Racjonalista - Strona głównaDo treści
Naiwne odkrycie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
12-08-2021 05:59Naukowczyni (28 punktów)Naiwne odkrycie
Stawiam hipotezę medyczną, gdyż "nic nad zdrowie". Na nadwagę brzuszną pozytywnie wpływa picie wody mineralnej, ale sodowej, tzn. gazowanej.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Stawiam hipotezę medyczną, gdyż "nic nad zdrowie". Na nadwagę brzuszną pozytywnie wpływa picie wody mineralnej, ale sodowej, tzn. gazowanej.
Czym miałby być ten 'pozytywny wpływ' w obliczu medycznie udowodnionej szkodliwości nadwagi?

cr
Naukowczyni (28 punktów)
>>Stawiam hipotezę medyczną, gdyż "nic nad zdrowie". Na nadwagę brzuszną pozytywnie wpływa picie wody mineralnej, ale sodowej, tzn. gazowanej.
>Czym miałby być ten 'pozytywny wpływ' w obliczu medycznie udowodnionej szkodliwości nadwagi?
>
cr

Bąbelki pomagają zredukować zaparcia.
Naukowczyni (28 punktów)
Bąbelki pomagają zredukować zaparcia
14-08-2021 07:22 
 Ocena 1 na 1
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>
>Bąbelki pomagają zredukować zaparcia.
>

I ratują ludzkość przed globalnym ociepleniem.
Rozpuszczony w wodzie CO2 zmniejsza jego ilość w atmosferze.
Unia powinna dawać dotacje tym co gazują wodę.
okragly (21676 punktów)
>Stawiam hipotezę medyczną, gdyż "nic nad zdrowie". Na nadwagę brzuszną pozytywnie wpływa picie wody mineralnej, ale sodowej, tzn. gazowanej.
zawsze wolałem wodę gazowaną, organizm wie co dobre, choć to podejrzane, w raju nie było wody sodowej, skąd więc taki wybór? może woda źródlana jest wzbogacana dwutlenkiem węgla naturalnie? na pewno jest orzeźwiająca jak gazowana
czemu dietetycy przestrzegają przed piciem wody sodowanej?
14-08-2021 07:30 
 Ocena 1 na 1
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>czemu dietetycy przestrzegają przed piciem wody sodowanej?

Bo dietetycy tak naprawdę to zajmują się odchudzaniem i wydaje im się, że rozprężający się dwutlenek węgla będzie pogrubiał ich klienta.
14-08-2021 10:29 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>zawsze wolałem wodę gazowaną, organizm wie co dobre,
Organizm i umysł, bo woda gazowana ma w sobie taki paradoks, że gazowana zdaje się bardziej mokrą, no a paradoksy są fajne.

cr
14-08-2021 10:59 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>zawsze wolałem wodę gazowaną, organizm wie co dobre,
> paradoksy są fajne.
tak jak sraczka ktora jest rzadko i często
14-08-2021 11:03 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>> paradoksy są fajne.
>tak jak sraczka ktora jest rzadko i często
Albo żul jadący tramwajem, wskutek czego tramwaj jedzie nim.


cr
Naukowczyni (28 punktów)
Trzeba zapytać lekarzy
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Trzeba zapytać lekarzy
Ale których, tych, którzy twierdzą, że powinno się spać po obiedzie, czy tych, wg których nie powinno się jeść przed snem?


cr
14-08-2021 22:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Trzeba zapytać lekarzy
>Ale których, tych, którzy twierdzą, że powinno się spać po obiedzie, czy tych, wg których nie powinno się jeść przed snem?
trzeba zapytać raj (najlepszy lekarz i nie tylko), tam spali po obiedzie.
i nie jedli po zapadnięciu zmroku
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>Trzeba zapytać lekarzy
>Ale których, tych, którzy twierdzą, że powinno się spać po obiedzie, czy tych, wg których nie >powinno się jeść przed snem?
>

Kiedyś proponowałem, żeby pytać lekarzy jaką polecili by nam przeczyatć książkę.
Żądać wydania na przepisaną chemię ulotek DLA LEKARZA.
Naukowczyni (28 punktów)
Nasuwa się oczywisty wniosek jak się czyta te wypowiedzi - trzeba się napić

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365