Racjonalista - Strona głównaDo treści
Antyszczepionkowcy i otyli CHAMSKO zamęczają Służbę Zdrowia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
09-09-2021 19:59MaxGolonko3 (3459 punktów)Antyszczepionkowcy i otyli CHAMSKO zamęczają Służbę Zdrowia
Ocena -1 na 1
... chorobami które sami mają lub przenoszą (COVID).

Otyłość prowadzi do różnych chorób, a jej brak do lepszego funkcjonowania i dłuższego życia.
Za najgrubszego człowieka świata uznawany jest Saudyjczyk Khaled Al Shaeri.
Już w wieku zaledwie 17 lat ważył 610 kg.
Mężczyzna z pomocą specjalistów schudł ponad 500 kg.
W 2016 roku najgrubszemu człowiekowi świata udało się w końcu wstać i przespacerować
- co prawda wciąż z pomocą chodzika, ale kiedyś nie mógł nawet podnieść się z łóżka.

W wielu kulturach, a nawet krajach cywilizowanych bardzo otyły człowiek wydaje się czasem osobą bardziej zaradną,
godną poważania, skoro stać ją na tyle jedzenia albo prowadzi tak ważne i liczne interesy,
podejmuje ważne decyzje jako władca, prezes, administrator, itp i dlatego
nie ma czasu na spacery i inne typowe u zwykłego człowieka spalanie kalorii.

Oczywiście to jest nieracjonalne wnioskowanie czy też odczucie (intuicja).

Ostatnio słyszałem w Tok-FM, że ustalono ile godzin dziennie statystyczny Polak spędza w internecie. Sześć godzin.
To sporo takiej otyłości w Polsce wyjaśnia i ...

ja nie jestem tu, niestety, kontr-przykładem

Pozdrawiam wszystkich grubasów;
Ponowie - schudnijmy z deczko!

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)kto kogo "po chamsku"?
CHAMSKO zamęczają? Co to znaczy i dlaczego jest napisane italikami?

Na marginesie, "chamsko" to bardzo często służba zdrowia w Polsce traktuje swych pacjentów - i wszyscy dokładnie wiedzą, co to oznacza.
farmer (22440 punktów)Odp: Antyszczepionkowcy i otyli CHAMSKO zamęczają Służbę Zdrowia
>... chorobami które sami mają lub przenoszą (COVID).

Jesteś upośledzony?
Osoba przeciwna szczepionkom niekoniecznie musi być zarażona .
Jeśli nie jest to nie obciąża. O czym więc piszesz?

A jeśli twierdzisz że tak jest to udowodnij że jest.

Kim jest bioslawek którego tak stronę promowałes?
09-09-2021 21:04 
 Ocena-1 na 1
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Jesteś upośledzony?

Ja czy ty?

Jest jasne jak 2+2=4 w dziedzinie liczb naturalnych, że osoby co mogły ale nie zaszczepiły się mogą łatwiej złapać wirusa i przenieść go na kogoś innego bo w niezaszczepionych więcej się go namnaża.

Nie będę reagował na kretyńskie zaczepki kato-trolli z frondy jakich tu jest masa, rój

09-09-2021 21:10 
 Ocena 5 na 5
zeniu73 (6483 punktów)
>>Jesteś upośledzony?
>Ja czy ty?
>Jest jasne jak 2+2=4 w dziedzinie liczb naturalnych, że osoby co mogły ale nie zaszczepiły się mogą łatwiej złapać wirusa i przenieść go na kogoś innego bo w niezaszczepionych więcej się go namnaża.
>Nie będę reagował na kretyńskie zaczepki kato-trolli z frondy jakich tu jest masa, rój
>

Jesteś głupi jak but z lewej nogi 😂😂😂

Pamiętaj, że bez trzeciej dawki szczepionka jest tyle samo warta co funt kłaków. Izrael czy Islandia właśnie pokazują ile jest warta zupa mrna zwana filuternie szczepionką.
09-09-2021 21:11 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Jesteś upośledzony?
>Ja czy ty?
>Jest jasne jak 2+2=4 w dziedzinie liczb naturalnych, że osoby co mogły ale nie zaszczepiły się mogą łatwiej złapać wirusa i przenieść go na kogoś innego bo w niezaszczepionych więcej się go namnaża.
>Nie będę reagował na kretyńskie zaczepki kato-trolli z frondy jakich tu jest masa, rój
>

Wychodzi ze ty.

Jeśli jest nie zarażony to jak obciąża?

Wiesz co piszesz? Odróżniasz obciąża od może?


Kim jest bioslawek?
09-09-2021 21:19 
 Ocena 4 na 4
zeniu73 (6483 punktów)
>Odróżniasz obciąża od może?

Rok 2020. Rok w którym znacznej części ludzkości odjebało bo być zdrowym nie wystarcza. Trzeba być zaszczepionym lub ozdrowiałym 😂😂

Ale tylko na covid. Na wszystkie inne choroby możesz być chory i możesz wszędzie łazić ale na covida musisz być albo zaszczepiony albo ozdrowiały. Zdrowy nie wystarcza 😂😂😂

Szczyt idiotyzmu? Rok 2020 i kolejne. 😂😂😂😂
09-09-2021 21:52 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Odróżniasz obciąża od może?
>Rok 2020. Rok w którym znacznej części ludzkości odjebało bo być zdrowym nie wystarcza. Trzeba być zaszczepionym lub ozdrowiałym 😂😂
>Ale tylko na covid. Na wszystkie inne choroby możesz być chory i możesz wszędzie łazić ale na covida musisz być albo zaszczepiony albo ozdrowiały. Zdrowy nie wystarcza 😂😂😂
>Szczyt idiotyzmu? Rok 2020 i kolejne.

Tak bardzo że zaszczepieni obawiają się zdrowych....
sztejkat (4743 punktów)
i palący tytoń. I pijący alkohol. I... i w ogóle to wszyscy, którzy robią coś, znaczy cokolwiek, a potem chcą się leczyć ze skutków.

Jak na przykład podnoszący ciężary z przepukliny.

Generalnie to chyba wszyscy zamęczamy służbę zdrowia. Tylko czy koniecznie chamsko?

Tylko martwy nie zamęcza... a nie sorki, jeszcze przecież może być konieczna sekcja, a to już prawdziwe chamstwo!




Tomasz Sztejka

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365