Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szczytowy drapieżnik

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
06-10-2021 20:09MaxGolonko3 (3459 punktów)Szczytowy drapieżnik
Grafika:
astromania(*)de=view/200_mln_lat_minelo.jpg

Aż 30% Polaków nie wierzy w Teorię Ewolucji. Na tym zaniedbaniu edukacyjnym żerują hieny polityczne PIS, Rydzyk.

Świat się zmienia. 200 milionów lat temu

"Zwierzę było najprawdopodobniej drapieżnikiem szczytowym w swoim środowisku.
To nie był olbrzym. Pomyśl o czymś wielkości kurczaka z bardzo długim ogonem"

A dziś drapieżnikiem szczytowym w swoim środowisku
jest ...

człowiek

- no może nie "z bardzo długim ogonem" - choć może kogoś nie doceniam

Siema
www.bbc.com/news/science-environment-58806682
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)po oczach
>Grafika:

Po kliknięciu na link dostaje się po oczach tekstem jak niżej:

"Nie masz uprawnień do wyświetlania, pobierania i linkowania od/do tej strony."
MaxGolonko3 (3459 punktów)Odp: po oczach
>>Grafika:
>Po kliknięciu na link dostaje się po oczach tekstem jak niżej:
>"Nie masz uprawnień do wyświetlania, pobierania i linkowania od/do tej strony."

A ta:

pbs.twimg.(*)UcAwm3_a?format=jpg&name=large

Siema
Rafał Poniecki (7132 punktów)Odp: Szczytowy drapieżnik
>>Aż 30% Polaków nie wierzy w Teorię Ewolucji. Na tym zaniedbaniu edukacyjnym żerują hieny polityczne PIS, Rydzyk.<<

No i co za problem? Inteligentni, zamiast zajmować się brakiem inteligencji u ponad 50% powinni pomyśleć o tym, jak tych tłuków wykorzystać. Przecież zwiększenie inteligencji tumanów nie jest możliwe.
szarley (54911 punktów)
>>>Aż 30% Polaków nie wierzy w Teorię Ewolucji. Na tym zaniedbaniu edukacyjnym żerują hieny polityczne PIS, Rydzyk.<<
>No i co za problem? Inteligentni, zamiast zajmować się brakiem inteligencji u ponad 50% powinni pomyśleć o tym, jak tych tłuków wykorzystać. Przecież zwiększenie inteligencji tumanów nie jest możliwe.
>

A co to ma wspólnego z inteligencją?
Jeśli brak wiedzy oznacza brak inteligencji, to wszyscy jesteśmy tumanami, bo bez trudu znajdzie się jakaś naukowa teoria, której nie zna nie 30, ale 99% społeczeństwa, a ten 1% nie zna jakiejś innej teorii

>Aż 30% Polaków nie wierzy w Teorię Ewolucji.
1 Teoria ewolucji nie jest dogmatem, który należy przyjąć na wiarę
2 Są ludzie, których biologia po prostu... nie interesuje,
3 ciekawe ilu ludzi "nie wierzy" w prawo zachowania masy
3.1 Czy na braku wiary w prawo zachowania masy też żeruje Rydzyk?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Jeśli brak wiedzy oznacza brak inteligencji, to wszyscy jesteśmy tumanami, bo bez trudu znajdzie >się jakaś naukowa teoria, której nie zna nie 3O, ale 99% społeczeństwa, a ten 1% nie zna jakiejś >innej teorii

Wiedza nie ma nic wspólnego z inteligencją.
uxbridge (5980 punktów)
>Wiedza nie ma nic wspólnego z inteligencją.
Ogólnie bzdura. Weź przykład - ja i ty.
08-10-2021 11:36 
 Ocena-1 na 1
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>Wiedza nie ma nic wspólnego z inteligencją.
>Ogólnie bzdura. Weź przykład - ja i ty.
>

Najlepszy przykład to romaro, najniższy iloraz inteligencji na forum a jak się dzielnie stawia.
Szare komórki ma jak tubus, propaganda przechodzi przez niego, wychodzi powiększona i nic przy tym nie zmieniona. Samorodny talent, jak miliony takich w Polsce. Jak wyłączą prąd to będzie tragedia. W tych romarowskich tubusach nastanie wtedy ciemność.
11-10-2021 09:04 
 Ocena 2 na 2
uxbridge (5980 punktów)
Twoje opinie na jakikolwiek temat mnie nie interesują. Jesteś sowiecko-putinowską mendą.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365