Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nigdy nie jesteś sam... /!!!/ Śledzą każdego.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
26-09-2021 23:33Dariusz Salamon (102 punktów)Nigdy nie jesteś sam... /!!!/ Śledzą każdego.
Ocena -1 na 3
Wiesz ile instytucji cię śledzi?
I w jaki sposób?

Zobacz teraz sam! - www.salon2(*)1VozXLE1M2PP67sqhSa0rZF2UC28Fo
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Wiesz ile instytucji cię śledzi?
>I w jaki sposób?
>Zobacz teraz sam! -
>www.salon2(*)1VozXLE1M2PP67sqhSa0rZF2UC28Fo
Że niby garstka śledzących ma czas wczuwać się w każdą minutę życia każdego z miliardów śledzonych?

cr
27-09-2021 09:59 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
>>Wiesz ile instytucji cię śledzi?
>>I w jaki sposób?
>>Zobacz teraz sam! -
>>www.salon2(*)1VozXLE1M2PP67sqhSa0rZF2UC28Fo
>Że niby garstka śledzących ma czas wczuwać się w każdą minutę życia każdego z miliardów śledzonych?
>
cr

To tak nie działa Dane zbiera się "na wszelki wypadek", automatycznie. To podobnie, jak ze spisem powszechnym: może w każdej chwili się przydać komuś Jeśli np. wpiszesz nieprawidłową wypowiedź na racjonalista.pl, to będzie można sprawdzić, czy i inne "nieprawidłowości" dotyczą danej osoby (powiedzmy z czasów ostatnich rządów...)
27-09-2021 10:11 
 Ocena 1 na 1
Dariusz Salamon (102 punktów)
>>>Wiesz ile instytucji cię śledzi?
>>>I w jaki sposób?
>>>Zobacz teraz sam! -
>>>www.salon2(*)1VozXLE1M2PP67sqhSa0rZF2UC28Fo
>>Że niby garstka śledzących ma czas wczuwać się w każdą minutę życia każdego z miliardów śledzonych?
>>
cr

>To tak nie działa Dane zbiera się "na wszelki wypadek", automatycznie. To podobnie, jak ze spisem powszechnym: może w każdej chwili się przydać komuś Jeśli np. wpiszesz nieprawidłową wypowiedź na racjonalista.pl, to będzie można sprawdzić, czy i inne "nieprawidłowości" dotyczą danej osoby (powiedzmy z czasów ostatnich rządów...)

Tak, zbierane są automatycznie i hurtem, ale w przypadkach zainteresowanych osób czy grup machina już wiedzie za nimi swoimi oczyma indywidualnie i dużo bardziej im się przygląda , dużo bardziej szczegółowo i jak wiadomo to wszystko czyni się dla naszego dobra...
romaro (25211 punktów)
>To tak nie działa Dane zbiera się "na wszelki wypadek", automatycznie.

Dariusz Salamon (102 punktów)
>>Wiesz ile instytucji cię śledzi?
>>I w jaki sposób?
>>Zobacz teraz sam! -
>>www.salon2(*)1VozXLE1M2PP67sqhSa0rZF2UC28Fo
>Że niby garstka śledzących ma czas wczuwać się w każdą minutę życia każdego z miliardów śledzonych?
>
cr


Żartujesz?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Że niby garstka śledzących ma czas wczuwać się w każdą minutę życia każdego z miliardów śledzonych?
>Żartujesz?
I tak, i nie: ja nie mam wiedzy o tym, jak to działa, a ten, kto ją ma, nie jest przecież adresatem wątku.


cr
Wenancjusz (16441 punktów)
>Wiesz ile instytucji cię śledzi?
>I w jaki sposób?
>Zobacz teraz sam! -
>www.salon2(*)1VozXLE1M2PP67sqhSa0rZF2UC28Fo

Portal gdzie wszystko co ciebie napadnie możesz pisać. Od czasu, gdy regularnie pisuje tam forumowicz Racjonalisty "Henryk K." stwierdzam, że to znakomite miejsce do wywnętrzania się zakompleksionych frustratów z chorobliwym już przerostem ambicji. Nikt w zasadzie nie uprawia tam ostrej krytyki pisania bez sensu. Polecam ten portal zwłaszcza naszemu KHK -oderwanej ręki. Czytasz Hamerlik? Tam możesz krystkonić do upadłego bez narażania się na ostre reprymendy. Na wszelkie tematy jakie lubisz. Im mniej wiesz tym więcej możesz bredzić. Tam rozwiniesz dopiero skrzydła.

Tak mówisz o ciągłym śledzeniu wszystkiego dzięki amerykańskiemu programowi śledzenia wszystkiego. Podaj jeszcze czy wyśledzono, czy krótko przed katastrofą smoleńską L.K. dzwonił do kogoś czy nie z pokładu "tutka"? Bo ten szczegół śledztwa w macierewiczowskich komisjach i podkomisjach jakoś się pomija! A ja chcę tej prawdy jaką publicznie obiecywał jego brat J.K.. Największa katastrofa w lotnictwie pasażerskim w Polsce i nie ma jeszcze ani raportu sankcjonującego zamach, ale też brak dogłębnej/szczegółowej analizy przyczyn katastrofy, no i corpus delicti, wraku. Powstaje więc pole do różnorakich domysłów niezgodnych z twierdzeniami głównego specjalisty Macierewicza (historyka ponoć) od katastrof lotniczych w Polsce. A domysły są straszne, że włos się jeży, łącznie z tymi, że podkomisje był pretekstem do wyłudzania pieniędzy podatników. Kiedy sprawa w końcu zostanie zamknięta bo już 11-sty rok minął i nic nie wiadomo na pewno.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365