na prezenty dla zdobywanych przez nich 16-toletnich ministrantów, którym wbijają bezkarnie penisy w odbyty co powoduje potem (w znaczącym % przypadków) raka odbytu według nauki (taki jest niekiedy skutek biernego seksu analnego).

Doniesienie uzmysławia nam jak smutna jest dola każdego gatunku na Ziemi (i zapewne w kosmosie).
Jeśli nawet potomkowie przeżyją to będą wyglądać kolosalnie inaczej.

Może tylko homo sapiens, z racji ogromnej mobilności (samoloty, statki oceaniczne)
i permanentnego krzyżowania się (np znam Polaków co sprowadzili sobie małżonkę z Tajlandii i doczekali dzieci),
mając tak liczną populację, silnie wyrównując geny wszystkich, zminimalizuje znaczące zmiany wyglądu
i zahibernowany kosmonauta, wracając po podróży w okolicach czarnej dziury, nie wzdrygnie się na widok przyszłych post-ludzi.

Ale jest i powód do radości. Polak potrafi! Wieś Kocury na ustach świata!

Polscy naukowcy dokonali niezwykłego odkrycia w Kocurach w woj. opolskim nowego gatunku prehistorycznego gada.

Na dosyć niedużej głębokości, pod ściółką leśną, znajdują się skały,
które mają około 210 mln lat. W tych skałach, dosyć trudnych do obróbki naukowej, udało nam się znaleźć
...
Najważniejszym odkryciem był nowy gatunek aetozaura, nazwanego Kocurypelta silvestris
(co z łaciny oznacza "leśny pancerz z Kocur").
Wyglądały jak skrzyżowanie krokodyla z pancernikiem i dzikiem jednocześnie.

wydarzenia(*)historycznego-gada,nId,5218837

Miłego dnia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365