liberalizm jest genialnym ustrojem, dziwne że go nie wymyśliliśmy w raju (widocznie byliśmy głupi) nie to co teraz, dziwne że do dzisiaj nie doczekal sie święta państwowego, dlatego postuluje ustanowić Państwowe Święto Liberalizmu np dzisiaj tj 18.09. Niech żyje liberalizm- indywidualizm, wolność, własność. Tylko jak to czcić? Na czele pochodu będą szli bezdomi, za nimi bezrobotni, później ci z umowami śmieciowymi, za nimi z placą minimalną .... prezesi spolek po 1 000 000 zl/ m-c, na końcu Kulczyk 17 000 000 000 zł w 20 lat który nic nie stworzył, nic nie wymyślił, oprócz tego że skupywał od "balcerowicza" za darmo, sprzedawał za normalną cenę majątek narodowy. Majątek po Kulczyku przeszedł na jego dzieci bez podatku spadkowego. Niech żyje liberalizm, poza tym oni nie placa w ogóle podatkow, podatki sa jak to pisze HK z biedakonsumpcji i nisko-średnio zarabiajacych. Liberalizm jest genialnym, niech sie święci. Z podaktów od biedy oplacamy sądy które slużą patoelitom, szkoly które slużą patoelitom, policje która ich chroni, kościól który to uświęca.
patoelity bedą mieć emeryturę pewnie i po 44 tys / miesiąc ale ogrom dzieci balcerowicza będzie z emerytura np 33 grosze/m-c |