Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypychanie imigrantów na Białoruś - także dzieci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
03-10-2021 11:29MaxGolonko3 (3459 punktów)Wypychanie imigrantów na Białoruś - także dzieci
Ocena -1 na 1
To jest oczywiste i jedyne słuszne działanie.

Każde inne podejście oznacza codzienne wchodzenie na teren Polski dziesięciu tysięcy ludzi gdyż Łukaszenka i Putin uruchomią szeroką transmisję ludzi z Afryki i Azji.

Nie da się analizować prawa do azylu dla 10000 ludzi dziennie.
Da się dla 10 ludzi. 10000 to nie 10. To tysiąc razy za dużo!

Globalne ocieplenie powoduje upadek rolnictwa w Afryce i Azji. Nie damy rady asymilować w UE setek milionów imigrantów klimatycznych bo to wymaga zapewnienia im normalnych, rozproszonych mieszkań a nie gett! Chiny powinny ich przyjmować bo są głównym, świadomym sprawcą g.ociepl.

Siema
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>To jest oczywiste i jedyne słuszne działanie.
>Każde inne podejście oznacza codzienne wchodzenie na teren Polski dziesięciu tysięcy ludzi gdyż
>Łukaszenka i Putin uruchomią szeroką transmisję ludzi z Afryki i Azji.
>Nie da się analizować prawa do azylu dla 10000 ludzi dziennie.
>Da się dla 10 ludzi. 10000 to nie 10. To tysiąc razy za dużo!
>Globalne ocieplenie powoduje upadek rolnictwa w Afryce i Azji. Nie damy rady asymilować w UE setek
>milionów imigrantów klimatycznych bo to wymaga zapewnienia im normalnych, rozproszonych mieszkań a
>nie gett! Chiny powinny ich przyjmować bo są głównym, świadomym sprawcą g.ociepl.
>Siema
>

Chiny produkują dla Ciebie.
Tak jak ty robiąc swoje wpisy jesteś odpowiedzialny za kilka procent globalnego ocieplenia.
03-10-2021 19:54 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Tak jak ty robiąc swoje wpisy jesteś odpowiedzialny za kilka procent globalnego ocieplenia.
Łał, użytkownicy fR odpowiadają w całości za globalne ocieplenie.
Uff..., Chiny uratowane.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
03-10-2021 21:01 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Tak jak ty robiąc swoje wpisy jesteś odpowiedzialny za kilka procent globalnego ocieplenia.
>Łał, użytkownicy fR odpowiadają w całości za globalne ocieplenie.
>Uff..., Chiny uratowane.

Co? Poczytaj chłopie o udziale internetu w globalnym ociepleniu i jaki to procent.

Jak się tak martwi o to co Chiny robią to niech się zastanowi czy te jego wpisy są aż tak potrzebne żeby gdzieś uruchomić schłodzenie serwera.

www.egospo(*)imatu-od-samolotow,1,12,1.html

Max właśnie zamieścił kolejny wpis i wyprodukował kilka gram CO2.

Huj wie po co .

....na tygodniu wpdanie prawdziwa lokomotywa zamieszczająca kilka wpisów na dzien
03-10-2021 21:13 
 Ocena 1 na 1
MaxGolonko3 (3459 punktów)
Jesteś tak żenującym nieukiem, że aż ... m ł o t e m.

Chiny spalają połowę corocznie spalanego na planecie węgla a warto dodać, że corocznie dobudowują sobie 10 tysięcy kilometrów nowych autostrad.

Zatapiają łódź na której wszyscy płyniemy mimo że ta łódź nie ma już rezerw wyporności.

Kto późno przychodzi sam sobie szkodzi. Powinni wstrzymać się z doganianiem UE i USA pod względem uprzemysłowienia bo pojemność atmosfery i przyrody już się skończyła.

Siema
03-10-2021 21:30 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Chiny spalają połowę corocznie spalanego na planecie węgla
Jeśli to prawda, a często zdarzało Ci się mijać z prawdą, to dopowiedz jaką część światowej przemysłowej produkcji wytwarzają Chiny

A przemysł nie produkuje czegoś dla skażenia powietrza, tylko dla KONSUMENTÓW
To konsumenci niszczą środowisko

>a warto dodać, że corocznie dobudowują sobie 10 tysięcy kilometrów nowych autostrad.
Na autostradzie samochód spala mniej paliwa

>Kto późno przychodzi sam sobie szkodzi. Powinni wstrzymać się z doganianiem UE i USA pod względem uprzemysłowienia
Jasne. My się nażarliśmy. Wystarczy. Chińczycy niech żyją w biedzie
Ważne, że my się nażarliśmy

>bo pojemność atmosfery i przyrody już się skończyła.
To przestań żreć jak dziki

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>Jesteś tak żenującym nieukiem, że aż ... m ł o t e m.
>Chiny spalają połowę corocznie spalanego na planecie węgla a warto dodać, że corocznie dobudowują sobie 10 tysięcy kilometrów nowych autostrad.
>Zatapiają łódź na której wszyscy płyniemy mimo że ta łódź nie ma już rezerw wyporności.
>Kto późno przychodzi sam sobie szkodzi. Powinni wstrzymać się z doganianiem UE i USA pod względem uprzemysłowienia bo pojemność atmosfery i przyrody już się skończyła.
>Siema
>

Nie tłumacz się ośle . Produkujesz bezproduktywnie CO2 swoimi wpisami. A Chiny robią dla ciebie gówno które kupujesz .

A jestem tego pewien bo jesteś zwykłym przygłupem młocie ośle czy kim ty tam jesteś baranie.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>Tak jak ty robiąc swoje wpisy jesteś odpowiedzialny za kilka procent globalnego ocieplenia.
>>Łał, użytkownicy fR odpowiadają w całości za globalne ocieplenie.
>>Uff..., Chiny uratowane.
>Co? Poczytaj chłopie o udziale internetu w globalnym ociepleniu i jaki to procent.
Aż się boję czytać, skoro Max produkuje kilka procent... A jednak jesteś wtórnym analfabetą...


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Duch Prawdy (14787 punktów)
I zamieszkali z małymi dziećmi w lesie, gdyż nie było dla nich miejsca w chrześcijańskim pislandzie...


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Chiny powinny ich przyjmować bo są głównym, świadomym sprawcą g.ociepl.
Kapitaliści powinni ich przyjmować, bo są sprawcami chińskiego sprawstwa.


cr
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>Chiny powinny ich przyjmować bo są głównym, świadomym sprawcą g.ociepl.
>Kapitaliści powinni ich przyjmować, bo są sprawcami chińskiego sprawstwa.
>

Tydzień temu widziałem biegusa arktycznego. Po co przyleciał na południe Polski ten rzadki u nas ptak??
Za pół roku zobaczymy czy to wróży arktyczną zimę.
08-10-2021 11:30 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Tydzień temu widziałem biegusa arktycznego. Po co przyleciał na południe Polski ten rzadki u nas ptak??
A może Ci się pomyliło, może Ty jakiegoś np zwykłego kwiczoła widziałeś?

A już serio, to w Wiki czytam o tym biegusie, że "Do Polski zalatuje - do 2018 roku stwierdzono go 113 razy (obserwowano łącznie 123 osobniki)".

Znaczy: w najlepszym razie jesteś 114-tym obserwatorem.

cr
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>Tydzień temu widziałem biegusa arktycznego. Po co przyleciał na południe Polski ten rzadki u >nas ptak??
>A może Ci się pomyliło, może Ty jakiegoś np zwykłego kwiczoła widziałeś?
>A już serio, to w Wiki czytam o tym biegusie, że "Do Polski zalatuje - do 2018 roku stwierdzono >go 113 razy (obserwowano łącznie 123 osobniki)".
>Znaczy: w najlepszym razie jesteś 114-tym obserwatorem.
>

Mój znajomy jest ekspertem od ptaków, posiada najdroższy sprzęt firmy Swarovski, aparat fotograficzny, który robi zdjęcia takie, że można odczytać napis na obrączce. W domu polska, niemiecka i angielska literatura o ptakach. Ja czasami mu kibicuję, wątpię by się mylił. Kiedyś zrobił zdjęcie mewie i była zaobrączkowana w Izraelu, kormoran w Finlandii.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>czytam o tym biegusie, że "Do Polski zalatuje - do 2018 roku stwierdzono go 113 razy
>Mój znajomy jest ekspertem od ptaków, [...] wątpię by się mylił.
Myli się co do unikalności obserwacji.

cr
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>czytam o tym biegusie, że "Do Polski zalatuje - do 2018 roku stwierdzono go 113 razy
>>Mój znajomy jest ekspertem od ptaków, [...] wątpię by się mylił.
>Myli się co do unikalności obserwacji.
>






Zdjęcia widzianego biegusa, jest też film
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Mój znajomy jest ekspertem od ptaków, [...] wątpię by się mylił.
>>Myli się co do unikalności obserwacji.
>Zdjęcie widzianego biegusa, jest też film
No to biegusiem z tym biegusem do Komisji Faunistycznej!
(W br odnotowali 4 "pojawy".)


cr

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365