 |
Uwaga! Rząd WIEDZĄC o SZKODLIWOŚCI Maseczek zmuszał do nosze Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-09-2021 14:53 | Dariusz Salamon (102 punktów) | Uwaga! Rząd WIEDZĄC o SZKODLIWOŚCI Maseczek zmuszał do nosze
3 na 3 | Rząd WIEDZĄC o SZKODLIWOŚCI Maseczek zmuszał do ich noszenia! Rząd dobrze wie i wiedział bo specjaliści nie jeden raz o tym mówili, że maseczka powinna być wyrzucana po 20-30 minutach! Rząd wiedział i wie, że ogromna większość Polaków, pewnie z 98% nosi maseczki znacznie dłużej, dniami i tygodniami, noszą je w kieszeniach, torebkach czy w siatkach! Tym samym maseczki szkodziły I TO BARDZO Polakom zamiast pomagać - chronić! Mimo to politycy i nie tylko politycy nakłaniali / nakazywali pod groźbą kar ich noszenie! I tak mimo przeróżnych obostrzeń i nakazu noszenia maseczek Polska znajdowała się w czołówce krajów, gdzie wirus wyrządzał największe szkody! - Straszono nas Brazylią czy Indiami, podczas, gdy Polska była wcale od nich nie lepsza jeśli weźmiemy pod uwagę ilość mieszkańców!!! Warto zauważyć, że Polska w porównaniu do Brazylii czy Indii posiada m.in lepiej rozwiniętą służbę zdrowia, wodę w mieszkaniach i Polacy stosowali się do rygorystycznych zaleceń o wiele bardziej aniżeli Brazylijczycy czy Hindusi! cd na moim blogu: www.salon2(*)seczek-zmuszal-do-ich-noszenia | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| DyktaFon (9281 punktów) | > Rząd WIEDZĄC o SZKODLIWOŚCI Maseczek zmuszał do ich noszenia!> Rząd dobrze wie i wiedział bo specjaliści nie jeden raz o tym mówili, że maseczka powinna być> wyrzucana po 20-30 minutach!> Rząd wiedział i wie, że ogromna większość Polaków, pewnie z 98% nosi maseczki znacznie dłużej,> dniami i tygodniami, noszą je w kieszeniach, torebkach czy w siatkach!> Tym samym maseczki szkodziły I TO BARDZO Polakom zamiast pomagać - chronić!> Mimo to politycy i nie tylko politycy nakłaniali / nakazywali pod groźbą kar ich noszenie!> I tak mimo przeróżnych obostrzeń i nakazu noszenia maseczek Polska znajdowała się w czołówce krajów,> gdzie wirus wyrządzał największe szkody! - Straszono nas Brazylią czy Indiami, podczas, gdy Polska> była wcale od nich nie lepsza jeśli weźmiemy pod uwagę ilość mieszkańców!!!> Warto zauważyć, że Polska w porównaniu do Brazylii czy Indii posiada m.in lepiej rozwiniętą służbę> zdrowia, wodę w mieszkaniach i Polacy stosowali się do rygorystycznych zaleceń o wiele bardziej> aniżeli Brazylijczycy czy Hindusi!> cd na moim blogu:> www.salon2(*)seczek-zmuszal-do-ich-noszeniaNo i co mi Pan zrobisz? - to odpowiedź rządu
|
|
 | | Dariusz Salamon (102 punktów) | > >Rząd WIEDZĄC o SZKODLIWOŚCI Maseczek zmuszał do ich noszenia!> >Rząd dobrze wie i wiedział bo specjaliści nie jeden raz o tym mówili, że maseczka powinna być> >wyrzucana po 20-30 minutach!> >Rząd wiedział i wie, że ogromna większość Polaków, pewnie z 98% nosi maseczki znacznie dłużej,> >dniami i tygodniami, noszą je w kieszeniach, torebkach czy w siatkach!> >Tym samym maseczki szkodziły I TO BARDZO Polakom zamiast pomagać - chronić!> >Mimo to politycy i nie tylko politycy nakłaniali / nakazywali pod groźbą kar ich noszenie!> >I tak mimo przeróżnych obostrzeń i nakazu noszenia maseczek Polska znajdowała się w czołówce krajów,> >gdzie wirus wyrządzał największe szkody! - Straszono nas Brazylią czy Indiami, podczas, gdy Polska> >była wcale od nich nie lepsza jeśli weźmiemy pod uwagę ilość mieszkańców!!!> >Warto zauważyć, że Polska w porównaniu do Brazylii czy Indii posiada m.in lepiej rozwiniętą służbę> >zdrowia, wodę w mieszkaniach i Polacy stosowali się do rygorystycznych zaleceń o wiele bardziej> >aniżeli Brazylijczycy czy Hindusi!> >cd na moim blogu:> >www.salon2(*)seczek-zmuszal-do-ich-noszenia> No i co mi Pan zrobisz? - to odpowiedź rządu  > To się jeszcze zobaczy:D
|
|
|  | 2 na 2 | DyktaFon (9281 punktów) | > >>Rząd WIEDZĄC o SZKODLIWOŚCI Maseczek zmuszał do ich noszenia!> >>Rząd dobrze wie i wiedział bo specjaliści nie jeden raz o tym mówili, że maseczka powinna być> >>wyrzucana po 20-30 minutach!> >>Rząd wiedział i wie, że ogromna większość Polaków, pewnie z 98% nosi maseczki znacznie dłużej,> >>dniami i tygodniami, noszą je w kieszeniach, torebkach czy w siatkach!> >>Tym samym maseczki szkodziły I TO BARDZO Polakom zamiast pomagać - chronić!> >>Mimo to politycy i nie tylko politycy nakłaniali / nakazywali pod groźbą kar ich noszenie!> >>I tak mimo przeróżnych obostrzeń i nakazu noszenia maseczek Polska znajdowała się w czołówce krajów,> >>gdzie wirus wyrządzał największe szkody! - Straszono nas Brazylią czy Indiami, podczas, gdy Polska> >>była wcale od nich nie lepsza jeśli weźmiemy pod uwagę ilość mieszkańców!!!> >>Warto zauważyć, że Polska w porównaniu do Brazylii czy Indii posiada m.in lepiej rozwiniętą służbę> >>zdrowia, wodę w mieszkaniach i Polacy stosowali się do rygorystycznych zaleceń o wiele bardziej> >>aniżeli Brazylijczycy czy Hindusi!> >>cd na moim blogu:> >>www.salon2(*)seczek-zmuszal-do-ich-noszenia> >No i co mi Pan zrobisz? - to odpowiedź rządu  > >> To się jeszcze zobaczy:DDoświadczenie życiowe wskazuje, że jeszcze żaden polityk za swoje matactwa i przestępstwa nie poniósł kary. Za to zwykle cieszył się dożywotnią wysoką emeryturą i wszelkimi względami. Dlaczego akurat teraz miałoby być inaczej? Jakieś zaćmienie słońca ostatnio było?
|
|
2 na 2 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > >Mimo to politycy i nie tylko politycy nakłaniali / nakazywali pod groźbą kar ich noszenie! >I tak mimo przeróżnych obostrzeń i nakazu noszenia maseczek Polska znajdowała się w czołówce >krajów, >gdzie wirus wyrządzał największe szkody! - Straszono nas Brazylią czy Indiami, podczas, gdy >Polska >była wcale od nich nie lepsza jeśli weźmiemy pod uwagę ilość mieszkańców!!! >
Dzisiaj powinno się zrobić szacunkowe obliczenia: ile procent Polaków miało już kontakt z wirusem i gdzie są strefy wolne. Maseczki mają minimalne, bardziej psychologiczne działanie. Żeby był efekt, wszyscy ludzie musieliby je nosić 24H i się nie przemieszczać. Sto lat temu, oddział niemiecki potraktowano bronią biologiczną, tylko jeden żołnierz przeżył. Przebadano go i znaleziono przyczynę jego odporności. Po stu latach nie potrafimy określić dlaczego jedni mają problem z wirusem a inni nie. Za to podają nam, jak rosną akcje Pfizera.
|
|
 | | DyktaFon (9281 punktów) |
> Maseczki mają minimalne, bardziej psychologiczne działanie. Żeby był efekt, wszyscy ludzie musieliby je nosić 24H i się nie przemieszczać.Rozumiem, że nosząc niedziałające maseczki one z czasem otrzymują tajemną moc i zaczynają cudownie działać? (Bo są tak zasyfione, że koronawirus brzydzi się ich dotknąć?) A jakby tak je nosić 25h/dobę, to by jeszcze lepiej działały?
|
|
|  | 1 na 1 | zeniu73 (6483 punktów) | > >Maseczki mają minimalne, bardziej psychologiczne działanie. Żeby był efekt, wszyscy ludzie musieliby je nosić 24H i się nie przemieszczać.> Rozumiem, że nosząc niedziałające maseczki one z czasem otrzymują tajemną moc i zaczynają cudownie działać? (Bo są tak zasyfione, że koronawirus brzydzi się ich dotknąć?) A jakby tak je nosić 25h/dobę, to by jeszcze lepiej działały? > Nie. Nie zdejmując maski osiedlenie się wirusów od wewnątrz byłoby zminimalizowane. Nosząc 24 ns dobę nie położysz maski na ladzie, samochodzie, nadgarstku czy w jakiś inny sposób, który dziś umożliwia wirusom spokojnie lądowanie na wewnętrznej stronie maski i fajrowanie tam corpnaparty. Nie wychodząc z domu dodatkowo minimalizujesz możliwość kontaktu z wirusami. Dzisiejsze noszenie maseczek to to samo co kaski dla spadochroniarzy.
|
|
| |  | | DyktaFon (9281 punktów) |
> >> Nie. Nie zdejmując maski osiedlenie się wirusów od wewnątrz byłoby zminimalizowane. Nosząc 24 ns dobę nie położysz maski na ladzie, samochodzie, nadgarstku czy w jakiś inny sposób, który dziś umożliwia wirusom spokojnie lądowanie na wewnętrznej stronie maski i fajrowanie tam corpnaparty.Nie da się nosić maski 24h/dobę. Chyba, że będzie się jeść odwrotną stroną układu pokarmowego... > Nie wychodząc z domu dodatkowo minimalizujesz możliwość kontaktu z wirusami.Jak nie wychodzę z domu, to po co maseczka? Tak dla szpanu przed samym sobą? > Dzisiejsze noszenie maseczek to to samo co kaski dla spadochroniarzy.To doskonałe porównanie
|
|
| | |  | | zeniu73 (6483 punktów) | > >>> >Nie. Nie zdejmując maski osiedlenie się wirusów od wewnątrz byłoby zminimalizowane. Nosząc 24 ns dobę nie położysz maski na ladzie, samochodzie, nadgarstku czy w jakiś inny sposób, który dziś umożliwia wirusom spokojnie lądowanie na wewnętrznej stronie maski i fajrowanie tam corpnaparty.> Nie da się nosić maski 24h/dobę. Chyba, że będzie się jeść odwrotną stroną układu pokarmowego...Ja tylko wytłumaczyłem idee mantopy. Jeść można dożylnie 😂 > >Nie wychodząc z domu dodatkowo minimalizujesz możliwość kontaktu z wirusami.> Jak nie wychodzę z domu, to po co maseczka? Tak dla szpanu przed samym sobą?W razie jak by wirus był już w korytarzu bo sąsiad go wykasłał a musiałbyś iść po list do skrzynki. > >Dzisiejsze noszenie maseczek to to samo co kaski dla spadochroniarzy.> To doskonałe porównanie  >
|
|
| | | |  | | DyktaFon (9281 punktów) | > >>>>>Nie. Nie zdejmując maski osiedlenie się wirusów od wewnątrz byłoby zminimalizowane. Nosząc 24 ns dobę nie położysz maski na ladzie, samochodzie, nadgarstku czy w jakiś inny sposób, który dziś umożliwia wirusom spokojnie lądowanie na wewnętrznej stronie maski i fajrowanie tam corpnaparty.> >Nie da się nosić maski 24h/dobę. Chyba, że będzie się jeść odwrotną stroną układu pokarmowego...> Ja tylko wytłumaczyłem idee mantopy.> Jeść można dożylnie 😂Fuj... na igle same wirusy siedzą... > >>Nie wychodząc z domu dodatkowo minimalizujesz możliwość kontaktu z wirusami.> >Jak nie wychodzę z domu, to po co maseczka? Tak dla szpanu przed samym sobą?> W razie jak by wirus był już w korytarzu bo sąsiad go wykasłał a musiałbyś iść po list do skrzynki.Eee... dziś Poczta Polska to przeżytek. Ja dostaję listy prosto do domu... po drucie  Tylko nadal te wirusy z pocztą podobno się rozchodzą.
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | zeniu73 (6483 punktów) | >) Tylko nadal te wirusy z pocztą podobno się rozchodzą.
Dlatego maska nawet podczas snu.
Apropos masek:
Byłem dziś kolejny raz w Polsce.
Stacjs benzynowa - zero masek. Biedronka - może z 30 do 40% masek Warsztat - zero masek Netto - to samo co biedronka Autobusy (czekałem koło przystanku z półtorej godziny) - dużo bezmaskowców.
I teraz:
Skoro rządy histeryzują, że bez maseczek byłby armagedon i że meseczki są jedyną (poza niby tą super szczepionką, którą jak na razie trzeba sobie 3 razy wstrzyknąć) skuteczną ochroną przed zakażeniem to Polska powinna (na przykład w porównaniu z Niemcami, bo tam rzeczywiście w dużym stopniu noszą te filtry na kawę na paszczach) być na wymarciu. Skoro maseczki chronią to nienoszenie nie chroni. A więc liczby w Polsce powinny eksplodować.
Pytanie, czemu Polacy bez maseczek nie umierają więcej i szybciej niż Niemcy?
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > >Pytanie, czemu Polacy bez maseczek nie umierają więcej i szybciej niż Niemcy?
Zobaczymy jak po użyciu wirusowej broni biologicznej, która gospodarka szybciej umrze, polska czy niemiecka. Na razie możemy zaobserwować, że z "zawirusowanym" społeczeństwem demokratyczna władza może robić co chce.
|
|
| | | | | |  | | DyktaFon (9281 punktów) | >>) Tylko nadal te wirusy z pocztą podobno się rozchodzą. >Dlatego maska nawet podczas snu.
Podczas snu - to małe piwo. Proszę wszystkich wystraszonych, aby nawet podczas marzeń sennych mieli we śnie zawsze maseczkę na twarzy. Inaczej - tragedia gotowa...
>Apropos masek: >Byłem dziś kolejny raz w Polsce. >Stacjs benzynowa - zero masek. >Biedronka - może z 30 do 40% masek >Warsztat - zero masek >Netto - to samo co biedronka >Autobusy (czekałem koło przystanku z półtorej godziny) - dużo bezmaskowców. >I teraz: >Skoro rządy histeryzują, że bez maseczek byłby armagedon i że meseczki są jedyną (poza niby tą super szczepionką, którą jak na razie trzeba sobie 3 razy wstrzyknąć) skuteczną ochroną przed zakażeniem to Polska powinna (na przykład w porównaniu z Niemcami, bo tam rzeczywiście w dużym stopniu noszą te filtry na kawę na paszczach) być na wymarciu. >Skoro maseczki chronią to nienoszenie nie chroni. A więc liczby w Polsce powinny eksplodować. >Pytanie, czemu Polacy bez maseczek nie umierają więcej i szybciej niż Niemcy?
Bo Polacy nawet w czasie II wś. dawali sobie radę...
|
|
| |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > >Nie wychodząc z domu dodatkowo minimalizujesz możliwość kontaktu z wirusami. >
Jak się przemieszczają i jak są groźne wirusy najlepiej wiedzą hodowcy królików. Króliki się nie przemieszczają a wirusy przypadkowo się przemieszczają kilometrami. W domu to się można schować przed muchami. Wirusy to inna skala wielkości i nie działa na nie grawitacja. Dzisiaj trzeba analizować: czy ktoś kto miał odporność na wirusa rok temu, dalej ją ma. Jak w prosty sposób przenieść odporność z jednej osoby na drugą??
|
|
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Rząd WIEDZĄC o SZKODLIWOŚCI Maseczek zmuszał do ich noszenia!> Rząd dobrze wie i wiedział bo specjaliści nie jeden raz o tym mówili, że maseczka powinna być wyrzucana po 20-30 minutach!A czy nie dlatego miałaby być wyrzucana, że przestawała chronić? Co nie znaczy od razu, zaczynała szkodzić. > Tym samym maseczki szkodziły I TO BARDZOLub wspierały odporność, bo wprowadzały do układu oddechowego drobnoustroje, co działało jak szczepionka. 
cr
|
|
 | 1 na 1 | zeniu73 (6483 punktów) | > >Rząd WIEDZĄC o SZKODLIWOŚCI Maseczek zmuszał do ich noszenia!> >Rząd dobrze wie i wiedział bo specjaliści nie jeden raz o tym mówili, że maseczka powinna być wyrzucana po 20-30 minutach!> A czy nie dlatego miałaby być wyrzucana, że przestawała chronić? Co nie znaczy od razu, zaczynała szkodzić.A czemu miała by przestać chronić? Materiał się zużył? Nie. Maseczki po paru zdjęciach z twarzy i położeniu na stole, ladzie, samochodzie, koszyku, zawieszeniu na nadgarstku i setkach innych praktyk tymczasowego przechowywania po prostu tak nasączyły się wirusami, że ludzie powoli, spokojnie wdychali sobie wirusy 😂😂😂 Mówiłem o tym już dawno i założę się o wszystko co mam, że kiedyś będzie to wiadmomy fakt. > Lub wspierały odporność, bo wprowadzały do układu oddechowego drobnoustroje, co działało jak szczepionka. Tak. Dlatego umierała lub ciężko chorowała GRUPA RYZYKA. Pozostałych corona potraktowała jak zwykła grypa i maseczki przed niczym GRUPY NIERYZYKA nie uchroniły. No ale szczepcie się ludzie (jak na razie trzema dawkami) bo corona zabija miliardy. A nie, nie zabija tylko ZBIJA 😂😂
|
|
|  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >>Rząd WIEDZĄC o SZKODLIWOŚCI Maseczek zmuszał do ich noszenia!> >>Rząd dobrze wie i wiedział bo specjaliści nie jeden raz o tym mówili, że maseczka powinna być wyrzucana po 20-30 minutach!> >A czy nie dlatego miałaby być wyrzucana, że przestawała chronić? Co nie znaczy od razu, zaczynała szkodzić.> A czemu miała by przestać chronić?Bo pozostawała wilgotna od oddechu na tyle długo, że przez namnożenie w tej wilgoci drobnoustrojów przestawała stanowić dla nich barierę. > No ale szczepcie się ludzie (jak na razie trzema dawkami) bo corona zabija miliardy. A nie, nie zabija tylko ZBIJA 😂😂 
cr
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|