Co sądzicie o modzie na prostowanie zębów?
Rozumiem jeśli ktoś ma bardzo krzywe ale bez przesady. To może zmienić wygląd twarzy w niepożądanym kierunku. Poza tym, pozbywamy się naszej wyjątkowości. To samo z wybielaniem. Nic tylko zostać stomatologiem... a moda niewątpliwie przywędrowała do nas z Ameryki.
Skojarzenie z kotem z "Alicji w Krainie Czarów" jest nieodparte. Ostatni znikał jego "grin" - uśmiech od ucha do ucha. Mógłby nawet nie znikać, tak czy siak ten wyszczerzony uśmieszek tylko widać - przyćmiewa on kota i określa go zarazem. Tak samo z ludźmi.
Mam na myśli nienaturalnie biały, szeroki uśmiech - tak że "bije" po oczach. Masz ładne oczy, nos, kości policzkowe? Nie daj ich przyćmić "grinem" rodem z powieści dla dzieci, gdzie wszystko jest absurdalne. Nie daj określić się matematycznie xD |