Racjonalista - Strona głównaDo treści
czemu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
10-09-2021 21:24okragly (21676 punktów)czemu
Ocena 4 na 4
czemu mi nie dajecie "+", gniewacie się, na co?
nie żeby mi to przeszkadzalo, i tak HK nie przegonie W raju ludzie chcieli być dla siebie mili, dlatego pytam, co robie nie tak?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)plusy i minusy
>czemu mi nie dajecie "+", gniewacie się, na co?
>nie żeby mi to przeszkadzalo, i tak HK nie przegonie W raju ludzie chcieli być dla siebie mili,
>dlatego pytam, co robie nie tak?

Ale przecież nie dostaje pan dużej ilości minusów? To już powinno pana satysfakcjonować? Na otarcie łez dałem panu plusa.
11-09-2021 09:02 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)Odp: plusy i minusy
>>czemu mi nie dajecie "+", gniewacie się, na co?
>>nie żeby mi to przeszkadzalo, i tak HK nie przegonie W raju ludzie chcieli być dla siebie mili,
>>dlatego pytam, co robie nie tak?
> Na otarcie łez dałem panu plusa.
dziękuję
jest prawdopodobne, że daleś mi pierwszego "+" www.racjonalista.pl/forum.php/s,763288
wtedy zdobyłem 2+, na dobry poczatek
MaxGolonko3 (3459 punktów)Odp: czemu
>czemu mi nie dajecie "+", gniewacie się, na co?
>nie żeby mi to przeszkadzalo, i tak HK nie przegonie W raju ludzie chcieli być dla siebie mili,
>dlatego pytam, co robie nie tak?

Chyba wiem dlaczego. Tu jest dużo jawnych lub zatajniaczonych zwolenników wiary katolickiej lub PIS.

Ci ludzie kiedyś zauważyli, że ten portal jest ateizujący Polaków więc tu przyszli mącić i walczyć z ateistycznym i antyklerykalnym przekazem.

Portal podupadł przez harce chorego na coś HamerlinkaKonopkęKrystkona i te właśnie trolle z frondy rodem.

Inteligentni i mądrzy zarazem ludzie coraz rzadziej tu zaglądają więc nie ma kto dawać ci lajków bo piszesz mądrze czyli niemiło dla pisrydzyków.

Ja mam spory niedoczas i też zapomnę czasem klepnąć Ci za słuszną myśl.

Siema
11-09-2021 08:06 
 Ocena 5 na 5
romaro (25211 punktów)
>Chyba wiem dlaczego. Tu jest dużo jawnych lub zatajniaczonych zwolenników wiary katolickiej lub PIS.
Co znaczy zatajniaczony? Wierzący na tym portalu ma się wstydzić? kogo? Ciebie? W realu podobnie ma być? W Polsce około 90 procent obywateli zaliczanych jest do wyznania rzymsko-katolickiego, więc normalne, że zdecydowana większość, to ludzie ochrzczeni. Ja jestem ochrzczony również. Mógłbym powiedzieć, ze złożyłem apostazję, ale nie złożyłem z lenistwa, a może złożyłem, ale gówno ci do tego i do mojej wiary.
Przez lata należałem na tym portalu do bardziej radykalnych antyklerykałów. Dzisiaj już nie muszę, bo antyklerykalizm wyszedł na ulicę.
I jeszcze dwa pytania - co masz do ludzi wierzących? Jesteś dumny, że jesteś ateistą? W towarzystwie przy tobie wstydzilbym sie przyznać, że też nim jestem.

>Inteligentni i mądrzy zarazem ludzie coraz rzadziej tu zaglądają
Twoje wymachiwanie tutaj penisem nie sprawi, że ten portal stanie się atrakcyjniejszy.
Max, nie jestem pruderyjny, ale to jak używasz penisa do walki z kościołem jest poprostu obrzydliwe. Wyjmujesz wacka i machasz nim jak maczugą.

Od razu parę słów do Okrągłego.
Jesteś swego rodzaju nieszkodliwym foliarzem, z czego jesteś zresztą dumny, więc skąd to nagłe narzekanie? Chcesz plusów za cenę wyjścia z raju? Nie wiem czy ci się to opłaca, choć nie czesto daję plusy, tobie zdarzyło mi się dać właśnie za Twoją wizję raju. Bo już za sposób w jaki piszesz o ludziach którzy tworzą miejsca pracy, powinieneś dostawać same minusy.
11-09-2021 21:26 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>Chyba wiem dlaczego. Tu jest dużo jawnych lub zatajniaczonych zwolenników wiary katolickiej lub PIS.
>Co znaczy zatajniaczony? Wierzący na tym portalu ma się wstydzić? kogo? Ciebie? W realu podobnie ma być? W Polsce około 90 procent obywateli zaliczanych jest do wyznania rzymsko-katolickiego, więc normalne, że zdecydowana większość, to ludzie ochrzczeni. Ja jestem ochrzczony również. Mógłbym powiedzieć, ze złożyłem apostazję, ale nie złożyłem z lenistwa, a może złożyłem, ale gówno ci do tego i do mojej wiary.
>Przez lata należałem na tym portalu do bardziej radykalnych antyklerykałów. Dzisiaj już nie muszę, bo antyklerykalizm wyszedł na ulicę.
>I jeszcze dwa pytania - co masz do ludzi wierzących? Jesteś dumny, że jesteś ateistą? W towarzystwie przy tobie wstydzilbym sie przyznać, że też nim jestem.
>>Inteligentni i mądrzy zarazem ludzie coraz rzadziej tu zaglądają
>Twoje wymachiwanie tutaj penisem nie sprawi, że ten portal stanie się atrakcyjniejszy.
>Max, nie jestem pruderyjny, ale to jak używasz penisa do walki z kościołem jest poprostu obrzydliwe. Wyjmujesz wacka i machasz nim jak maczugą.

On jest agentem Frondy a Armj Mosadu

>Od razu parę słów do Okrągłego.
>Jesteś swego rodzaju nieszkodliwym foliarzem, z czego jesteś zresztą dumny, więc skąd to nagłe narzekanie? Chcesz plusów za cenę wyjścia z raju? Nie wiem czy ci się to opłaca, choć nie czesto daję plusy, tobie zdarzyło mi się dać właśnie za Twoją wizję raju. Bo już za sposób w jaki piszesz o ludziach którzy tworzą miejsca pracy, powinieneś dostawać same minusy.

Pozatym nieco już nudzi
12-09-2021 10:46 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>> do Okrągłego. Jesteś swego rodzaju nieszkodliwym foliarzem, z czego jesteś zresztą dumny,
prawda
>> skąd to nagłe narzekanie?
to nie narzekanie a zaobserwowanie faktu

>Pozatym nieco już nudzi
stoje na sądzie ostatecznym i sędzia mówi -wiedziałeś o raju, że jest istotą człowieka, a nie hierarchia, indywidualizm, własność, niewolnictwo, nie przekonałeś rodaków, idziesz do piekła
14-09-2021 23:35 
 Ocena 2 na 2
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co znaczy zatajniaczony? Wierzący na tym portalu ma się wstydzić? kogo? Ciebie? W realu podobnie ma być? W Polsce około 90 procent obywateli zaliczanych jest do wyznania rzymsko-katolickiego, więc normalne, że zdecydowana większość, to ludzie ochrzczeni. Ja jestem ochrzczony również. Mógłbym powiedzieć, ze złożyłem apostazję, ale nie złożyłem z lenistwa, a może złożyłem, ale gówno ci do tego i do mojej wiary.

Ja złożyłem, tak czułem, tego chciałem.
Nie trawię katolicyzmu, tego całego kultu "Pana", patriarchalizmu - obrzydlistwo!
Wtedy straciłem wiarę w Boga ale dzięki uwolnieniu od katolicyzmy mogłem na nowo myśleć i dopiero wtedy naprawdę uwierzyłem w Boga.

Wierzę w Boga!
Z całą pewnością nie jestem katolikiem.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Wierzę w Boga!

.. a niewygodne pytania pomijasz
www.racjonalista.pl/forum.php/s,855732#w856005


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
11-09-2021 09:07 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>czemu mi nie dajecie "+", gniewacie się, na co?
> Tu jest dużo jawnych lub zatajniaczonych zwolenników wiary katolickiej lub PIS.
obejrzyj sobie www.youtube.com/watch?v=D4-yzJ9QgGk POPiS czyli Tom and Jerry polskiej polityki

>Ja mam spory niedoczas i też zapomnę czasem klepnąć Ci za słuszną myśl.
widzę nadgoniłeś, dzięki
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chyba wiem dlaczego. Tu jest dużo jawnych lub zatajniaczonych zwolenników wiary katolickiej lub PIS.
>Ci ludzie kiedyś zauważyli, że ten portal jest ateizujący Polaków więc tu przyszli mącić i walczyć z ateistycznym i antyklerykalnym przekazem.
>Portal podupadł przez harce chorego na coś HamerlinkaKonopkęKrystkona i te właśnie trolle z frondy rodem.

Wierzę, że wszelka materia jest czująca i świadoma.
Wierzę, że fizyczny wszechświat jest ciałem Boga.
Wierzę w Boga!

Możesz to określić chorobą, tak jak lubisz, mam to gdzieś.

Ja w to wierzę ale Ty nie musisz.

Nie wierzę za to w wasze specjalne układy materii, które kreują świadomość.
Nie wierzę także w losowość. Dla mnie losowość to niepojęte przeze mnie związki w przyrodzie a dla was zdaje się cud
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Wierzę, że fizyczny wszechświat jest ciałem Boga.
> (..)Ja w to wierzę ale Ty nie musisz.

Ty też nie musisz odpowiadać na pytania, choć twierdzisz, że odpowiadasz na wszystkie.
Powoli dochodzimy do wniosku, że w hamerlik-systemie opłaca się bajać i zatajać.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,855732#w856005

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>co robie nie tak?
Może nie pilnujesz porządku?

cr
11-09-2021 09:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>co robie nie tak?
>Może nie pilnujesz porządku?
Twoje posty są nieoczywiste, zawsze coś wykombinujesz, co za baba
baba - akuszerka
baba - w krajach słowiańskich nazwa szczytów

dostałem od Ciebie drugiego +, ten to pewnie z litości
11-09-2021 10:33 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>dostałem od Ciebie drugiego +, ten to pewnie z litości
Czasami żałuję, że nie daję minusów.
11-09-2021 10:51 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>dostałem od Ciebie drugiego +, ten to pewnie z litości
>Czasami żałuję, że nie daję minusów.
dodałem ,znaczy to było żartobliwe
kobiety są litościwe, potrafia np uprawiać seks z litości
w domach starości mówia, że jak nie ma córki, to nie ma dzieci.
"chetnie racjonalistka" nie jest racjonalistką
W raju był matriarchat.
11-09-2021 10:58 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>>>dostałem od Ciebie drugiego +, ten to pewnie z litości
>>Czasami żałuję, że nie daję minusów.
>dodałem ,znaczy to było żartobliwe
I dla żartu trafiony zostałeś rykoszetem
11-09-2021 14:55 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>kobiety są litościwe
Tu pan był litościwy.


cr
11-09-2021 15:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>kobiety są litościwe
>Tu pan był litościwy.
jak nie ma kobiet, ktoś musi
11-09-2021 16:22 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>kobiety są litościwe
>>Tu pan był litościwy.
>jak nie ma kobiet...
A może Arminius była kobietą?

cr
11-09-2021 17:00 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>kobiety są litościwe
>>>Tu pan był litościwy.
>>jak nie ma kobiet...
>A może Arminius była kobietą?
widzisz, Twój post jest nieoczywisty
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> A może Arminius była kobietą?
> widzisz, Twój post jest nieoczywisty

Wysil się troszku. Dziecku w brzuchu mamy trudno, ale osobie po 18tym roku życia z pewnym życiowym doświadczeniem nie tak trudno dojść, co chętnie racjonalistka miała na myśli.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
11-09-2021 12:18 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>co robie nie tak?
>>Może nie pilnujesz porządku?
>Twoje posty są nieoczywiste
I tutaj nieoczywistością sugeruję, że to Twoje takie są.

>dostałem od Ciebie drugiego +, ten to pewnie z litości
Tyle, że nie każdy politowania godny by dostał.

(A poprzedni był przez pomyłkę. )


cr
11-09-2021 15:11 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>Twoje posty są nieoczywiste
>I tutaj nieoczywistością sugeruję, że to Twoje takie są.
nikt tak nie pisze jak Ty, myślę poetka, ostatnio sie zastanawiałem skąd zna nazwę elementu balkonu, u niej zwanego ceownikiem?

>>dostałem od Ciebie drugiego +, ten to pewnie z litości
>Tyle, że nie każdy politowania godny by dostał.
>(A poprzedni był przez pomyłkę. )
tak myślałem, łatwo pomylić plus z minusem
romaro (25211 punktów)
>>(A poprzedni był przez pomyłkę. )
>tak myślałem, łatwo pomylić plus z minusem
Nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam.
Nic gorszego na świecie nie przytrafia się nam.
Nie wierz nigdy kobiecie, nie ustępuj na krok,

youtu.be/oHQUpMi_JAc
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam.
>Nic gorszego na świecie nie przytrafia się nam.

Mocno już trąci seksizmen ten klasyk. Nawet bardziej, niż serial "Przyjeciele".


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>myślę poetka, ostatnio sie zastanawiałem skąd zna nazwę elementu balkonu, u niej zwanego ceownikiem?
Nazwa 'ceownik' pochodzi od litery, więc myśl 'literatka'.

>tak myślałem, łatwo pomylić plus z minusem
To była większa pomyłka: plusa z nieplusem.


cr
11-09-2021 16:38 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>myślę poetka, ostatnio sie zastanawiałem skąd zna nazwę elementu balkonu, u niej zwanego ceownikiem?
>Nazwa 'ceownik' pochodzi od litery, więc myśl 'literatka'.
wszystko powinno być okrągłe, także ten element

>>tak myślałem, łatwo pomylić plus z minusem
>To była większa pomyłka: plusa z nieplusem.
wiem, znaczy nic tam nie napisałem co moglo cie wkurzyć
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Nazwa 'ceownik' pochodzi od litery, więc myśl 'literatka'.
>wszystko powinno być okrągłe, także ten element

sprzedajem(*)021-gdansk-2-7cf768-nr63789916


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Duch Prawdy (14790 punktów)
>czemu mi nie dajecie "+", gniewacie się, na co?
Daję + wypowiedziom, twoje kwalifikują się na -.
>W raju ludzie chcieli być dla siebie mili, dlatego pytam, co robie nie tak?
Wymyślasz banialuki o raju i "kraju"...

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
11-09-2021 09:23 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>czemu mi nie dajecie "+", gniewacie się, na co?
>Daję + wypowiedziom, twoje kwalifikują się na -.
>>W raju ludzie chcieli być dla siebie mili, dlatego pytam, co robie nie tak?
>Wymyślasz banialuki o raju i "kraju"...
on z patoelit www.youtube.com/watch?v=D4-yzJ9QgGk POPiS czyli Tom and Jerry polskiej polityki może spuści z Ciebie napięie?
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>czemu mi nie dajecie "+", gniewacie się, na co?
>nie żeby mi to przeszkadzalo, i tak HK nie przegonie W raju ludzie chcieli być dla siebie mili,
>dlatego pytam, co robie nie tak?

Nie należysz do stada małp siedzących przed telewizyjną amboną.
Dziwne jest, że małpy wierzące w TVreligię chcą się jeszcze popisywać na FR cytując panią wychowawczynię z telewizora. Wynika to ze szkolnej indoktrynacji nagradzania znajomości programu szkolnego przez funkcjonariuszkę oświatową. Małpy ze szkolnej ławki przeniosły się do fotela przed telewizorem i chłoną program telewizyjny. Powstał u nich problem, który rzutuje na ich postępowanie. Małpy chcą być teraz chwalone i oceniane ze znajomości programu telewizyjnego.
Małpy zniszczą wszystko co jest inne, są zaprogramowane do działania wg wzorca. Wszelka rozmowa z małpami nie ma sensu. Małpa nie ma plastycznego umysłu jak człowiek.
11-09-2021 09:31 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>czemu mi nie dajecie "+", gniewacie się, na co?
>>nie żeby mi to przeszkadzalo, i tak HK nie przegonie W raju ludzie chcieli być dla siebie mili,
>>dlatego pytam, co robie nie tak?
>Nie należysz do stada małp siedzących przed telewizyjną amboną.
>Dziwne jest, że małpy wierzące w TVreligię chcą się jeszcze popisywać na FR cytując panią wychowawczynię z telewizora. Wynika to ze szkolnej indoktrynacji nagradzania znajomości programu szkolnego przez funkcjonariuszkę oświatową. Małpy ze szkolnej ławki przeniosły się do fotela przed telewizorem i chłoną program telewizyjny. Powstał u nich problem, który rzutuje na ich postępowanie. Małpy chcą być teraz chwalone i oceniane ze znajomości programu telewizyjnego.
>Małpy zniszczą wszystko co jest inne, są zaprogramowane do działania wg wzorca. Wszelka rozmowa z małpami nie ma sensu. Małpa nie ma plastycznego umysłu jak człowiek.
taka nasza natura, jesteśmy najlepszymi z malp, w raju naśladowaliśmy rodziców, babcie, dziadka, ciocie, rodzenstwo, dziś naśladujemy mas media sterowne przez patoelity

i ich programy wychowania w żłobkach, przedszkolach, szkołach, dochodza przez nich finansowane filmy, religie.
Patoelity nasz formują jak cegły z gliny, wypalą w piecu i z nich zbudują swój zamek
Wenancjusz (16441 punktów)
>czemu mi nie dajecie "+", gniewacie się, na co?

Zmień tok myślenia. Nie wnosisz nic oryginalnego od samego początku. Mam na myśli ustawiczne nawiązywanie do Twojego raju nb wymyślonego tylko przez Ciebie. Nawet pożywianie się tylko ananasami w końcu zbrzydnie i z chęcią byś zjadł kotleta panierowanego z kapustą zasmażaną. Rozumiesz to?

>nie żeby mi to przeszkadzalo, i tak HK nie przegonie W raju ludzie chcieli być dla siebie mili,
>dlatego pytam, co robie nie tak?

Choćby i to co napisałeś teraz. Czyżby chodziło o jakieś współzawodnictwo z tymi punktami (no bo "+" to jeden "-" to minus jeden?)? Mecz jakiś widzisz tutaj? A nudzisz z tym rajem, bo nawet nie wiesz gdzie on zacz i jak wygląda. KHK jest nie do dogonienia w pisaniu bredni (u niego światło jest grawitacją, tak że w piwnicy sobie przyświeca grawitacją). Ktoś go tam plusuje. Nie wiem, albo z litości, albo myśli podobnie do Hamerlika w dziedzinie fizyki i ekonomii. Ty też masz plusy i narzekasz. W pewnym sensie prezentujesz pretensjonalizm podobny do hamerlikowego. Tyle, że choć zapytałeś. Hamerlik nie pyta, bo nie czyta nawet tego co się do niego pisze, Brak mu autorefleksji, niezwykła zarozumiałość, niezwykła pozwalająca mu się wpychać wszędzie gdzie się da (obojętnie w jakim temacie), by wypowiadać się autokratycznie i arbitralnie nie bacząc, że pewne sprawy należałoby jakoś udowodnić, co obliguje wnoszącego jakieś rewelacje. Jego "Myślę że...", "Stanowczo odrzucam....", "Widzę to tak...", "Zróbmy doświadczenie..." (kto to my, skoro sam nie daje przykładu) nie są absolutnie dowodami, czy przewodami myślowymi racjonalisty. Absolutnie oderwany od rzeczywistości, podobnie jak Ty ze swoim rajem. No tak to widzę niestety. Tak Harelik wymyśla prywatną hamerfizykę, jak Ty ten raj, którego nie było i nie ma. Oboje macie to tylko w swojej zaklętej wyobraźni.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Zmień tok myślenia. Nie wnosisz nic oryginalnego od samego początku. Mam na myśli ustawiczne nawiązywanie do Twojego raju nb wymyślonego tylko przez Ciebie.

właśnie okragły najwięcej tu wnosi. Chce żyć inaczej jak wszyscy w demokratycznym reżimie.
Czy w demokratycznym reżimie może powstać raj, gdzie żyją ludzie bez numeru PESEL i założonym chomątem przez urząd skarbowy??
13-09-2021 18:07 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>czemu mi nie dajecie "+", gniewacie się, na co?
>Zmień tok myślenia.
sam z siebie nie można sie zmienić, np alkoholik chce przestać pic ale żadnemu to się nie udaje (znasz takiego?)

>Nie wnosisz nic oryginalnego od samego początku. Mam na myśli ustawiczne nawiązywanie do Twojego raju nb wymyślonego tylko przez Ciebie.
napisałeś że wymyślony prze zemnie, to jest mój wkład.
Że przed udomowieniem nas przez uprawe roli 10 000 lat temu byl raj to musialem gdzieś zasłyszec na pewno to, że po upowszechnieniu rolnictwa życie kobiet skróciło sie o połowę a jej wzrost o 30 cm (mężczyzn o 20cm)

ci co pisali biblie musieli znac opowieści o raju, przekazywane z pokolenia na pokolenie, że nie trzeba było pracowac, wszystkiego bylo pod dostatkiem

>Nawet pożywianie się tylko ananasami w końcu zbrzydnie i z chęcią byś zjadł kotleta panierowanego z kapustą zasmażaną. Rozumiesz to?
800 lat temu na ziemiach polskich rolnik jadł proso z rana, w południe i na wieczór i tak caly rok. bieda. Myśliwi-Zbieracze spożywali tysiące różnych owoców, warzyw, orzechów i zwierząt

>>nie żeby mi to przeszkadzalo, i tak HK nie przegonie W raju ludzie chcieli być dla siebie mili,
>>dlatego pytam, co robie nie tak?
>Choćby i to co napisałeś teraz. Czyżby chodziło o jakieś współzawodnictwo z tymi punktami (no bo "+" to jeden "-" to minus jeden?)? Mecz jakiś widzisz tutaj?
tak mie naszło, zastanawialem sie czemu Tobie dają dużo + a mnie wcale

>A nudzisz z tym rajem, bo nawet nie wiesz gdzie on zacz i jak wygląda.
wiem gdzie i jak

>KHK jest nie do dogonienia w pisaniu bredni [...] Ktoś go tam plusuje.
ja , ale tylko kiedy sie z nim zgadzam (w tematach spoleczno-politycznych) w fizyke nie wnikam o tyle że z niej wywodze determinizm, wszystko ma swoja przyczyne, pierwotna przyczyna był wybuch 14 mld lat temu i że my jesteśmy jego trwaniem

wszystko jest, takie jak ma byc -to jest z fizyki
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
Odp: czemu? To sie zmieni
>czemu mi nie dajecie "+", gniewacie się, na co?

Mr okragly, prosze nie byc smutnym!! Jak juz bede mogla oceniac dam plusy.

Ostatnio troche stracilam zainteresowanie portalem. Czesc wypowiedzi jest lewacka i nie zgodna z tym co pisza powazne media innych panstw. Milczenie w temacie UE- centrum decyzyjnego w dziedzinie polityki i gospodarki odslania ukrywana orientacje piszacych. Strzelanie w PIS to latwiejsze, niz samodzielna, doglebna analiza wydarzen na swiecie i zrozumienie obecnych pradow myslowych.

W temacie raju: Moge powiedziec, ze ja juz zyje w raju. Zeby dostac sie do raju, trzeba caly czas zmierzac w kierunku przyszlosci. Kiedy linje sie przetna przekraczamy granice czyscca i zmartwychwstajemy, jestesmy w raju.

W raju, w dalszym ciagu poszukujemy zmian, wiec idziemy dalej oddalajac sie od strefy bezpieczenstwa, idziemy w nieznane, zeby sie rozwinac, rozkwitnac i poznac nature rzeczy i osiagnac pelnie. W koncu zdobywamy odwage, zeby wydostac sie z negatywnych sil i wstapic do swiata pozytywnego- czerwono oswietlonej komnaty w naszej duszy. Odrzucilismy cien iluzji, niewiedze znieksztalcajaca odbior rzeczywistosci. Tutaj zyjemy w rownowadze i zdobywamy kompetencje do oceniania zachodzacych wokol nas zjawisk.

Sa tacy- w tym wiekszosc lewicowych liberalow, ktorzy akceptuja dyskomfort i bol, ktory sprawia, ze choruja. Bezsilni klada sie i choruja. Jak sie podniosa to natychmiast maja pretensje do Boga, ludzi i calego swiata, nigdy do siebie, i uwazaja, ze tylko im sie wszystko nalezy, wlacznie z wladza. To sa ludzie falszywej tozsamosci i wewnetrzynych dogmatow. Ja nie wiem kim jest Bog, oni wiedza, to jest jakis wielki absurd!! Co mi tam, niech zyja jak chca i dadza innym spokoj.

Prosze sie nie smucic z blachych powodow.

Pozdrowienia
13-09-2021 18:25 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>czemu mi nie dajecie "+", gniewacie się, na co?
>Mr okragly, prosze nie byc smutnym!!
niejestem
>Jak juz bede mogla oceniac dam plusy.
dostawałem wiele + od "kobiety", to nie Ty?

>W temacie raju: Moge powiedziec, ze ja juz zyje w raju. Zeby dostac sie do raju, trzeba caly czas zmierzac w kierunku przyszlosci. Kiedy linje sie przetna przekraczamy granice czyscca i zmartwychwstajemy, jestesmy w raju.
był raj na ziemi i może być ponownie. np 1 rolnik wyżywi 150 osób, w raju zdobycie pozywienia to 2 godz przyjemnej aktywności, jak lapanie ryb, zbieranie grzybów (a bylo tego ogrom)

>W raju, w dalszym ciagu poszukujemy zmian, wiec idziemy dalej oddalajac sie od strefy bezpieczenstwa,
kto chce to się oddala, niektórzy maja taką potrzebęm ale raj to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa

>idziemy w nieznane, zeby sie rozwinac, rozkwitnac i poznac nature rzeczy i osiagnac pelnie.
w raju tez tak było, zasiedliliśmy Ameryki, Azję nawet Australię

>Prosze sie nie smucic z blachych powodow.
wszystko jest takie jak ma być- to wynika z fizyki, zawsze jest przyczyna, nie mamy na nic wpływu, nie ma wolnej woli

>Pozdrowienia
pozdrawiam na okrągło
13-09-2021 19:45 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>Jak juz bede mogla oceniac dam plusy.
>dostawałem wiele + od "kobiety", to nie Ty?
Za tę wypowiedź masz plusa, ciekawe co (czy) "kobieta" odpowie.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
13-09-2021 21:49 
 Ocena 3 na 3
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>>>Jak juz bede mogla oceniac dam plusy.
>>dostawałem wiele + od "kobiety", to nie Ty?
>Za tę wypowiedź masz plusa, ciekawe co (czy) "kobieta" odpowie.
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Tak, to ja kobieta. Hahaha

Wiersz Anonima z Raju: BYC SIEWCA

Rozsiewaj, rozsiewaj...!
Blogoslawiony jest zasiew
nasienia nadziei.
Rozsiewaj swoj usmiech,
by zajasnial radoscia wokol ciebie.
Rozsiewaj swoje sily,
aby stawic czolo
trudnosciom zyciowym.
Rozsiewaj swoje mestwo,
aby dodac odwagi innym.
Rozsiewaj swoj zapal,
swa wiare,
swa milosc.
Rozsiewaj sprawy malo wazne
i rzeczy bez znaczenia.
Rozsiewaj i miej ufnosc:
kazde ziarenko wzbogaci
malenki skrawek ziemi.

Pozdrawiam



14-09-2021 09:01 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>>Jak juz bede mogla oceniac dam plusy.
>>>dostawałem wiele + od "kobiety", to nie Ty?
>>Za tę wypowiedź masz plusa, ciekawe co (czy) "kobieta" odpowie.
>Tak, to ja kobieta. Hahaha
A plusy zniknęły. Hahaha, zagadkowa sprawa z tą kobietą...

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
14-09-2021 22:14 
 Ocena 1 na 1
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>>>>>Jak juz bede mogla oceniac dam plusy.
>>>>dostawałem wiele + od "kobiety", to nie Ty?
>>>Za tę wypowiedź masz plusa, ciekawe co (czy) "kobieta" odpowie.
>>Tak, to ja kobieta. Hahaha
>A plusy zniknęły. Hahaha, zagadkowa sprawa z tą kobietą...
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Czy to jakas delikatna forma flirtu?? Hahaha!!
15-09-2021 07:57 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>Tak, to ja kobieta. Hahaha
>>A plusy zniknęły. Hahaha, zagadkowa sprawa z tą kobietą...
>Czy to jakas delikatna forma flirtu?? Hahaha!!
Poczekajmy, może okrągły się wypowie czy u niego plusy od kobiety też zniknęły?


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
15-09-2021 10:34 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>>>Tak, to ja kobieta. Hahaha
>>>A plusy zniknęły. Hahaha, zagadkowa sprawa z tą kobietą...
>>Czy to jakas delikatna forma flirtu?? Hahaha!!
>Poczekajmy, może okrągły się wypowie czy u niego plusy od kobiety też zniknęły?
faktycznie zniknęły
15-09-2021 18:16 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>>>Tak, to ja kobieta. Hahaha
>>>>A plusy zniknęły. Hahaha, zagadkowa sprawa z tą kobietą...
>>>Czy to jakas delikatna forma flirtu?? Hahaha!!
>>Poczekajmy, może okrągły się wypowie czy u niego plusy od kobiety też zniknęły?
>faktycznie zniknęły
Flirtem chciała się wykręcić, a tu takie szydło z worka.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
16-09-2021 08:26 
 Ocena 1 na 1
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)

>Flirtem chciała się wykręcić, a tu takie szydło z worka.
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Drugi wiersz Anonima z Raju

Wtedy siȩ prawdziwie daje,
kiedy ten, kto daje, jest tak samo szczȩsliwy
jak ten, kto otrzymuje,
i kiedy sie zaciera granica
miȩdzy dawaniem a otrzymywaniem.

Ten, kto daje
i nie spodziewa sie odpłaty,
ma zawsze w rȩku
kwiat radości.
Tego co siȩ czyni z miłości,
nigdy siȩ nie traci,
lecz to trwa nieustannie
i powiȩksza swa wartośċ.

Życzȩ miłego dnia "Duchowi Prawdy" i RACJONALISTOM
16-09-2021 09:10 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
>Drugi wiersz Anonima z Raju
>Wtedy siȩ prawdziwie daje,
Kto daje i odbiera ten...
>Życzȩ miłego dnia "Duchowi Prawdy" i RACJONALISTOM
Wzajemnie życzę "kobiecie", RACJONALISTOM i NIERACJONALNYM.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
16-09-2021 09:59 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>Flirtem chciała się wykręcić, a tu takie szydło z worka.
>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>Drugi wiersz Anonima z Raju
>Wtedy siȩ prawdziwie daje,
>kiedy ten, kto daje, jest tak samo szczȩsliwy
>jak ten, kto otrzymuje,
>i kiedy sie zaciera granica
>miȩdzy dawaniem a otrzymywaniem.
>Ten, kto daje
>i nie spodziewa sie odpłaty,
>ma zawsze w rȩku
>kwiat radości.
>Tego co siȩ czyni z miłości,
>nigdy siȩ nie traci,
>lecz to trwa nieustannie
>i powiȩksza swa wartośċ.
jesteśmy ssakami i stadni Bez długiego karmienia piersią, bez bliskiej relacji matka-dziecko nie zbudujemy wspólnoty, własnego stada, to wtedy u dziecka i matki zachodzą procesy będące fundamentem jedności i inteligencji stada, to sposób na zminimalizowanie konfliktu jednostek w grupie. Ale religią panującą jest liberalizm, indywidualizm, wolność i wlasność dlatego też skarmiamy niemowlaki, dzieci paszami tym sposobem poprzez pase infekujemy liberalizmem

>Życzȩ miłego dnia "Duchowi Prawdy" i RACJONALISTOM
naj racjonalistami są psychopaci
15-09-2021 10:31 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

>> (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
>Czy to jakas delikatna forma flirtu?? Hahaha!!
z tą miłością to Duch Prawdy tak do każdego
15-09-2021 11:56 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Rozsiewaj swoje mestwo,
>aby dodac odwagi innym.
>Rozsiewaj swoj zapal,
(..)
>kazde ziarenko wzbogaci
>malenki skrawek ziemi.

Piękne. I jakże mało pasujące do okrągłego..
Serdecznie pozdrawiam!

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czemu
>dlatego pytam, co robie nie tak?

Dorzucam (również na otarcie łez) plusa.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365