 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-08-2021 13:32 | okragly (21676 punktów) | symbolem Polski
2 na 2 | symbolem władców, panstw sa lwy, sokoly, orly, a symbolem Polski, proponuje mrówki
rewolucja rolnicza to 12 tys. lat temu, mrówki wyprzedziły nas o kilkanaście milionów Mrowisko to organizm, znane są z budowy mostów, hodowli grzybów, opieki nad mszycami (w zamian "doją" je, pobierając cukrową spadź) Znane z roznoszenia nasion roślin, a także nawożenia ich swoimi odchodami. Stawiane za wzór pracowitości i pracy zespołowej ale ciągle zapracowanych jest 3% Nic nigdy nie robiła 25% Reszta zachowywała równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Na wojnie też dbają o swoich rannych
Pojedyncza mrówka nic nie znaczy, milion tworzy inteligentny organizm o niezbadanej kreatywności i możliwościach, ma mocno rozwinięty instynkt socjalny i poczucie przynależności państwowej Potężny organizm o bezwarunkowym zmyśle społecznym i wielkim poczuciu koleżeństwa. Mrówki są wszędzie ważą tyle co 7.5 miliarda ludzi Państwa mrówek liczą po kilka milionów Nie są mięsożercami, a zjadają więcej mięsa, niż wszystkie drapieżniki razem, są w stałym kontakcie ze sobą i wiedzą, co robią inne we wspólnym państwie i to bez szkoly, papieży, biskupów, kaplanow, generałow, kierowników, filozofów, prezesów, patoelit, po prostu raj bardzo dlugo żyją w klimatyzowanych pomieszczeniach, nawet 30 lat, może w raju faktycznie żyliśmy 1000 lat | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | DyktaFon (9281 punktów) | >symbolem władców, panstw sa lwy, sokoly, orly, a symbolem Polski, proponuje mrówki >rewolucja rolnicza to 12 tys. lat temu, mrówki wyprzedziły nas o kilkanaście milionów Mrowisko to >organizm, znane są z budowy mostów, hodowli grzybów, opieki nad mszycami (w zamian "doją" je, >pobierając cukrową spadź) Znane z roznoszenia nasion roślin, a także nawożenia ich swoimi odchodami. >Stawiane za wzór pracowitości i pracy zespołowej ale ciągle zapracowanych jest 3% Nic nigdy nie >robiła 25% Reszta zachowywała równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Na wojnie też dbają o swoich >rannych > Pojedyncza mrówka nic nie znaczy, milion tworzy inteligentny organizm o niezbadanej kreatywności i >możliwościach, ma mocno rozwinięty instynkt socjalny i poczucie przynależności państwowej Potężny >organizm o bezwarunkowym zmyśle społecznym i wielkim poczuciu koleżeństwa. Mrówki są wszędzie ważą >tyle co 7.5 miliarda ludzi Państwa mrówek liczą po kilka milionów Nie są mięsożercami, a zjadają >więcej mięsa, niż wszystkie drapieżniki razem, są w stałym kontakcie ze sobą i wiedzą, co robią inne >we wspólnym państwie i to bez szkoly, papieży, biskupów, kaplanow, generałow, kierowników, >filozofów, prezesów, patoelit, po prostu raj >bardzo dlugo żyją w klimatyzowanych pomieszczeniach, nawet 30 lat, może w raju faktycznie żyliśmy >1000 lat
Puśćmy wodze fantazji...
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>symbolem władców, panstw sa lwy, sokoly, orly, a symbolem Polski, proponuje mrówki [...] >Puśćmy wodze fantazji... na prawdę są glupie, nie wymyślily prawa, sądów, policji a jak taka zlapie covid to sie samoizoluje, resztę swojego życia dobrowolnie spędzają na zewnątrz, na niebezpiecznych misjach, nie chcąc zarazić innych
w Islamie -muzułmanin ma zakaz zabijania mrówek i pszczół. Jednym z dziesięciu zwierząt zabranych przez Mahometa do raju jest mrówka
są grzybiarki mają w mrowisku grzyby, które nawożą liśćmi. Inne stosują niewolnictwo, uprowadzają spokojniejszym mrówkom poczwarki, a mrówki, które się z nich wylęgają, akceptują swój los, bo innego nie znają.
|
|
 | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >Puśćmy wodze fantazji... ... albo bąka.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>Puśćmy wodze fantazji... >... albo bąka. mrówki nie uznaja Darwina i jego nauk o nieustającej walce, rywalizacji, uważają wspólpracę za istotę mrowiska mają 3 zasady 1)Nie rywalizuj. Jeśli rywalizujesz, nie masz przyjaciół, masz rywali. W rywalizacji są wygrani i przegrani. 2)Postaw na inspirację. Inspiruj się dokonaniami innych mrówek, inspiruj innych własnymi dokonaniami. W ten sposób wszyscy się wzajemnie wzbogacamy, wzrasta obfitość i nikt nie jest przegrany. 3)nie walcz. Tam gdzie sie walczy są ofiary, przegrani, przegrywa mrowisko. W nim nie ma miejsca na wygranych i przegranych, wszystkie mrówki muszą być wygranymi.
ale przyszedł Balcerowicz i powiedział, Darwin to prawda objawiona liberalizmu, bez ofiar na ołtarzu kapitału się nie obejdzie, słabi niech zdychają, i mamy ogrom rodaków "gnije" jako bezdomni w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji, Hiszpanii, USA, Włoszech, Austrii, gdzie ich niema? na Białorusi? czy tam są nasi bezdomni rodacy? to dlatego prowadzimy z nimi wojnę hybrydową , bo nie maja balcerowiczyzmu- indywidualizmu, wolności i wlasności?
|
|
| |  | 1 na 1 | qwery (2864 punktów) | >>>Puśćmy wodze fantazji... >>... albo bąka. >mrówki nie uznaja Darwina i jego nauk o nieustającej walce, rywalizacji, uważają wspólpracę za istotę mrowiska > mają 3 zasady >1)Nie rywalizuj. Jeśli rywalizujesz, nie masz przyjaciół, masz rywali. W rywalizacji są wygrani i przegrani. >2)Postaw na inspirację. Inspiruj się dokonaniami innych mrówek, inspiruj innych własnymi dokonaniami. W ten sposób wszyscy się wzajemnie wzbogacamy, wzrasta obfitość i nikt nie jest przegrany. >3)nie walcz. Tam gdzie sie walczy są ofiary, przegrani, przegrywa mrowisko. W nim nie ma miejsca na wygranych i przegranych, wszystkie mrówki muszą być wygranymi. >ale przyszedł Balcerowicz i powiedział, Darwin to prawda objawiona liberalizmu, bez ofiar na ołtarzu kapitału się nie obejdzie, słabi niech zdychają, i mamy ogrom rodaków "gnije" jako bezdomni w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji, Hiszpanii, USA, Włoszech, Austrii, gdzie ich niema? na Białorusi? czy tam są nasi bezdomni rodacy? to dlatego prowadzimy z nimi wojnę hybrydową , bo nie maja balcerowiczyzmu- indywidualizmu, wolności i wlasności? >
Problem w tym ze nie jestesmy mrowkami czy pszczołami. Kazdy ma inne DNA i siłą biologi chce je popagowac (narazie dobrobyt czy maly poziom zagrozeń oslabia te chęci). Balcerowicz nic tu nie winien.
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>>Puśćmy wodze fantazji... >>>... albo bąka. >>mrówki nie uznaja Darwina i jego nauk o nieustającej walce, rywalizacji, uważają wspólpracę za istotę mrowiska >> mają 3 zasady >>1)Nie rywalizuj. Jeśli rywalizujesz, nie masz przyjaciół, masz rywali. W rywalizacji są wygrani i przegrani. >>2)Postaw na inspirację. Inspiruj się dokonaniami innych mrówek, inspiruj innych własnymi dokonaniami. W ten sposób wszyscy się wzajemnie wzbogacamy, wzrasta obfitość i nikt nie jest przegrany. >>3)nie walcz. Tam gdzie sie walczy są ofiary, przegrani, przegrywa mrowisko. W nim nie ma miejsca na wygranych i przegranych, wszystkie mrówki muszą być wygranymi. >>ale przyszedł Balcerowicz i powiedział, Darwin to prawda objawiona liberalizmu, bez ofiar na ołtarzu kapitału się nie obejdzie, słabi niech zdychają, i mamy ogrom rodaków "gnije" jako bezdomni w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji, Hiszpanii, USA, Włoszech, Austrii, gdzie ich niema? na Białorusi? czy tam są nasi bezdomni rodacy? to dlatego prowadzimy z nimi wojnę hybrydową , bo nie maja balcerowiczyzmu- indywidualizmu, wolności i wlasności? >> >Problem w tym ze nie jestesmy mrowkami czy pszczołami. a kim jesteśmy? ssakami?- NIE (skarmiamy niemowlaki paszą z Niemiec) -stadnymi? NIE (opisz swoje stado) -terytorialnymi? NIE (opisz swoje terytorium) kim jesteśmy? >nie jestesmy mrowkami czy pszczołami. Kazdy ma inne DNA i siłą biologi chce je popagowac (narazie dobrobyt czy maly poziom zagrozeń oslabia te chęci). w raju byliśmy mrówkami, to nas wydźwignęło ze stanu zwierzęcego, np zaczeliśmy "mówic" jak pszczoły, żyliśmy bez hierarchii, równi, solidarni w matriarchacie, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego, braterstwo (siostrzeństwo) >Balcerowicz nic tu nie winien. winien, że nie ma nas, jesteśmy jak przed 2wś, nasze ulice, wasze kamienice (wtedy Żydów dziś zagraniczne). Liberalizm balcerowiczowski jest antyludzki, anty mrówkowski, anty pszczeli (indywidualizm, wolność, wlasność) Mrówki, pszczoly by nie pozwolily żeby inne pszczoly (mrówki) w ich mrowisku/ ulu sie szarogesily, wysysaly soki z ich roju, chyba że niewolne
|
|
1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | paradiso? | >symbolem władców, panstw sa lwy, sokoly, orly, a symbolem Polski, proponuje mrówki >rewolucja rolnicza to 12 tys. lat temu, mrówki wyprzedziły nas o kilkanaście milionów Mrowisko to >organizm, znane są z budowy mostów, hodowli grzybów, opieki nad mszycami (w zamian "doją" je, >pobierając cukrową spadź) Znane z roznoszenia nasion roślin, a także nawożenia ich swoimi odchodami. >Stawiane za wzór pracowitości i pracy zespołowej ale ciągle zapracowanych jest 3% Nic nigdy nie >robiła 25% Reszta zachowywała równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Na wojnie też dbają o swoich >rannych > Pojedyncza mrówka nic nie znaczy, milion tworzy inteligentny organizm o niezbadanej kreatywności i >możliwościach, ma mocno rozwinięty instynkt socjalny i poczucie przynależności państwowej Potężny >organizm o bezwarunkowym zmyśle społecznym i wielkim poczuciu koleżeństwa. Mrówki są wszędzie ważą >tyle co 7.5 miliarda ludzi Państwa mrówek liczą po kilka milionów Nie są mięsożercami, a zjadają >więcej mięsa, niż wszystkie drapieżniki razem, są w stałym kontakcie ze sobą i wiedzą, co robią inne >we wspólnym państwie i to bez szkoly, papieży, biskupów, kaplanow, generałow, kierowników, >filozofów, prezesów, patoelit, po prostu raj >bardzo dlugo żyją w klimatyzowanych pomieszczeniach, nawet 30 lat, może w raju faktycznie żyliśmy >1000 lat
Robotnice mrówek stanowiące większość populacji są tak zaharowane, że nie mają czasu, ochoty i możliwości na to żeby się "seksić". Więc coś tu szwankuje z tym paradiso?
|
|
 | | romaro (25211 punktów) | Odp: paradiso? | >Robotnice mrówek stanowiące większość populacji są tak zaharowane, że nie mają czasu, ochoty i możliwości na to żeby się "seksić". Więc coś tu szwankuje z tym paradiso? Słyszałeś o determinacji płci? Co wedlug ciebie to oznacza - pustosłowie? Robotnice mrówek mogą składać niezapłodnione jaja. Wiele gatunków robotnic mrówek posiada dar by się...
|
|
|  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | warunek | >>Robotnice mrówek stanowiące większość populacji są tak zaharowane, że nie mają czasu, ochoty i możliwości na to żeby się "seksić". Więc coś tu szwankuje z tym paradiso? >Słyszałeś o determinacji płci? Co wedlug ciebie to oznacza - pustosłowie? > Robotnice mrówek mogą składać niezapłodnione jaja. Wiele gatunków robotnic mrówek posiada dar by się... > Mogą ale tego nie robią są w zasadzie aseksualnymi robotami - robotnicami. I wszystko jest Ok - pod warunkiem, że ktoś z seksu nie robi warunku sine qua non raju.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: warunek | >>>Robotnice mrówek stanowiące większość populacji są tak zaharowane, że nie mają czasu, ochoty i możliwości na to żeby się "seksić". Więc coś tu szwankuje z tym paradiso? > są robotami - robotnicami. też jesteś robotem, wypełniasz program zapodany przez patoelity, poprzez system wychowania, edukaji, nauki, religii i geografii
|
|
| | |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | o nie jest to raj | >>>>Robotnice mrówek stanowiące większość populacji są tak zaharowane, że nie mają czasu, ochoty i możliwości na to żeby się "seksić". Więc coś tu szwankuje z tym paradiso? >> są robotami - robotnicami. >też jesteś robotem, wypełniasz program zapodany przez patoelity, poprzez system wychowania, edukaji, nauki, religii i geografii.
I nie jest to raj. Więc dlaczego taka sama rzeczywistość "w mrowisku" ma być rajem?
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: o nie jest to raj | >>>>>Robotnice mrówek stanowiące większość populacji są tak zaharowane, że nie mają czasu, ochoty i możliwości na to żeby się "seksić". Więc coś tu szwankuje z tym paradiso? >>> są robotami - robotnicami. >>też jesteś robotem, wypełniasz program zapodany przez patoelity, poprzez system wychowania, edukaji, nauki, religii i geografii. >I nie jest to raj. Więc dlaczego taka sama rzeczywistość "w mrowisku" ma być rajem? bo oni to robią sami z siebie, tak jak Ty wycieczki rowerowe, ale w normalnym życiu (poza urlopem) jesteśmy niewolnikami, wszystko sztucznie wymuszone poprzez np prawo, sądy, policja, praca,.. przymus na każdym kroku, począwszy od przedszkola, szkołe, wychowanie, prace, a jaka hierarchia papież, prymas, kardynał, arcybiskup, biskup, proboszcz, wikary i TY biedna owieczka
|
|
| |  | | romaro (25211 punktów) | Odp: warunek | > Mogą ale tego nie robią są w zasadzie aseksualnymi robotami - robotnicami. To skąd wiadomo, że mogą? Głupie pytanie - oczywiście, że robią. Przy zgaszonym świetle.... Thelytoky (z grecki thēlys "kobieta" i tokos "narodziny") to rodzaj partenogeneza w którym samice są produkowane z niezapłodnionych jaj, podobnie jak mszyce. Tak tylko dla przypomnienia, że nawet świat mrowek jest różnorodny. >I wszystko jest Ok - pod warunkiem, że ktoś z seksu nie robi warunku sine qua non raju I proszę, tylko tutaj nie puść pawia, bo już widzę mdłości dostajesz. Temat znacznie przyjemniejszy niż, twoje ostatnie wątki o kobietach.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | mrowisko | >Robotnice mrówek stanowiące większość populacji są tak zaharowane, że nie mają czasu, ochoty i możliwości na to żeby się "seksić". Więc coś tu szwankuje z tym paradiso? 45% mrówek w ogóle nie pracuje a mimo to ma wszystko to co chce (nie jest bezdomna), mrowisko to matriarchat, tak jak w raju. Jak u nas wprowadza dochód gwarantowany będziemy ewolucyjnie dościgac mrówki tylko jak pozbyc sie patoelit? raka na ciele spolecznym.
|
|
|  | | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: mrowisko | |
|
|  | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | >45% mrówek w ogóle nie pracuje a mimo to ma wszystko to co chce (nie jest bezdomna), mrowisko to matriarchat, tak jak w raju. Jak u nas wprowadza dochód gwarantowany będziemy ewolucyjnie dościgac mrówki. To nie o mrówkach a o pszczołach, ale to i tak jeden diabeł. Wiecie, że gdyby pszczoły zakończyły swe komórki denkiem zupełnie płaskim, musiałyby zużywać na to więcej wosku (chcąc osiągnąć tę samą pojemność), niż przy zastosowaniu naroża o minimalnej powierzchni? Dzięki zdolnościom matematycznym zaoszczędzają około 2% wosku, ściślej: z zaoszczędzonego wosku mogą na każde 54 komórki dobudować jedną. Gdyby ludzie potrafili tak liczyć jak jak mrówki czy pszczoly, to może faktycznie swiat byłby lepszy. Matematyczny geniusz pszczół wzbudza podziw od tysiącleci; mówi o nich Arystoteles i Pliniusz Starszy. Pappus w IV wieku naszej ery pierwszy rozpatruje komórkę pszczelną jako budowę geomtryczną i wykazuje świetne jej zalety pod względem minimalnego obwodu i wypełnienia płaszczyzny bez przerw. Maraldi, astronom paryski, ustala na podstawie obserwacji wielkość kątów rombu na 109°28' i 70°32'. Fizyk Réaumur przypuszczając, że i przy wyborze formy denek pszczoły kierowały się zasadami ekonomii wosku, zaproponował niemieckiemu matematykowi Koenigowi obliczenie, przy jakich proporcjach naroże romboidowe dla jednej i tej samej pojemności daje minimum powierzchni; przy tym Réaumur nie ujawnił Koenigowi wyników obserwacji Maraldiego. Przy pomocy rachunku różniczkowego Koenig obliczył (w roku 1732), że romby takiego naroża powinny mieć kąty 109°26' i 70°34'. Zgodność z odkryciem Maraldiego była już uderzająca. Lecz w cztery lata później MacLaurin wykazał, że Koenig zrobił w swych obliczeniach błąd i że właściwą odpowiedzią na postawione mu zadanie będą wielkości kątów rombowych 109°28' i 70°32'.
|
|
|  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | rezerwy do ciężkiej pracy | > >Robotnice mrówek stanowiące większość populacji są tak zaharowane, że nie mają czasu, ochoty i możliwości na to żeby się "seksić". Więc coś tu szwankuje z tym paradiso?> 45% mrówek w ogóle nie pracuje///To bzdura. To są rezerwy, które pracują, w razie nagłej potrzeby, gdy dostaną taki sygnał. Świadczy to o dobrej organizacji pracy - jak w...Amazonie? www.scienc(*)there-s-a-good-reason-for-that"When the top 20 percent of the most active ants were removed from the workforce, the inactive ants stepped in to fill their ranks over the course of a week, effectively hitting the KPIs of the MIAs. Any modern office manager would be impressed. This is a function the team had hypothesised in its earlier research, and it suggests personnel rearrangements function as a mechanism to ensure there's always a certain proportion of active workers within the colony. "Serving as a replacement workforce is a long-held suspicion about the function of 'lazy' ants," says one of the researchers, Anna Dornhaus, "but it was just an assumption and never had been empirically confirmed." In other tests, when only the inactive ants were taken out of the colony, the ants opted not to allocate individuals to prop up their reserves department. So while the B team is always ready to step things up, that 'job' of being lazy was not considered something that needed bolstering from other, more active jobs around the nest. "This makes sense because without foraging and brood care, workers and brood won't be fed, which will likely incur a large fitness cost to the colony very quickly," the team writes in their paper. "Thus, it seems that colonies do not seek to maintain homeostasis of colony activity in general, but rather that worker replacement depends on the immediate necessity of the task." So, while some of us might pine for the idyllic, leisure-filled life of the lazy ant, it's not an existence without its own compromises: chiefly, being aware that in the eyes of your well-regarded, go-getter colleagues, you're an anonymous, disposable unit of labour."
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | Odp: mrowisko | >> >45% mrówek w ogóle nie pracuje a mimo to ma wszystko to co chce (nie jest bezdomna), mrowisko to >matriarchat, tak jak w raju. Jak u nas wprowadza dochód gwarantowany będziemy ewolucyjnie >dościgac mrówki >tylko jak pozbyc sie patoelit? raka na ciele spolecznym.
Do Polski wciągnięto kolejnego konia trojańskiego. Agent Morawiecki afiszuje się przy nim i robi dobry pijar naszemu okupantowi.
"Morawiecki twierdzi, że amerykański kapitał ufa Polsce. Tę opinię wyraził podczas wmurowania kamienia węgielnego pod fabrykę chipsów koncernu PepsiCo."
Amerykanie umieścili nam bombę z opóźnionym zapłonem. Jak się Polak nażre amerykańskich czipsów to będzie wyglądał jak Amerykanin i chodził non stop po lekarzach. "Polska" medycyna została skolonizowana przez FDA, za kilka lat będą efekty jedzenia amerykańskich czipsów i kosztownego amerykańskiego "leczenia". Amerykańska inwestycja z przyszłością, samonapędzający się biznes okupanta. Polak się cieszy, bo jak mrówki będzie miał robotę 24H. Fabryka czipsów to kolejny element karuzeli do dojenia Polaków. Reżim amerykański dba o polskojezycznego robola ale nie dba o naszą przyszłość. O naszej przyszłości musimy myśleć sami. Pozostaje nam jedynie bojkot, i nie jedzenie czipsów. Jak można świętować budowę przez obcych fabryki, która zniszczy zdrowie Polakom ??
|
|
1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: symbolem Polski | >organizm, znane są z budowy mostów
Często ze swoich ciał, zalewanych np. przez strumyk. Dochodzi dużo bardziej niż u człowieka posunięta zdolność poświęcania się dla społeczności. Do granic życia i śmierci, nawet poza nią.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>organizm, znane są z budowy mostów >Często ze swoich ciał, zalewanych np. przez strumyk. jak się szczepią to plywają jak ponton, i po kolei odczepiają się z konca pontonu, idą na przód, tam sie przyczepiaja i tak aż "dopłyną" do brzegu a mosty budują z ciał jako tymczasowe konstrukcje, po przeprawie się zwija ale mrówka to mały tępak, dopiero wspólnotowo myślą liberalizm (indywidualizm, wolność) jest po to byśmy byli tępakami, i tak jest, człowiek samotny jest glupi, przestraszony, pojdzie za 1,5 pracowac na patoelity
>Dochodzi dużo bardziej niż u człowieka posunięta zdolność poświęcania się dla społeczności. Do granic życia i śmierci żołnierze ss wycofując sie, bodaj spod Demiańska (ZSRR 2wś) stworzyli most z wlasnych ciał, w lodowatej wodzie, żeby ich "bracia" mogli się uratować, w 1944 i 45 Niemcy wiedziały że przegrają ale walczyli w imie solidarności, braterstwa, nie chcieli zawieść "braci", podobnie Rosjanie często zasłaniali wlasnym ciałem niemiecki ckm by uratować "braci", dlatego i Rosja i Niemcy to są silne państwa
|
|
|  | 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | > dlatego i Rosja i Niemcy to są silne państwa
Niemcy owszem, ale nie dlatego. Co do Rosji - byłeś w niej, rozmawiałeś ze zwykłymi Rosjanami, czy tylko oglądasz kolorowe filmy? Mieszkałem w Rosji 1,5 r. Ten kraj jest fasadowo silny wielką armią, przywódcą o mentalności herszta podwórka i sporymi zasobami surowców. Radzę pogadaj ze zwykłymi Rosjanami, zobacz jak żyją, przyjdź do nich do domu.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >> dlatego i Rosja i Niemcy to są silne państwa >Niemcy owszem, ale nie dlatego. >Co do Rosji - byłeś w niej, rozmawiałeś ze zwykłymi Rosjanami, czy tylko oglądasz kolorowe filmy? >Mieszkałem w Rosji 1,5 r. >Ten kraj jest fasadowo silny wielką armią, przywódcą o mentalności herszta podwórka i sporymi zasobami surowców. >Radzę pogadaj ze zwykłymi Rosjanami, zobacz jak żyją, przyjdź do nich do domu. patrzysz na Rosjan z góry a to nie tak, oni geograficznie są gdzieś indziej, geografia determinuje społeczeństwo, to z geografi Egipt (Nil) był silny Indie z Gangesu, Anglia z morza. My graniczymy z Niemcami, granica otwarta, z praw fizyki poziom powinienen się wyrównać a jest odwrotnie Rosja wygrała z Niemcami w 2 wś dzięki bycia "mrowiskiem", "rojem", my przegramy każdą bo jesteśmy balcerowiczki (indywidualizm, wolność i wlasność), Białorusiny gdyby sprzedali swoje zaklady pracy, ziemie tak jak my kapitalowi, żyli by na wyższym poziomie niz my, ale oni są głupcy wolą byc u siebie
|
|
| |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >> >Mieszkałem w Rosji 1,5 r. >Ten kraj jest fasadowo silny wielką armią, przywódcą o mentalności herszta podwórka i sporymi zasobami surowców.
Wykradzeni przez Brytyjczyków z Niemiec, żydowscy fizycy atomowi od razu jak dokończyli prace nad bombą atomową w Los Alamos, przekazali jej technologię Żydom do Związku Radzieckiego. W Związku Radzieckim też Żydzi pracowali nad bombą atomową, szefem programu był Abram Ioffe. Jak ktoś ma technologię atomową to nie można o nim mówić, że jest fasadowo silny. Dzisiaj nie wiemy, kto na jaki wpadnie pomysł mając broń atomową. Niemcy byli dwa razy finansowani przez Amerykanów. Ameryka spłaciła część niemieckich reparacji wojennych po pierwszej WŚ i sfinansował uzbrojenie III Rzeszy. Po wojnie Amerykanie z Brytyjczykami złupili doszczętnie Niemcy a potem sfinansowali odbudowę. Związek Radziecki dostał od Amerykanów warte setki milionów dolarów uzbrojenie, do walki z Niemcami, uzbrojonymi też przez Amerykanów. Żydobolszewwicy rozpoczęli przygotowania do przyjęcia amerykańskiego uzbrojenia w roku 193O. Związek Radziecki był w kolejnym amerykańskim sojuszu razem z Polską. Kto po wojnie mógł przewidzieć kolejną schizofreniczną zagrywkę Amerykanów ?? Teraz odpowiedz, tylko nie używaj propagandowych zdań kluczy: dlaczego Ameryka WYPOWIEDZIAŁA WOJNĘ ZSRR? dlaczego Ameryka nałożyła na nas sankcje i nie uznała granicy na Odrze i Nysie?
>Radzę pogadaj ze zwykłymi Rosjanami, zobacz jak żyją, przyjdź do nich do domu. > >
To, że w Rosji jest wszystkiego brak to mogłoby być nasze szczęście. Za miedzą, mielibyśmy rynek zbytu na nasze produkty rolne i towary przemysłowe. Mielibyśmy najtańszą bazę surowcową i opłaty tranzytowe. Niestety Polak wpuścił sobie amerykańskich gangsterów, którzy nas skłócili miedzy sobą i z sąsiadami. Interes Polaków to jest robić interesy z sąsiadami i trzymać Polskę jak najdalej od amerykańskich wojen.
|
|
2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> symbolem władców, panstw sa lwy, sokoly, orly, a symbolem Polski, proponuje mrówkiDla rozpoznawalności wizerunkowej powinna być to pojedyncza mrówka, a dla splendoru - królowa w koronie. Choć mrówki bardziej pasowałyby do Chińczyków: i ilościowo, i pracowitością, no i ograniczoną płodnością osobniczą, czego państwo chińskie ciągle jeszcze chyba sobie życzy. A nie te jakieś niepoważne smoki.
cr
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >symbolem władców, panstw sa lwy, sokoly, orly, a symbolem Polski, proponuje mrówki> Dla rozpoznawalności wizerunkowej powinna być to pojedyncza mrówka, a dla splendoru - królowa w koronie.z tym że głowa z koroną to byłyby patoelity 1% społeczeństwa (malutka główka), tułów to policja, sądy, prawo, wojsko, urzędnicy, naukowcy, wszyscy ci którzy uzasadniaja rządy patoelit (za oplatą) No i odwłok, ogromny 75%, do dymania  > albo odwrotnie głowa (patoelity) wielka, zgarniają 70% zasobów, średni tułów zbudowany jest z usłużnych im mediów, naukowców, prawników, sądów, policji, administracji, wojska i malutki odwłok na końcu (za marne 2 tys) > Choć mrówki bardziej pasowałyby do Chińczyków: i ilościowo, i pracowitością, no i ograniczoną płodnością osobniczą, czego państwo chińskie ciągle jeszcze chyba sobie życzy. A nie te jakieś niepoważne smoki.dyrygentem naszego społeczeństwa są patoelity (np wiele sie ostatnio slyszy o dyrygencie- ministrze edukacji) Twój pomysł na symbol jest super (pewnie działasz w marketingu?), czy mogę sobie wziąć jako symbol raju? czy coś byś przeciw miała?  www.youtube.com/watch?v=GKXP-1i5qpc
|
|
|  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | |
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|