Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ten kraj jest normalny?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
27-09-2021 18:54romaro (25211 punktów)Ten kraj jest normalny?
Ocena 3 na 3
Zdjęcia zoofilskie i pedofilskie na konferencji ministra PiS. Jakie rządy taka seksafera
Kiedyś była taka piosenka studencka i jedna zwrotka leciała tak:
Raz baca krótkowidz z owieczki korzystał
Dziwiąc się że mu ona nie beczy lecz świata
Dopiero na kolegium mu wytłumaczono że wyryćkał świstaka co jest pod ochroną

Więcej: www.planet(*)nister-PiS-odplynal-27-09-2021
[Załącznik]
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)jaka seksafera???
>Zdjęcia zoofilskie i pedofilskie na konferencji ministra PiS. Jakie rządy taka >seksafera.

A gdyby to przy aresztowanym księdzu znaleziono takie "materiały" i poubliczniononby je w podobnej formule - to zamieściłby pan identyczny komentarz??????
Wątpię, komentarz pana byłby dokładnie na odwyrtkę. Tytułem korekty. Tu nie chodzi o żadną seksaferę ( pan wszystko sprowadza do skesu - "priapista" z pana czy jak?), tu chodzi o propagandę i zarządzanie zbiorowym lękiem.
27-09-2021 21:02 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Odp: jaka seksafera???
>Wątpię, komentarz pana byłby dokładnie na odwyrtkę. Tytułem korekty. Tu nie chodzi o żadną seksaferę ( pan wszystko sprowadza do skesu - "priapista" z pana czy jak?), tu chodzi o propagandę i zarządzanie zbiorowym lękiem.
A wiesz Armi, że masz rację. Nie wiem co tu ma do rzeczy kościół (całkiem "islamiejesz"; dywanik już masz?),ale faszystowskie - proszę bardzo:


To jak piszesz o kobiecych narządach widzę podobieństwo. ci ludzie podobnie jak ty w obrzydliwy sposób epatują seksualizmem. Sparodiowałem to czym ty się na co dzień tutaj zajmujesz. Ale że TVP Ci wtóruje...

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365